Отговори
# 285
  • Мнения: 1 745
Оо,аз в никакъв случай не съм обидена и недоволна!Просто вече ми идва в повече подигравателния тон в темата и тия емотиконки  Joy hahaha Laughing Mr. Green !!!Все пак ние,които сме минали през това "подпис на хартийка, бели рокли (особено на видимо бременни булки   ), кумуве и циркове с родата" трябва ли да сме обидени,как мислиш?
Пак казвам-аз винаги,когато тръгвам да пиша или казвам нещо,мисля дали няма да засегна някой!Май и в това ми е проблема... Rolling Eyes
Ама май и аз ще спра да се обяснявам... и да чета и пиша! Stop

# 286
  • ВИДИН, 10 км след края на света
  • Мнения: 55
.

Последна редакция: пн, 23 мар 2009, 01:14 от Kushi

# 287
  • София
  • Мнения: 771
Ками, бързо оправяне на Косето. Панадолът може да го редуваш с нурофен, ако вдига Т по на често. Кали, при такива вируси много важна е диетата. Мисля си, че точно течните храни не са най-подходящи, но пък щом Тони се дави от твърдите, не знам какво да го правиш. Сещам се за ориз, защото хем не е течна храна, хем пък не е толкова твърд.

Не го знам колко е голям Пд МОЛ, но в София какви мастодонти строят, чак не знам ще има ли с какво да ги напълнят.

Ох, аз не мога да се произнеса по темата с брака, защото моят случай е нещо по средата. Омъжих се след като бях родила, демек не бях бременна, но подписахме в много тесен кръг и правихме обяд, а не сватба. И бях облечена в костюм в мръсно бял цвят. Тъй че всеки си има своите разбирания за това как, в кой момент и с кой ще сподели брачния си ден. От друга страна след като се появи детето исках да имам брак с баща му.



# 288
  • Асеновград
  • Мнения: 117
Ихуууууууууу,какво става тук  Crazy Днес аз съм в настроението на Bravy!
Момичета,всеки си решава сам за себе си със сватба или без.Затова хората са различни.Един харесва едно,друг-друго.Аз пък да ви кажа-моята сватба беше разкошна! Искахме си сватба,и всичко свързано с нея.Пак казвам-така искахме ние,така си направихме! Имам невероятен спомен от моя ден-записан в главата ми (отделно на DVD Grinning ) и си спомням с невероятни чувства и емоции за тогава!  Peace
Никой не е застрахован от нищо в този живот,но всеки си решава как да го живее  Hug

# 289
  • Мнения: 1 745
Куши,мога да те уверя,че моята сватба също беше страхотна,аз бях бременна,но както писах-не ми личеше,а за цирковете и кумувете-не знам какво точно е това за теб!Не съм приела,че си писала за моята сватба и не съм се разпознала!Дори нямаше чалга и хорца,от което 1-2 от гостите си тръгнаха огорчени! Mr. Green Просто начина,по който си го написала ми звучи подигравателно,още повече,че не си уточнила,че ти си ходила на такива сватби!Излиза,че всеки,който е правил сватба е бил с "важната бяла рокля......" и т.н.,да не цитирам пак едно и също!
Това е!Моята мечта е била да съм булка,с бяла рокля и съм я осъществила,от което съм много щастлива! Heart Eyes

# 290
  • София
  • Мнения: 771
Куши, а ти по каква причина не си се омъжила?

# 291
  • ВИДИН, 10 км след края на света
  • Мнения: 55
.

Последна редакция: пн, 23 мар 2009, 01:14 от Kushi

# 292
  • Мнения: 38
Ей, момичета, които не сте омъжени и имате само лоши примери около вас, да знаете, че има и друго измерение всичко това, много красиво и приятно  Grinning Ако на някоя от вас й се иска сватба, а пък не го прави само, защото може да й се случи нещо като на нейна позната или приятелка, споко, това има голяма вероятност и ДА НЕ стане Wink Голямо браво на онези момичета, които са искали да бъдат с белите бални рокли (или не Wink) и са го направили. В този ден се чувстваш най-красивата, светът е в краката ти, а след това нищо не се е променило от деня преди сватбата. Важно е само дали двама души искат да са заедно и да остареят заедно обичайки се един друг. Сватбата е само черешката на тортата, но пък който не обича черешки, няма да си ги слага на тортата  Hug

Куши, абе признай си сега, че имаше обощения по темата (не само твои, разбира се), нищо че всичко тръгна от друга тема  Peace И пак ти казвам, на теб може и да не се случи това, което е станало с твои приятели, пожелавам ти го!  Hug

# 293
  • ВИДИН, 10 км след края на света
  • Мнения: 55
.

Последна редакция: пн, 23 мар 2009, 01:14 от Kushi

# 294
# 295
  • Мнения: 1 745
Аз пак тука ще напиша,щото не съм сигурна дали искам да се запиша в новата тема! Wink
Куши,мила,аз също съм на твоето мнение за подписа,но ако в поста ти за сватбите беше споменала,че си ходила на такива или нещо от сорта,нещата щяха да са други! Peace
Ако искаш опитай да се поставиш на мое място и да прочетеш с моите очи,да видиш,че си го написала малко кофти!Може и аз да прекалявам,обаче в рамките на няколко дни за втори път ми става неприятно от прочетеното!
Приемете постовете ми като призив да сме малко по-тактични и премерени в думите си!Иначе и тези 10-ина мами,които останахме,ще спрем да пишем! Peace

# 296
  • Мнения: 17
Брей, и аз напърва страница, моля ви се.
Днес цял ден вали, слава богу, още не са ми развалили почивката, дано така изкарам цялата седмица.
Веси, не мисля да си търся правото да почивам извън работно време, защото нашата дирекция е малко по- да не казвам каква. А и го споменах на единия ми колега, а той каза - няма проблем нощните смени ще ги поемаме ние, а ти ще ни ги връщаш през деня- а не искам да се конфронтирам с тях още от началото, че не се чувствам комфортно каот не съм в добри отношения с хората около мен.
Дани е много във форма, сега братовчедите са на гости и той е толкова спокоен, иначе с тях от радост откача, ама яко.
Ками, дано Косе е добре вече, че е ужас като са болни, милите
А къде е този магазин на мис сиксти, нали за Търново става дума?А, и "честит сбор" Laughing
Мейче, и на вас спешно оздравяване на всички малки и големи.
Пебс, не се ядосвай толкова за дреболли, мила, и без друго си имаме всички достатъчно грижи, да се дразним една друга- нали уж сме тук да се подкрепяме, то и без друго в живота се ругаем и си пробваме нервите, не си струва тук да се усеща напрежение.
Мунка, всяка майка, която полага нощен труд или извънреден, има право да бъде освободена от него до 7- годишнината на детето, мисля, че беше.
Хайде, по-ведро момичета, нали тук търсим утеха за всичко, което ни дразни и си вдъхваме кураж- за протокола и аз бях с бяла рокля, с всичките познати циганийки, мъжо даже ме купи"подлъган" от приятели, дето му тикнали парите в ръце и той без да помисли, го дал- а 6 месеца репетирахме, че това няма да го правим, естествено беше ни първия семеен скандал, после вместо да ме настъпи( имахме уговорка да не се настъпваме), тропна с крак до роклята ми, за да се чудят гостите кой кого и други такива подобни неща, които още му натяквам, но като мина тази простотия, си беше голям купон- повечето ни гости бяха наши приятели и купонът беше супер

Общи условия

Активация на акаунт