Споделете 99

  • 21 043
  • 770
  •   1
Отговори
# 30
  • Мнения: 5 370


Жозефина, не нарушавай 12-тата божа заповед. Пости са все пак.
Лъчиста, коя е 12-та?  newsm78 Апропо, признавам, че не постя. Само мъжът , но той по принцип е вегетарианец.

Сврачева, ти ми бъркаш в раната с това споделяне, хм, до дома е шоф. школа, обаче аз на набирам смелост.  Tired

# 31
  • Мнения: 3 405
Ще спя спокойно. Спокойна нощ и на вас!  Grinning

# 32
  • При хората, които обичам
  • Мнения: 3 192
Обичам да карам. Карам от почти 20 години. Мисля, че още преди 2 години ударих Милото в земята по изминати километри. Без драскотина, ако не броя пукнато от камъче стъкло.

Между другото, понеже си падаме по силните усещания, с Милото отново пуснахме пералня и миялна. Празни. Ей така, за емоцията. Тръбата беше на кеф и не вгорчи живота ми отново.

# 33
  • Мнения: 57

Не прекъсвай болничен, даден ти от лекаря.
А 11-тата е - Не прави другиму това, що не щеш на теб да сторят.

# 34
  • Мнения: 503
Щом си споделяме алкохолите, наздраве! За протокола- червено вино (все още).
Лъчиста, виждам, че сте напреднала с танците. Поздравления!

# 35
  • Мнения: 3 214
Кой вземаше трите деца? Добавям още 2 + съпруг за разкош. Не държа да е днес, но петък ме устройва.

# 36
  • Мнения: 6 029
ВечеПетя, е тя повече няма да се появи, чак и съпруг, наглост е това твоето.

# 37
  • Мнения: 57
ВечеПетя , поемам двете бръмбазъчета. Много обичам да си играя с деца.
Виж, съпругът е друга работа. Ако може да играе табла- да го пусна на моя да ударят няколко партии.

# 38
  • Мнения: 3 214
Вижте сега - Утрешният е екстра към децата. Ще легне да ги приспи и в най-добрия случай ще заспи с тях; в най-лошия - преди тях и децата ще станат...Да, има една минимална възможност, децата да заспят преди него - тогава може и да удари една-две партии табла.

# 39
  • Мнения: 4 300
Е, ако пък са ви толкова артък, мога да взема съпрузите, предимно сръчните. Имам за слагане первази, лампи....Няма да скучаят.

# 40
  • Мнения: 6 029
Ох, моят няма да ти трябва, Рокси. Той само от компютри разбира, гола вода е иначе.

# 41
  • Мнения: 3 214
Рокси, моят е сръчен. Само трябва да му се внуши, че съществува и днес като ден; не само утре. Но пък хване ли се, няма грешка. Петък, а?

# 42
  • Пловдив
  • Мнения: 23 674
А пък аз търся мъж да ми купи хладилник. Моя само компютри купува Close #Crazy Прибра се с принтер моля ви се, пратих го за хладилник. Ще се гръмнааааааа!

# 43
  • У вас,че да видиш хубуу ли е!
  • Мнения: 285
Само деца..мъж-нье! Laughing

# 44
  • Мнения: 15 619
Искам да харижа/не да споделя/ някому дупката от която не мога да излезна, барабар с всичките и екстри.
 Crazy

Общи условия

Активация на акаунт