спят ли добре децата ви при пълнолуние?

  • 5 198
  • 58
  •   1
Отговори
# 30
  • Мнения: 3 092
По принцип не спи добре , ама при пълнолуние определено се влошава. TiredТази нощ рева може би 7-8 пъти  Sad
Забелязала  съм го от около 5-6 месеца по повод едно изказване на една позната и определено не си внушавам .

# 31
  • София
  • Мнения: 2 009
Той спи, аз - не. Подозирах, че има нещо вампирско в мен  Laughing

# 32
  • Мнения: 1 596
Ако е зодия рак или с асцендент рак,да.Може и да му влияе.

# 33
  • Мнения: 567
На мен това пълнолуние много ми се птразява,но наскоро случайно разбрах че и на бебка й се отразява-като се събуди в 2 часа и до 5-6 няма спане Cry

# 34
  • Мнения: 6 443
Не съм забелязала да се отразява-нито на мен,нито на него.

# 35
  • София/Севлиево
  • Мнения: 11 074
Не съм обърнала внимание при него как е.Аз лично понякога тогава спа като пън  Mr. Green, но в повечето случаи не мога да спя.А и нали казват, че луната уж влияела силно на представителите на зодия Рак-при мен е така, при малкия сигурно е оща рано да се определи.

# 36
  • Мнения: 5 790
Не съм забелязала да й влияе пълнолунието по някакъв начин. От бебе си спи добре, та и досега така.

# 37
  • Мнения: 1 372
Не съм забелязала дъщеря ми да се влияе от фазите на луната.

# 38
  • след Околовръстното
  • Мнения: 1 812
Моите и двете вият в тези нощи. Grinning

# 39
  • Мнения: 2 317
Не съм се замисляла....Има и неспокойни нощи ,но не следя кога има пълнолуние.

# 40
  • Мнения: 19 339
Не съм забелязала да има връзка между съня й и пълнолуние.

# 41
  • Пловдив
  • Мнения: 834
По принцип той не спи добре още от бебе,но откакто почнах да го отбивам ,положението се подобри.Специално последните два дни спа много добре-да чукна на дърво и следващите нощи все так да е Praynig,но не съм забелязала преди да му е влияело.

# 42
  • Мнения: 1 725
Настя още не съм започнала да я отбивам - твърде често се буди и ме е страх дали ще издържа физически и психически да започна на този етап отбиване. С кърменето поне лесно я приспивам - лежайки до нея, макар че отнема време и мнооого трудно се измъквам, без да я събудя. Иначе и тя е Водолейче с асцендент Рак и тази тема ме подсети да поглеждам календара с лунните фази - не се бях замисляла досега. Аз съм Рак и понякога ставам трескава по пълнолуние, но не винаги. Като цяло спането ми е проблемно, но сякаш не се влияе толкова от Луната, колкото от други неща. Дано Настя не се е метнала на мен, ако е генетично, де. Баща и е Овен и няма такива проблеми, но пък е нощна птица и обръща дните в нощи.

# 43
  • Мнения: 11 607
Не съм забелязала да има връзка между съня й и пълнолуние.

 Peaceи при тях, и при нас - големите.....
Дори не знам кога е пълнолуние......Лятото мога и да разбера, ама зимата.....трудно.....

# 44
  • Мнения: 4 362
Аз пък си мисля ,че въобще няма нищо общо пълнолунието с не спането на по малките деца  Peace

Общи условия

Активация на акаунт