С Дюкан отслабваме и хубавеем и весело си ний живеем - 163

  • 23 499
  • 458
  •   1
Отговори
# 15
  • Тракийка в Софийското равно поле....
  • Мнения: 439
тук ли съм?

Под тук имах предвид на първа страничка, ама явно не съм!

Но пък съм първа, на втора страничка  Mr. Green - две килца минусче!

Дорче, айде да се хванем за ръце и да скочим по килце!  Crazy

Вещии, дебнах, дебнах - скочих едни ролца да си взема и ......... изпуснах!  Rolling Eyes

# 16
  • Мнения: 4
Аз докато се наканя да пиша  и тя темата свършила ...
Видях чудесни снимки - Тяя,Рошава - браво за постигнатите резултати.
Яжке - все така ,пък макар и бавно, да падат килограмите   bouquet Браво!
Вещи - благодаря за всеотдайността  Hug  bouquet
Туни - добра машинка -харесаха ми параметрите и ... а за разходките на кантара -  Hug и аз бих постъпила така,ама за жалост не пътувам толкова често,колкото би ми се искало
Момичета и момчета,не прегрешавайте и не си поставяйте нереални цели. Калкулаторът е така направен,че свалянето под неговите показания е съпроводено с много усилия,които в последствие се окзват безсмислени или в поечето случаи... мисля си,че човек трябва да се хареса сам и едва тогава и другите ще го възприемат и харесат,което не винаги означава на височина 175 см да тежиш 50 кг... Това ,разбира се ,са си мои мисли,които исках да споделя... всеки сам решава
Кали08 - как си душичко?  Hug
Люси - може и да си писала,но аз не всичко успявам да прочета, та за това да питам - влезе ли в трета?
Барток, Слабе,Татит - свежарски постове - кефите ме  Hug
Татит - не си тук ,ама и аз явно не съм  Joy и аз за страничката де  Hug Мернах те на една среща февруари ,но така и не се запознахме - възхищавам ти се на волята и искрено ти се радвам на успехите  Hug
ТаняМаня - хареса ми идеята зе Металика и лимонадата  Joy
А въъъй,чак сега видях колко сериозно съм писала ... hahaha

Последна редакция: чт, 12 мар 2009, 20:52 от mirka*birka

# 17
  • Мнения: 1 731
Ихаа,откога не съм писала и ето ти нова тема.Аз май вече заформих 5кг надолу . Party Party
Ама имах проблеми с хемороидите.Три дни не мога да мръдна като хората.Не ме питайте как съм седяла на работа. #CrazyГолям кошмар.На никого не го пожелавам.Днес уж съм добре ама продължавам с лечението ,че трябва да ги махна докрай.Иначе диетката си продължава.Чувствам се добре(като махна тая болежка,друго всичко ми е наред) Praynig.
Добре ,че сте вие ,момичета.  bouquet
Май ми е време да си сложа лентичка. newsm78
Хубав ден от мен ,мацки сладки! Hug

# 18
  • Мнения: 145
Бре,какви сте бързачки,кога успяхте! Hug
Ама на втора страница се губят 2 килца,уууух как ми се ще! Heart Eyes

# 19
  • София
  • Мнения: 102

Не си  Joy Joy Joy

Ренката с тоя пост изяде мястото на поне още 2 желаещи за първа страница
 Joy Joy

Татитче  Heart Eyes да не се разсърдиш че се хилотя на твой гръб - на теб и без това не ти трябва да слабееш за да си имаш рокля все пак

# 20
  • Мнения: 53
Вещи -newsm51

# 21
  • Мнения: 214
Ей такова коремче за плажа и лятото ви пожелавам,като на снимчицата!!! PeaceХайде,че започват с новите колекции бански за 2009 да ни затрупват.

# 22
  • Мнения: 110
Ееее,това ето-моята заплюта ІІ-раа страничка!Успех на всички свалящи!
   Марчелка,Музичка,Луси,Светлат,Филюдче,Айнур,Гулбенур,Феелгоод,Ниала Hug Hug Hug Hug Hug,който съм пропуснала да си взема гушки!
    Отвориха вече и при нас КАФЛАНД,малеее,какъв народ само..... Rolling Eyes Shocked Rolling Eyes

# 23
  • Тракийка в Софийското равно поле....
  • Мнения: 439
Не си  Joy Joy Joy
................
Татитче  Heart Eyes да не се разсърдиш че се хилотя на твой гръб - на теб и без това не ти трябва да слабееш за да си имаш рокля все пак

 Crossing Arms това пъ срам нямате бе! Човек да ни съ изгуби ей!  Naughty

Вещи, последно и спирам! Извинявай Blush

# 24
  • Мнения: 1 890
Hug Честита темичка.

Използвам повода, че съм на първа страница, да си измоля и килце минус - нали позволявате? Flutter

Всъщност, ми трябват 4  Rolling Eyes


 Понеже си ми приятелка.......: babydust7 babydust7 babydust7 babydust7 1-2-3-4 hahaha

# 25
  • Мнения: 5
дали ще имам късмет поне за 2 стр.!!!Толкова отдавна не мога да се вредя!!!
До довечера ,мацки!! Hug

# 26
  • Мнения: 3 070
Аз вярвам че ако човек се ограничава до крайност, няма да постигне много, но ако сме доволни, сити и си кажем че нищо не ни липсва - ще имаме резултати..
За мен машината, наречена организъм не може да работи ако мисълта е подтисната .. За това Дюкан казва че не е диета, а режим... за да не се чувстваме ограничени Simple Smile

Ренка, прекрасен пост!  Hug

# 27
  • Щастлива мама на 3 слънца
  • Мнения: 2 169
цоп и аз тук

# 28
  • Мнения: 0
Айде и аз да не остана назад.

Точица  Hug

Stelxen много се смях като прочетох  Joy hahaha

Всъщност аз нещо исках да кажа, ама забравих  newsm78
Както и да е! Хубава вечер на всички!  Hug

# 29
  • Варна
  • Мнения: 2 730
Таковата... и аз се извинявам, Вещи  Hug Толкова се зарадвах на Фоли и на пръчките, че ми падна ченето току-що  Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes Хиляди благодарности, феичке - аз също ще работя за целта!!! Ей, туй е то значи - не просто приятелка, баш приятелка в нужда!!!

Та така, Татитт, хващам ти ръчичката и ... на три или след три ще скачаме, остава само да се разберем  Joy Hug

Лекичко да напомня - разбрали сме се да не си раправяме прегрешенията, па макар и да са останали без последствия на кантара  Peace Нали не всеки организъм е еднакъв и на всеки различно ще се отрази кръшкането - някои може да имат минус на следващия ден, ама някои - след месец чак!!!

Общи условия

Активация на акаунт