С Дюкан отслабваме и хубавеем и весело си ний живеем - 163

  • 23 512
  • 458
  •   1
Отговори
# 60
  • Мнения: 91
Честита ни нова темичка и успех на всички  в нея .Благодаря и на Вещи    bouquet
4-та страница- 4 кг, викам аз  hahaha
Желая искрено успех на всички ,които имат и много и малко за сваляне и на тези които махат плюсове...  newsm51
Редакция: Може и 5, може и 5  hahaha

# 61
  • в сърцето на моето Слънце
  • Мнения: 708
Ехееей!
Какво стана пак. Аз докато се мотках и хоп нова тема!
Вещи, мерси за което.   bouquet
Хайде лека и отслабваща нощ на всички!  luvbed

# 62
  • Мнения: 20
Благодаря ви момичета   bouquet
е днес явно съм съгрешила с триците,бая си похапнах но си прощявам защото ми е първи ден,от утре ще знам.На мен голям проблем ми е хляба и явно ще приемам трици под формата на хляб само дето ще трябва да си разделя хляба на дни по 3 сл на ден  LaughingИначе съм много стриктна,мъжа ми се прибра сипа си една ракиика и си направи салатка а аз само преглъщах и пих айрян  Crossing Arms май ще го навивам и той да почва диета.
Лека нощ   bouquet

# 63
  • Мнения: 1 033
Привет на всички  Hug Не успявам да се класирам на предните странички, но и -4 кг ме устройва за тоз месец  Joy
Благодарско на Вещи, че се грижи за уютната ни темичка.

Аз днес бях - 500 след 2 седмици вариране над 67-ия кг. Ура! Обаче такива неприятности на работа, че главата ме спука, чак не успях да се зарадвам на минусчето.... Зарад неприятностите си позволих .. един цигар (не пуша от 01.01.09), ама той е режимен  hahaha

За ходенето до 00 - пробвахте ли с течния парафин? Аз вчера си купих и консумирах и днес имаше резултат.

Днес с мъжО направихме неуспешен опит за приготвяне на воденички. Е хапнахме изварка  Crazy с кисело млекце и малко телешко. Минавам на 4/3 заради удобството прези уикенда.

Искам да попитам - През втора фаза спортувате ли? Може ли да бягам или ще образувам мускули? (не искам)
Ще съм благодарна на вашето компетентно мнение.

Tonnny_bg, бравос, мацо за 5те кг минус!!! За бг-линийка кликни на линийка, която ти харесва и тя ще те "заведе до сайта"

Прегръдки на всички! Минусова олекваша нощ!!!

# 64
  • Мнения: 0
Здравейте е най- после и аз да се запиша .
До сега готвих  направих много вкусно.
 Руло със сьомга и спанак ---нещо в този вид просто намерих подходяшта снимка в нета   и ви я показвам стана страхотно .

Само, че ще го хапвам утре ,защото от утре ще съм 3 дни ПЗ.
ако има интерес ще ви я напиша намерих я в едно списание, е измених я малко за да я направя по нашите стандарти и се получи.
Днес ми беше зле винаги през първите дни на МЦ се чувствам гадно .
На всички нови добре дошли с вас сме. Сега ще ви чета защото днес сте писали много .
До после.

Последна редакция: чт, 12 мар 2009, 22:17 от mihi69

# 65
  • Мнения: 1
Само чета,чета и нямам време да пиша!При мен всичко е на ред -хапвам и слабея!А да видите само завистливите ми колежки как нагъват кисело мляко с трици hahaha и се наливат с вода,за да ме настигнат... rotfImbo Шуши  Hug как само се вреди първа на първата страничка  Shocked .Видях , че сте писали за  smile3550 аз всяка вечер си пия 1 таблетка лаксатив и... на сутринта ОК.За всики ви  Hug Hug Hug лека и минусова вечер!За новите -търпение и режимност Grinning  Мименсита много хубави кафета!!!!само дето през деня нямам нет на работа да чета поне hit

