® E-bay - тема 24

  • 48 386
  • 856
  •   1
Отговори
# 15
  • виртуално
  • Мнения: 2 861
запис
и наздраве  beer

# 16
# 17
  • varna
  • Мнения: 1 012
по повод на последния въпрос в предната тема за в коя валута да плащаш.
моето мнение е по добре по курса на  банката картодържател.на мен ми е по изгодно там. Peace

Т.е.? Как по курса на банката? Ако е през курса на банката не ми ли купува доларите на курс "купува" и на "продава" да дава паунди-те? Защото ако е така специални за ПИБ е абсурд просто с доларова сметка да пазарувам в английския Ебей-курсовете им са меко казано отвратителни.
Точно затова предположих,че може би в ПейПал се смени валутата е по-евтино...или се лъжа  Thinking
Мерси

П.П.
Ако не си ме разбрала-имам доларова карта , която си направих за да си пазарувам от американския Ибей-искам да знам как с нея ще ми е най-евтино на пазарувам в английския в паунди.Ако е кофти курса ще си изкарам просто карта в паунди в друга банка-ПИБ нямат дебитна в паунди.
е аз съм с пиб,ама съм доволна от тях,самоче картите ми са левови.и нямам много големи разлики.но найстина  по курс купува така го смятат Peace
пейпал няма да ти смени по евтино и през пейпал съм плащала същата работа даже беше някоя друга стотинка отгоре.

# 18
  • София
  • Мнения: 1 078
Дойде, ама аз утре ще си прибирам парцалките, че днес вече изпуснах. Макар че до 20 часа щяло да има хора.
Това е вместо запис   Rolling Eyes

Цигани, юришшшшшшшшшшшшшшшшшшшшшш
Калашников, калашников

още ме държи Горан Брегович
Моето изказване ли те вдъхнови така? Муза ли станах?

# 19
  • Мнения: 1 650
а ще ме подстрижеш ли ако ти кажа ?

# 20
  • varna
  • Мнения: 1 012
ай стига де  Sad ям пица,сега ми се допи и бира покрай вас Laughingама голямо ще стане шкембето

# 21
  • София
  • Мнения: 1 078
а ще ме подстрижеш ли ако ти кажа ?
Срещу 13лв. винаги, дори и да не кажеш  Mr. Green

# 22
  • varna
  • Мнения: 1 012
Дойде, ама аз утре ще си прибирам парцалките, че днес вече изпуснах. Макар че до 20 часа щяло да има хора.
Това е вместо запис   Rolling Eyes

Цигани, юришшшшшшшшшшшшшшшшшшшшшш
Калашников, калашников

още ме държи Горан Брегович
Моето изказване ли те вдъхнови така? Муза ли станах?
то на дуранго все песни са му у главата Whistling
ми той не тъ е пускал Горан Брегович бе кака

# 23
  • Мнения: 6 441
ПОМОЩ!ПОМОЩ!

На кой докумет има трите имена и адрес на латиница?
От Ибей искат да им докажа,че аз живея на адреса,на който съм се регистрирала,но незнам как.ь
Навсякъде е все на кирилица-лична карта,извлечение от банката,паспорт..... Confused

# 24
  • София
  • Мнения: 1 078
Прати им на кирилица, тъкмо ще се образоват малко, че с тая маймуница ни завладяха Mr. Green
Щегувам се, разбира се.
Това е заради акаунта ти ли?

# 25
  • Варна
  • Мнения: 6 873
uf
и на личната карта и на паспорт има на латиница.

# 26
  • София
  • Мнения: 1 078
На ЛК само имената има, но адреса си е на кирилица.

# 27
  • Мнения: 6 441
Прати им на кирилица, тъкмо ще се образоват малко, че с тая маймуница ни завладяха Mr. Green
Щегувам се, разбира се.
Това е заради акаунта ти ли?
Пратих им,но не вдяват! Laughing
Да,заради него.

# 28
  • Варна
  • Мнения: 6 873
Ми пращап каквото имаш. Аз не бих сканирала и пратила личен документ. Ама и дано не ми се налага да доказвам нещо на някой и не знам от какъв зор да го правя. newsm78

# 29
  • Мнения: 6 441
Ми пращап каквото имаш. Аз не бих сканирала и пратила личен документ. Ама и дано не ми се налага да доказвам нещо на някой и не знам от какъв зор да го правя. newsm78
От зор,че не мога да пазарувам заради блокиран акаунт. Laughing
А им вярвам и тук ме казаха,че не е проблем-защитават личните данни.

Общи условия

Активация на акаунт