Имали мами от Радомир,нека да се запознаем

  • 20 630
  • 248
  •   1
Отговори
# 90
  • Мнения: 525
Lorkaa, а ти къде живееш в София, ако си наблизо можем да се видим някои ден аз живея в Люлин.

Аз съм в Дружба 1, но това не пречи. Peace

# 91
  • Мнения: 183
Добро утро!

Деси, много мъчно ми стана за Жори, днес по-добре ли е? Преди месец Хриси ми изкара един вирус само с висока Т, нищо друго. Два дни вдигаше до 39 градуса и на третия ден вече нищо й нямаше. Дано и при  вас бързо отмине, за да си ходи детето на градина. Жалко, че сте изпуснали тържеството, но ще има и други тържества.  Hug

ansipl, наистина много малко си качила по време на бременността, направо си супер. Аз и през двете бременностти добре качих, първата цели 20, а през втората 14 кг.  Laughing Но се свалят, няма как.

Лорка, възхищавам ти се, че ходиш все още на работа, хайде обучавай новия  човек и сядай вкъщи да почиваш. Аз съм от малкото хора, които са си изкарали и двете бременностти вкъщи, защото и двете ми бяха проблемни, но определено е много хубаво през този важен период да можеш да не мислиш за работа, а да се отдадеш на по-приятни неща.

Хайде отивам да отварям млечния бар, че момчето е гладно.  Mr. Green

# 92
  • Мнения: 1 910
Добро утро  Coffee
Деси как е Жори днес, свалили температурата ? Жалко че сте изпуснали тържеството , но по-важното е да му мине.Вани като го взех от детска цяла вечер разказва за тези кукери как имало кукери в детската,какво правили и т.н., много се беше впечатлил
Аз ще домакинствам малко и изчезвам на работа. Успешен ден ви желая  Hug

# 93
  • Мнения: 183
Абе момичета, в коя детска ходят вашите деца, че имат такива хубави тържества? В нашата детска нищо не бях подготвили за този празник, а оставам с впечатление, че и за предишни празници, подготовката е била много по-слаба, в сравнение с други детски.

Ели, а ти по какво преподаваш и на колко големи дечица?  Мисля си, че колкото са по-големи децата, толкова е по-трудно да им преподаваш, права ли съм? Приятна работа днес!

# 94
  • Мнения: 1 910
Лили моето дете ходи в Радомирче и  на Деси също там ходи.
Иначе да ти кажа все е трудно да работиш с деца  CrazyАз преподавам до 4 клас,но имам по 1 седмично часове и в горния курс от 5-8 клас, та незнам какво да кажа и с големите е лошо,но и с малките е много трудно,особено с 1 клас докато ги приобщиш към училищните правила е ужас. ooooh!

# 95
  • Радомир
  • Мнения: 627
Добър ден  55
Ние преди малко пристигнахме на работа. Реших да си поспиме повечко и да не бързаме, че вчера достатъчно работа свършихме  Wink поне това е хубавото че съм сама - няма кой да ме следи кога пристигам, но иначе ми е малко скучно. Та затова Лили нямам против оправи ли се времето да се виждаме за по кафенце. Принципно мога де излизам по всяко време ако нямам работа  Peace
А Жори май е добре. Не е вдигал повече температура, но това не ми пречи да си внушавам, все му я меря даже снощи се скарахме с баща му, че нещо термометъра не е наред, и батерията сменихме и пак няма,а като го пипам все топъл ми сеструва, меря я и няма. Утре сме на рожден ден, и се чудя още дали да ходим. 

Ели навън ли им е било тържеството, че госпожата така каза ако не вали разбира се. Жори добре че не се досети много за празника. Тук чуеше ли кукери да дрънкат се качваше на прозореца да ги гледа, та не му беше много мъчно за детската. 

Лили няма нищо по-хубаво от млечния бар  Simple Smile, дано го стопанисваш възможно най-дълго  Praynig

# 96
  • гр.София
  • Мнения: 20
Здравейте момичета и от мен. Аз от няколко дни правя някакви списъци за бебешките неща, които ще ми трябват. Да ви кажа направо се ошашавих Rolling Eyes. Пиша, пиша..... и накрая нищо. Май ще отида в магизна и на място ще решавам какво да вземам. Знам, че не трябва да купувам много дрехи, защото омаляват бързо, но все ми се вижда малка бройката.
Лили, моят мъж каза, че познава твоя и като малки са си играли тук на площадката пред блока заедно.

