Много съм объркана, помогнете ми!!!

  • 3 698
  • 37
  •   1
Отговори
# 15
  • София
  • Мнения: 2 217
Много добре си виждаш всичко - от думите ти съдя за егоцентричен човек, който хем те обича, хем обаче трябва да си безпрекословен роб... Не мисля, че детето ще спаси положението - покрай недоспиването, грижите и доста ограничения начин на живот през първите месеци от раждането му, смятам, че дори може да стане по-зле. Но никога не може да се каже категорично, дали пък няма и да се оправят нещата - пожелавам ти го най-искренно.  bouquet

# 16
  • Мнения: X
"Бързо свършва" може би е катинарът на бараката, но не знам как да го заведеш при сексолог.
с цялото ми уважение към тебе, нали не забравяш, че са в началото на 20те си години. не е до сексолог, ами до други неща, този специално проблем.  Peace

# 17
  • Мнения: 370
Много мъже не умеят да показват чувствата си.И при мен се случва,много ме обича,но не е от тези,които все гледат да те гушнат,цункат и т. н.Мисля,че малко в повече му се оставяш да ти казва какво да правиш.Покажи му,че си човек със собствено мнение и не си длъжна да се съгласяваш с всяка негова дума.То вярно,че семейния живот е изтъкан от компромиси,ама чак пък толкова... И не се нервирай толкова,мисли за бебо  Hug

# 18
  • Мнения: 2 759
                          Спокойно, всичко ще е наред, само махни цигарите  Naughty. Те вероятно допълнително те изнервят. Трябва ви още малко време да донапаснете характерите си, а и имай предвид, че по време на бременността ще си по-чувствителна и е възможно да взимаш нещата по-навътре от обикновено. Искрено ти пожелавам малко по малко да се научи как да показва чувствата си - може и поведението му да е в следствие на това, че е бил сам в чужбина (ако е  било така), не е имал на кого да разчита и се е научил да таи всичко вътре в себе си. Всичко ще се нареди, гледай смело напред, и воювай за правото си да бъдеш глезена. От друга страна, в друга моя връзка нещата седяха по същия начин: винаги решения къде да ходим и какво да правим ги вземаше той, обаче взимаше толкова добри решения, че просто нямаше място за несъгласие и не съм се чувствала подтисната от това. Вярвам, че и при теб е така. Успех и лека бременност   bouquet!

# 19
  • Мнения: 1 844
ами ето това е продължението на "реших,че бебето ще оправи кофтите ни отношения".
ей,хора,бебе се създава в момент,когато двамата се обичат,разбират,подкрепят,когато имат стабилна връзка!бебето не е инструмент някой да обикне друг или да поправи нечии отношения.
мислете малко предварително!!!

# 20
  • Мнения: 2 759
...ей,хора,бебе се създава в момент,когато двамата се обичат,разбират,подкрепят,когато имат стабилна връзка!...
                         А ти къде прочете, че не е така? Дърлят се от време на време - нормално. Той е малко по-студен, тя се дразни... какво по-стандартно има на света? Сега е бременна, поради което вероятно и хормоните оказват своето влияние... Общо взето няма кой знае каква драма. Поне от споделеното...
                     

# 21
  • Мнения: 804
Споделям мнението на Десинката 85.Трябва любов пък тогава дете.Детето няма да оправи вашите взаимоотношения.Пожелавам ти да намериш верния път към неговото сърце,за да те дари с любов и внимание или .........бягай от него мила,надалеч.

# 22
  • Мнения: 2 375
Ама вие защо решихте, че не я обича??? Как така да бяга??? Какъв проблем има въобще???
Направихте буря в чаша вода! Проблема на момичето е само в главата и /от прочетеното до тук/!

# 23
Бебе не се прави така, дете... Ти самата си дете, не ти е уварял акъла... Децата трябва да са плод на любов, а не разрешение на проблем.
Така или иначе те самите носят стотици проблеми сами по себе си и ако не се разбираш с човека, с който си, как ще го отгледаш това бебче?

Независимо дали писалите нагоре са прави - той те обича, но не може да го покаже, или пък просто не те обича вече, но си му удобна (добра, послушна ПОКОРНА), очевидно е, че ти не си задоволена от тази връзка в какъвто и да било начин, било то емоционален или сексуален...

Аз бях в подобна връзка... Пусках тук отчаяни теми, надявйки се, че форумци/ки ще ме успокоят, ще ми кажат, че всичко е наред (каквото очевидно искаш и ти). Но те не го правеха... Казваха ми същото, което аз сега на теб - вие нямате бъдеще заедно. Ако се карате постоянно, ако не можете да се разбете за нищо, ако все той иска да се наложи, че и да е винаги невинен... Никой не може да остане с подобен човек, освен ако не е мижитурка, която обича да я мачкат. Все още имаш време, но аз бих те посъветвала да си тръгнеш от този човек.   Няма надежда, знам го от опит...

