Споделете 99

  • 21 109
  • 770
  •   1
Отговори
# 705
  • Мнения: 166
Искам да предложа честта и удоволствието за пускането на юбилейния брой "Споделете 100" да бъдат предоставени на авторката на темата "Споделете". МГМ, ако не бъркам.

Последна редакция: вт, 17 мар 2009, 23:55 от Lyusil

# 706
  • Мнения: 6 029
Люсил, и теб не те схванах. Темата на тримата лигльовци ( Heart Eyes) коя си мислиш че е?

# 707
  • Мнения: 166
Не я знам. Знам, че сега трябва да редактирам.

# 708
  • Мнения: 2 401
Люсил, и теб не те схванах. Темата на тримата лигльовци ( Heart Eyes) коя си мислиш че е?

Ох милата  Joy намери кой да наречеш лигльо.. Joy  аз не познавам по-твърди пичове тука от минзухар, нотар и марадона. Лисицата поне ни напусна..

# 709
  • Мнения: 6 029
Хич не съм мила, ако обичаш.

# 710
  • Мнения: 274
Мизи, трай си бе... пак идва нашто време.   Money

# 711
  • Мнения: 2 401
Хич не съм мила, ако обичаш.

Аз рекох да пробвам да заблудя аудиторията, ама ти не та не.

Мизи, трай си бе... пак идва нашто време.   Money

Бе да идва вече, че самочувствието ни го отнема нещо в последно време..

# 712
  • Мнения: 274
Хич не съм мила, ако обичаш.

Аз рекох да пробвам да заблудя аудиторията, ама ти не та не.

Мизи, трай си бе... пак идва нашто време.   Money

Бе да идва вече, че самочувствието ни го отнема нещо в последно време..

Това което не ни убива, ни прави по-силни. Муахахаха. Ще взема да си го татуирам на...рамото.

# 713
  • Мнения: 1 533
Искам да предложа честта и удоволствието за пускането на юбилейния брой "Споделете 100" да бъдат предоставени на авторката на темата "Споделете". МГМ, ако не бъркам.

Подкрепям и настоявам даже!

Изкушавам се да ви разкажа вица с най-изненадващ край,който някога съм чувала, но се боя, че ще изглежда зле в писмен вид. Въпреки това:

През девет земи в десета, в дълбока пещера живеела страшна ламя. Събрали се отбор юнаци от отбрани нации и отишли да я търсят, твърдо решени да я утрепят. Намерили я. Влязъл в пещерата американецът, чуло се 'тряс, храс, прас" и ламята го изхвърлила мъртъв отвън. Влязъл французинът - бум, тряс, фрас -и ламята го изхвърлила мъртъв отвън. Влязъл руснакът ... и ламята го изхвърлила мъртъв отвън (според количеството поет алкохол от компанията може да се импровизира доста) ... накрая се подготвил българинът, запретнал ръкави, накривил капа, влязъл в пещерата. Отвътре  се чуло - трас, прас,фрас -и ламята го изхвърлила мъртъв отвън.

# 714
  • Мнения: 6 029
Калина, стар е вица, аз го знам. На един купон един симпатяга ни разказа 5-6 смазващи вица и накрая този. Зяпнахме, честно Laughing

# 715
  • Мнения: 1 533
 Grinning Джули, аз не го знаех, оня ден имахме гости и един пич го разказа доста живописно. Така съм се смяла, събудих квартала.

# 716
  • Мнения: 7 837
Днес бях на вълна, вица - "Мамо, знаеш ли колко паста за зъби има в тубата? От кухнята до дивана...". Само че в ролята на пастата, участва пакет кафява захар. И докато големия минаваше с прахосмукачката, малкия използваше уста. Хиля се сега с бира в ръка, но никак не ми беше смешно преди час.

# 717
  • Мнения: 1 217
Изчаках се МГМ да пусне нова тема та да се запиша първа,ама явно няма да дочакам,и първа нивгаж няма да се вредя,каквато съм заспала  Mr. Green

# 718
  • У вас,че да видиш хубуу ли е!
  • Мнения: 285
Кейси..надявам се един ден и на мен да ми се случи!

# 719
  • Майничка
  • Мнения: 12 661
Добро утро!
 
Черпя ви виртуално за юбилея на №1.
Лафът на деня е сутрешната забележка на рожденичката: "одъртявам, зъбите ми капят, обаче капиталът ми нараства" (третото като пряка функция от второто).

Общи условия

Активация на акаунт