Отговори
# 270
  • Мнения: 141
Ани, това с пъпа не ми се е случвало....Мина ли ти на теб?
Иначе и аз съм с подобно течение, което много ме дразни и нямам търпение да мине вече....
Pretty, много се радвам, че е пораснало бебчето ...И аз съм на преглед в четвъртък и нямам търпение да видя пораснало бебе. дано всичко е наред, че се притеснявам постоянно.

# 271
  • Мнения: 10
Здравейте и от мен.Аз се регистрирах като бременна и толкова  Grinning.Обаче не пиша ,защото имам основателна причина-в сесия съм CryУжасно е да си бременна и да учиш за изпити,да ти се спи зверски а да трябва да кълвеш над учебниците.
Чета ви редовно обаче.
Искам само да кажа на всички които са претърпели загуба-момичета бъдете силни,никога не губете кураж и само позитивни мисли да ви владеят.Това за позитивизма се отнася за всички нас-никога не гледайте черногледо на нещата.
Първия път като писах казах,че се чуствам добре,не ми е лошо и т.н да но сега нещата се променят,което е нормално.Слава богу още не съм връщала,обаче имам такъв усет за миризми-като куче вълча порода съм.Стискам зъби и си казвам ,че съм добре.
Та за да приключа с оплакването си ще кжа,че стоенето седнала е най кошмарното нещо,кръст г.з ,корем всичко боли.
Обаче съм щастлива Heart Eyes
Дъщеря ми ходи и ме обгрижва,постоянно ме гали по корема,много е сладка,тогава забравям всичко.Пожелавам ви същото щастие.
Ще пиша по късно ,че много се отнесох а и поста ми стана доста дълъг и безмислен май  ooooh!

А за последно-вие разсеяни ли сте,аз ужасно много  Thinking

# 272
  • Мнения: 15
Здравейте момичета!
Чочка много съжалявам Sad

# 273
  • Мнения: 958
Чочка много, много съжалявам.

Аз като родих в Тина Киркова, навън имаше грипна епидемия, едвам пуснаха мъжът ми, да влезе и да ми донесе нещо за ядене, след това дойдоха 4 приятелки и слизах до долу да ги видя и да си прибера букетите и папкането което ми носеха  Mr. Green
Накрая дойде една сестра и махна букетитие, защото предизвиквали алергии и така.
Аз от раждането си в ТинаКиркова, бях много недоволна, но от отделението горе имам само добри впечатлениа, имаше една сестра, която мнгоо се грижеше за мен, нито я познавам, нито съм и плащала, яд ме беше че акто ме изписваха я нямаше исках поне един букет да и дам.

# 274
  • Мнения: 63
Ох Чочка, сви ми се сърцето като прочетох!
Мартина75, явно мъжете са си същите независимо колко деца имат. Явно е типочно мъжко държание. И аз чувам такива неща от моичкия. Сега.. ще ни се промени живота... няма да ходим където си искаме...какъв език щяло да говори (защото сме чужденци и на всичкото отгоре в държава чужда и за двама ни) и т.н. Та явно си е нормално.
Иначе и аз продължавам да си имам това кафеникаво течение, но поне утре съм пак на лекар.
Поздрави на всички!

# 275
  • София
  • Мнения: 463
Pretty, много се радвам за теб и бебчето ти Hug Hug Hug
dressta   bouquet, и аз се числя към разсеяните , ама много, по 100 глупости правя на ден, надявам се да е временно, че направо отпускарско го давам Joy

joya, наистина има страхотни хора в тази болница (бившата Тина Киркова), е покрай тях и не толкова страхотни ,ама то навсякъде е така.Моя док даже една сутрин го събудих ,умрях от срам Embarassed-бил нощна човека ,но вдига на всяко позвъняване Hug А в същата болница преди няколко години минути ме деляха от това да ме срежат, защото един реши ,че имам извънматочна бременност, направо ми сложиха абоката и ме поведоха към операционната, добре че една лекарка от екипа реши отнова да ме прегледат ,та видяха че въпросната "извънматочна" всъщност се движи по тръбата.

Последна редакция: пн, 16 мар 2009, 12:21 от iskrichka

# 276
  • Мнения: 99
Май всички мъже са ходили на едно събрание и страховете са им еднакви  Crazy И моя понякога изтрещава и почва- пак ще бодуваме нощем, май ми е минало времето да търпя ревове, пак ще се чудим на кой да оставим детето за да излезем ...... все такива  Laughing Но от друга страна като почне да ми гали корема и му говори си личи, че е щастлив от факта, че ще става пак татко  Peace

Не знам как е било по другите родилно отделения, но ако ви опиша как беше при мен преди 10 години ще се ужасите  Laughing Как протече раждането и как доктора ми скочи на корема за да извадят бебето, как идваха в стаята всяка сутрин да ни мият с подлога, марля хваната с щипка и един чайник и всяка си знаеше и вдигахме краката  #Crazy как ни донасяха бебетата през 3 часа повити в бозави пелени и колосани одеалца и сестрата ги носеше по 4 в една ръка  Laughing Абе идилия ви казвам  Joy Сега заради това се наложих и ме пуснаха да разгледам отделението в частната болница в нашия град, поразпитах познати и май този път само всичко да е наред и живи и здрави да нямаме проблеми, от към обстановка и персонал няма да имаме проблеми  Peace