# 24
  • Мнения: 2 759
...Проблема на момичето е само в главата и /от прочетеното до тук/!
                            Peace. Просто е по-чувствителна. Мъжът и я обича - и нея и бъдещото им дете. Просто е по-... мъж да кажем. Че се уморих от тази думичка 'студен'. Когато авторката поседи малко във форума, ще види как повечето мъже са такива, че и по-зле, и на всичко отгоре мразят Свети Валентин и 8-ми март  ooooh!. Отвратително просто.

# 25
  • Мнения: 370
Ееееее,стига де.Как да няма смисъл,бъдеще и т н .Не депресирайте така момичето,бременно е все пак.Не е нужна някоя ваша несполучлива връзка да се повтори с нея.Всичко е поправимо,а и тя може да си представя нещата по-сериозни от колкото са всъщност или вие така да ги разбирате.Когато човек е ефектиран винаги говори пресилено.Мила,стискам палци всичко да се оправи и да намерите правилния подход един към друг.И ние бяхме така отначало,но после всичко си дойде на мястото.Не че пак не се караме  ooooh!,ама не мисля,че има идеална двойка.И двамата сме импулсивни и викахме малко повечко(особено аз),но се научихме да се владеем и това много ни помогна  Hug

Последна редакция: чт, 12 мар 2009, 17:18 от dolls

# 26
  • Мнения: 4 585
"Бързо свършва" може би е катинарът на бараката, но не знам как да го заведеш при сексолог.
с цялото ми уважение към тебе, нали не забравяш, че са в началото на 20те си години. не е до сексолог, ами до други неща, този специално проблем.  Peace
От три години и половина са заедно, той е по-възрастен.
На всекиго се е случвало да свърши, докато топне чушката, ама чак след три години и половина.
От друга страна може не той да е бързия, а тя да е бавната. Ако допреди половин час я е нахоквал.

# 27
  • Бургас
  • Мнения: 5 641
И аз много се ядосвах на Вальо. Все едно не му пука за нищо. Но с течение на времето разбрах следното:
1. Притеснява се за мен, но знае, че се справям чудесно сама. Даже е по - сигурен в мен, отколкото своята помощ примерно. Знае, че ако все пак имам нужда, ще му кажа.
2. Радва се много на малкото. Обича го страшно много. Когато детенце е болно е много притеснен, но не колкото мен. Това е така защото знае, че мъника е в добри ръце докато се грижа за него.
3. Не купува подаръци защото аз харесвам черно, а той бяло. И предпочита да си избера най - хубавото черно и то да е от него.
И още много такива. Всеки обича по свой начин. Но това не може да мерило колко обича.

# 28
Боже, цял ден си мисля за вашите отговори. Мисля че адски много ми помогнахте да осъзная човека до себе си. Много ви благодаря за надеждите и съветите, вие ми помогнахте по някакъв много странен начин. Сега разбирам, че не може да става както по приказките с щастлив край. Не съм робиня както някой си мислят. Просто отстъпвам на проблемите първа, или пък препречвам нещо по-лошо да се случи, защото съм мн импулсвен човек. Още повече, че когато забременях станах много по раздразнена и ревлива. Казват ми го всички, който ме заобикалят.
Мече Пухче абсолютно си права за нещата които казваш.Sesana при мен процедира по същия начин, винаги ми е казвал аз знам че ти ще се справиш отлично. винаги разчита,че аз мога повече от колкото той може да ми помогне. И така...иИ да кажа още накой неща, за хората които ми дават акъл кога съм трябвало да родя и дали съм дете и т.н.Това си е лично наше , и по- специално мое решение аз как ще си живея и колко деца ще имам до 20 си годишнина.Та малко се увлякох. Искам наистина да ви благодаря от все сърце за всичко, което написахте. Не вярвах, че един форум ще ми помогне повече, от собствената ми объркана глава. Благодаря  smile3525

# 29
  • Мнения: 2 759
                         Това с повишената ти чувствителност в момента е дори хубаво, макар че ще ти се стори малко трудно за преживяване. Защото може да го научи, че си и жена, а не просто мъжко момиче, и че имаш нужда понякога някой да прави нещата вместо теб и т.н.т. Споко, ще се научи човека. Всичко ще бъде наред, благодаря ти за милите думи   bouquet!

Общи условия

Активация на акаунт