~*~*~ Софийска кърмаческа среща, 14 март ~*~*~

  • 1 503
  • 27
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 30
Лелеее, няма, няма, пък сега 2 срещи може да ни огреят  Mr. Green .....за първата требе да ни огрее буквално. Дано!  Praynig

# 16
  • Мнения: 3 718
Утре ако не вали съм там. А следващата седмица задължително съм на другото там.

# 17
  • София
  • Мнения: 2 348
Дали да тръгвам се чудя  newsm78 Аз ще съм без детето и дъжда не ме плаши, но ще има ли други ентусиастки?

# 18
  • Мнения: 718
Аз мисля да се грабваме с детето и да се занесем, та ще има ли и други ентусиастки?  Mr. Green Малко е ветровито иначе е слънчево, поне няма изгледи за дъжд засега.

# 19
  • Мнения: 3 718
Аз ще съм там, пък да видим до колко ще става. За непознаващите ме, ще нося яке екрю и ще гоня един рус в оранжево яке  Peace

# 20
  • София
  • Мнения: 6 680
Още не мога да кажа нищо за този уикенд, но ако се отложи за другата седмица, ще заповядаме с Бучкозавъра.

П.С. Родена съм до Докторската градинка - защо ми причинявате страданието да се сещам, че вече не съм на 5 г. и на 5 мин. от нея?!  Cry

За тази събота и неделя ако ви уплаши дъжда и се отложи, да знаете от мен, че за 21-ви можем да спретнем една ЛЛЛ кърмаческа среща предиобед  Hug
Ееее, защо точно когато имаме лекции в Майчин дом за консултантите по кърмене? Те не могат ли да участват в ЛЛЛ срещи Wink?

# 21
  • Мнения: 3 718
Уф, Олив, за това не се сетих. Просто запазих залата в удобен почивен ден. Разбира се, че всички могат да участват в срещите  Peace

# 22
  • До хладилника, който обичам
  • Мнения: 22 825
Олив, съжалявам за съвпадението на датите. Третата събота от месеца си беше датата за ЛЛЛ срещите в София Simple Smile
Не толкова регулярно, но все пак когато е възможно, ще ги правим, докато нещата влязат в ритъм Grinning

# 23
  • София
  • Мнения: 6 680
Шегувам се де Grinning, доброволките за консултантки по кърмене ще участваме следващия път.  Hug

# 24
  • Мнения: 2 376
А приема ли се и баба-ситър да дойде с мен? Не мога да се престраша да возя госпоицата без надзор в колата..

# 25
  • Мнения: 718
А приема ли се и баба-ситър да дойде с мен? Не мога да се престраша да возя госпоицата без надзор в колата..
Абсурд, срещата е само и единствено за настоящи кърмачки  Mr. Green, хех шега, разбира се.
Britt ще се радвам да се запознаем. Simple Smile

# 26
  • Мнения: 3 718
Е къде без бабите  Grinning

# 27
  • До хладилника, който обичам
  • Мнения: 22 825
Ла Лече Лига среща в събота, 21-ви, заповядайте  Grinning

Общи условия

Активация на акаунт