# 277
  • Мнения: 985
Благодаря ви много на всички за съчувствието.
След малко отивам при лекаря си да ми прави кюртаж.
Пожелавам на всички лека бременност и с много красиви и здрави бебчета да се изпълни темата на есен. Hug
Мъчно ни е много наистина,но нищо не можем да направим или да променим нещо от случилото се.Пред природата човек е безсилен.Ще гледаме напред и това е. Peace

# 278
  • Мнения: 571
Момичета, пак сте изписали света   Grinning
Чочка силно гуш Hug, каквото и да кажем, няма думи, които да намалят болката.
Силни и искренни пожелания всичко да е ОК следващия път Heart Eyes

За мъжете - аз искам моя да е в родилното с мен Simple Smile Засега и той иска, но си мисля, че ще решаваме окончателно като му дойде времето.
Кремчета - ползвам за успокоение на съвестта, че все пак съм взела някакви мерки. Предната бременност нищо не помогна.
dressta аз бях така в началните седмици. Отнемаше ми зверски много време да се съсредоточа, разбера, проумея...мнооого е досадно. Чувсваш се ооглупял буквално, хубавото е че отминава.

# 279
  • Мнения: 3 641
Прити, много се пораснал бебока. радвма се за вас Hug
На мен всичко ми се е свило, на преглед съм пак на 02.04. Как ще издържа само да мисляи и то едни такива неща ми идватв главата, да не би да му е спряло сърчицето  Rolling Eyes  Embarassed Знам,че трябва да се мисли позитивно, но не мога да се успокоя Rolling Eyes

По въпроса за раздането нашия тати отказва да присъства. Макар,че е полицай и всеки ден му минават опрез главата страхотии за собственото му дете умира от страх. Вика,че там лекарите си знаят работата. И аз не го притискам , както го усеща

# 280
  • Мнения: 2
И аз да се включа за раждането, и родилните отделения в различните болници...
Малко съм суеверна и ме е страх да мисля от сега за раждането, струва ми се прекалено рано...
След 2 неуспешни бременности, и на 29 години съм си решила,  че повече нямам право на никакви грешки, мои или докторски, и тайно си мисля вече че ще раждам на частно, смисъл ще си платя, още не знам как и къде, но в случайна болница няма да е. Дано само всичко да е наред, както досега, че от сутринта съм с една лека, но постоянна болка, ниско в корема и тя не се повлиява от но-шпа-то... според вас може ли да е защото матката разсте? или вече си фантазирам....

# 281
  • Мнения: 71
Малина успокой се мила, ако можеш разбира се, давай си кураж, не мисли само затова (като мен). Знам, че не може и страха е голям, но момичета трябва да сложим розовите очила. Мисля, че придърпването и болката са нещо нормални за този етап от бременността, но незнаех, че и кафеникавото течение го има при толкова момичета, но се успокоих като ми казвате, че и при вас го има.

dressta откак съм бременна, хич ме няма, правя ги точно наизуст нещата, нормално е....надявам се след третия да отшумят неразположенията и всичко да си дойде на мястото. Sad

# 282
  • Мнения: 141
И аз да се включа за раждането, и родилните отделения в различните болници...
Малко съм суеверна и ме е страх да мисля от сега за раждането, струва ми се прекалено рано...
След 2 неуспешни бременности, и на 29 години съм си решила,  че повече нямам право на никакви грешки, мои или докторски, и тайно си мисля вече че ще раждам на частно, смисъл ще си платя, още не знам как и къде, но в случайна болница няма да е. Дано само всичко да е наред, както досега, че от сутринта съм с една лека, но постоянна болка, ниско в корема и тя не се повлиява от но-шпа-то... според вас може ли да е защото матката разсте? или вече си фантазирам....

Malina, и аз съм с такава болка , лека и тъпа ниско долу, ту посредата, ту отляво, ту отдясно. В главата ми се редят  все едни такива черни мисли,но гледам по-често да си припомням думите на моята лекарка , че тези болки са в кръга на нормалното и се дължат на нарастването на матката.Но-шпа не пия, лекарката ми каза да пия само ако болката не минава примерно 15 мин и е сравнително силна.Не се притеснявай!Ще си даваме кураж тук! Hug

# 283
  • Мнения: 571
Момичета, независимо дали си кажем нормално или не за болките, най-добре си идете на преглед.
Аз не помня нито предната, нито тази бременност да ме е боляло каквото и да е.
Дори лекарите да Ви кажат да си изчакате часа, ако трябва се обърнете към друг лекар. Всяко невнимание от наша страна, може да доведе до лош край.
Аз ходя на частни прегледи във Вита, и на тези по държавна каса в МД. така винаги имам две мнения и двойни прегледи.
От друга страна ако бебето си има проблеми, никакви лекарства и лекари няма да помогнат. Така че горе главата, слагайте розовите очила и нека потънем в мечтите си за розовото пухче, което ще гушнем накрая  Hug

# 284
  • Мнения: 1 668
В тина Киркова във вип отделението може да влезе всеки по всяко време. В Шейново също. Няма болница в БГ, в която човек с лоши мисли да не може да влезе без проблем. Ако трябва ще изчака до часа за свиждане и пак ще влезе.

Общи условия

Активация на акаунт