# 97
  • Мнения: 183
Деси, радвам се, че днес малкия не е вдигал Т, иначе и аз така параноясвам и постоянно меря Т, когато Хриси ми е болна. Дано не вдига повече. Много е хубаво, че можеш да идваш на работа, когато ти прецениш, всмисъл нямаш точно регламентирано работно време. Мечтая си някога и аз да имам подобна работа. Сега още повече ме амбицира като се постопли времето, да си правя ежедневни разходки с количката, така хем ще пием кафе с теб, хем няма да излизам безцелно. Нямам търпение вече.  Party

Гери, аз като начало бях купила по 7 бройки бодита, ританки и гащеризончета от най-малкия размер 22 или за ръст 50. Аз пък мислех, че са много, но се оказа, че съвсем не е така. Като си помислиш, че на ден поне по веднъж ти се налага да преобличаш бебето, тоест ти трябват по два чифта дрешки на ден, и като сложиш това, че няма да пускаш бебешка пералня всеки ден, че то не се събират толкова дрешки за деня, а и като ги изпереш докато изсъхнат.... Мисли от тази гледна точка. Иначе аз си бях направила един много дълъг списък и докато не купих всичко от този списък, не мирясах. После като влязох в осмия месец, изпрах всички дрешки, изгладих ги и ги подредих в гардеробчето. Същото направих и с чаршавчетата и пеленките. Та като влязох да раждам, всичко беше готово, включително и комплекта за изписване.

# 98
  • Радомир
  • Мнения: 627
Лили, имам регламентирано работно време, но тъй като шефа ми си е в офиса в перник и напоследък все не стига да дойде до тук, а и като идва  то е след обяд обикновено не че не ми е правил изненади и сутрин  та си позволявам и да закъснея особено като няма належаща работа и си имам помощник, а когато го водя на детска отварям и половин час по-рано. Само обедната почивка не ми е регламентирана  и аз си решавам кога да я ползвам. Работата ми е свързана с доста излизания и винаги мога да намеря оправдание защо съм излязла.  Така че брой ме за кафенце, че понякога се чудя с кого да изляза кой работи в Перник, кой в София малко останаха тук май.

А вие предварително ли пазарувахте за бебетата? Аз нищо не бях купила. Оставих всичко на бабите и на таткото. И после като ни изписаха се наложи да тичаме за чорапки и лигавници, че никой не се беше сетил да вземе  #2gunfire Не съм много суеверна, но ми е най-добре като не ги знам тези суеверия и обичаи, че като ми кажат сега не се прави това, защото еди какво си, и аз почвам да си мисля ами ако наистина стане. Та затова съм предупредила свеки най-вече (тя ги разпространява и си им вярва) да не ми пълни главата с глупости, да не ме обременява че ако човек тръгне да вярва и да изпълнява всичко трябва да се побърка.
Мисля си че ако имам второ ще си се подготвя по-добре и няма да разчитам всичко да свършат другите

п.п Лили този от спиди не дойде. Цял ден го чакам, но уви.  Вече в понеделник трябва на всяка цена да е тук да не го  #2gunfire

# 99
  • Мнения: 183
Деси, сега разбрах как стоят нещата в работата ти, но все пак е добре, че няма кой да ти виси на главата, все пак наистина е по-важно работата да е свършена, пък дали ще отидеш малко по-рано или малко по-късно мисля, че не е от значение.  Peace

За Хриси бях по същия начин като теб, майка ми все повтаряше, че абсолютно нищо не трябва да купувам предварително, защото нещо щяло да стане и аз глупачката вярвах. Влазох да раждам без да съм взела абсолютно нищо.  ooooh! Когато родих, майка ми и свекърва ми се втурнаха да пазаруват, е сещай се половината неща въобще не ми трябваха, а за други не се бяха сетили дори. Абе ужас..... Затова сега още като влязох в седмия месец започнах с пазара, е няма такова удоволствие, този път реших да не робувам на никакви суеверия и така. Както виждаш имам живо и здраво детенце, то ако е писано да стане нещо лошо, то ще стане, независимо от това дали си купувала или не нещо предварително. Та така, много съм щастлива, че този път сама избрах всичко, наистина няма такава емоция.

Сега се сетих нещо, те Спиди имат доставки и в събота, та си мисля, че има голяма вероятност нещата да пристигнат утре. Така че ако стане така, то момчето сигурно ще ти звънне като види, че няма никой в офиса, нали? Ти нали живееш близо и ще можете да се видите с него, права ли съм? Ако не - то в понеделник ще пристигнат със сигурност, нямам търпение вече, нищо че не съм поръчала кой знае какво.  Flutter

# 100
  • Мнения: 6
Здравейте и от мен!
Деси радвам се че детенцето ти вече е добре! А що се онася до покупките по време на бременността аз си бях купила всичко и въобще не съм се подавала на тези суеверия.Даже и креватчето бяхме взели. Азродих 12 дни преди термина и то супер неочаквано през деня нямах никакви симптоми в 2h започнаха контакциите в 5h родих и след 3 дни ме изписаха. Та педставям си каква какафония щеше да настъпи ако нямахме нищо. Мъжа ми сигорно щеше да ми звънни с влизането си във всеки магазин и пак нямаше да свършат работа като хората. Така, че ако питаш мен купи си всичко иначе после ще се ядосваш. Това е моето мнение пък ти както си прецениш.
Lorkа Дружба  ни е малко далечко както и на теб Люлин , но пъксега метрото е чак до Младост така че може да се разбереме да пием по кафенце някой ден когато е по приятно времето. Ние с малката редоно си пътуваме с метрото когато е хубаво времето

# 101
  • Мнения: 525
Lorkа Дружба  ни е малко далечко както и на теб Люлин , но пъксега метрото е чак до Младост така че може да се разбереме да пием по кафенце някой ден когато е по приятно времето. Ние с малката редоно си пътуваме с метрото когато е хубаво времето

Става, аз скоро ще си взема болничен и ще съм свободна. Peace

# 102
  • гр.София
  • Мнения: 20
Здравейте момичета,
Аз за Дари, също от суеверие, не бях купувала нищо.  Родих два дни преди темина и си представям каква какафония е била вкъщи. Майка ми и свекърва ми бяха взели всичко, изпрали, изгладили. Естетсвено имаше разни неща дето бяха пропуснали да вземат. Сега реших, всичко да си взема предварително и за да не пропусна нещо, правя списък.
Ansipl, браво за  бързото раждане.

# 103
  • Радомир
  • Мнения: 627
Ехоо, Здравейте
Къде се загубихте? Как ви се отразява снега? Бременните как са, на този сняг по-внимателно ей  Wink А мамчетата с малки бебоци в къщи ли са си, на топло? А по-големите деца на детска ли са? Топло ли е във ваще детски? А работещите как се придвижват?
Хайде всеки да се отчете  Naughty  Laughing

Да започна аз  Simple Smile
Жори е на детска. Тази седмица в групата слагат паркет и те са в отсрещната. В понеделник госпожите много искаха да ни върнат, но просто нямаше начин да го водя с мен, имах работа по перник и да го мъкна по студа изключено. А иначе бяха върнали повечето от групата имаше само 4 деца. Ама и то луда работа на сред зима паркет да слагат от септември сме засъбирали парите, купиха го декември, когато имаше доста по-топли дни, престоя 1 мес и сега го слагат. А директорката пък с претенции не стига че ние събрахме парите- да не било паркет (много щяло да е шумно да й тропат отгоре), а да се сложи или балатум или мокет, но не се съгласихме.
Та сега са слети с другите, тъкмо да се греят, че не е много топло - сутрин е добре, но на обяд явно го намаляват да не кажа спират парното и не е много топло.
Този сняг не ми е много по сърце, нищо че децата му се радват. Тази сутрин даже се врътнах малко на път за детската. Само по главните улици опесъчили, а по другите не. Нищо че по пътищата за детската минават толкова коли и си има нужда, а могат полицаите да глобяват спрелите пред детската. Това пък ме изуми. Една майка сподели, че мин. седмица глобявали по 10 лв. спрелите пред детската коли. Е вярно е че към 16,00 ч. е цяла колона коли, но пък къде да се паркираме, нито паркинг има наблизо нито нищо. Спираш за 5-10 мин. и тръгваш, нали целта е да не ходят децата по студа, ми ако търся паркинг май по-добре пеша да се прибираме.
е това от мен сега сте вие  Hug

# 104
  • гр.София
  • Мнения: 20
Здравейте и от мен.
Да ти кажа Деси, аз на просления сняг се отчетох. То беше само за един ден, ама аз успях да падна пред блока, ама нищо ми нямаше, с тези килограми, учудващо леко паднах. А в детската градина Дари казва, че е топло, но и при нас правят икономии. Например като ходеше на английски, госпожицата ги водеше в някакъв кабинет в градината, т. е не в групата и Дари казваше, че е студено, а тя не обича топло, така че за да и е студено на нея, значи е било доста. И после кашлица, възпалено гърло и всички екстри.
А относно глобите, те няма да вземат да глобяват тези дето влизат на центъра, взели да глобяват вас, че къде да паркираш? Ама такава ни е оправията.

Общи условия

Активация на акаунт