# 66
  • Мнения: 278
Имаше момичета които се оплакваха от проблем с 00. Това може да им е от помощ:

Запекът е по-подчертан у тези, които са предразположени към него или не приемат достатъчно течности. При останалите ходенето по голяма нужда става по-рядко, но няма причина да се говори за запек. Става дума само за значително намаляване на отпадъците, защото протеиновите храни съдържат твърде малко влакна - храните, които съдържат най-много, като плодовете и зеленчуците, още не са ви позволени. Ако по-рядкото ходене по нужда ви притеснява, купете житни трици и ги смесете с киселото мляко, за да им придадете вкус, или си направете палачинки от житни и овесени трици, яйце и обезмаслена извара. Ако това не е достатъчно, приемете в края на основното ядене една лъжица парафиново масло. И главно, пийте вода, защото водата не само ви кара да уринирате, но и омекотява изпражненията и подобрява перисталтиката.
И тово което Dorchester, беше написала преди време и ми направи силно впечатление и ме мотивира да започна режима: добре е да се изчака краят на менструацията, преди да се започне диетата.

Последна редакция: чт, 12 мар 2009, 22:19 от zorika

# 67
  • Мнения: 170
Привет дюканско воинство Hug! Айде и аз да се разпиша в новата темичка! Тия дни не бях в настроение, поизхабих малко нерви, посъбрах напрежение, погладувах, просто не ми се хапваше нищо (от нерви) и се усетих че няколко дни подред почти нищо не съм яла! Но вече започвам да влизам в ритъм. Знам, че това с неяденето не е препоръчително за режима и откакто съм на него винаги съм била стриктна и продължавам да съм си де, имах си изграден ритъм и се чувствах прекрасно, резултата от намаления прием на храна и малко повечкото сол в една бистра супа всичко това гарнирано с доста нервно напрежение беше, че за първи път от близо четири месеца отекох, краката ми, ръцете ми, та чак лицето ми, слава богу всичко вече премина и отново влизам в обичайния си ритъм!

Искам да благодаря на всички Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes за прекрасните и мили думи, за съпричастността към моята радост и успех, защото за мен всяко килце, всяка дрешка в която успея да се намъкна е поредна победа в битката и ме приближава до спечелването на войната. Момичета Hug Heart Eyes Hug, страшно сте мили, всички без изключения и съм ви много благодарна за подкрепата която ми оказахте и ми оказвате. Страхотни сте  bouquet!!!

Рошавко Heart Eyes, видях те на снимките! Чудесна си миличка! Много ми хареса на предпоследната снимка, там където си лъчезарно усмихната, прекрасно излъчване имаш, супер си Hug!

Барток Hug постовете ти са страхотни! Не спирай да пишеш, чувството ти за хумор е невероятно!

На всички с поводи за празник-ЧЕСТИТО Hug  bouquet!

Хубава вечер ви желая момичета и момчета и нека минусите са само на кантара!

Редакция: За запека, пак ще се повторя, но ще кажа това което знам от момичетата тук и което по техен съвет и техен личен опит наистина действа, а именно: Сутрин една по голяма чаша топла вода, после прясно мляко с трици(подсладени и овкусени с канела за по добър вкус и ефект Wink) след което още една чаша топла вода, споделя се опит, че резултата не закъснява Wink! Успех и дано помогне на всички които имат проблеми с ходенето до тоалетна!

Последна редакция: чт, 12 мар 2009, 22:54 от Tumba_lumba

# 68
  • Мнения: 931
Момичета здравейте, имам един много спешен въпрос.   helpuuУжасно ме боли стомаха, не съм ходила до тоалетна от 5 дена. Днес ми е П ден. Много ли ще объркам нещата ако си направя бульон от малко морков, чушка и сухи подправки?

Определено ще сбъркаш - морковите запичат  Laughing. Опитай с чай от зърнастец, на мен винаги ми помага.

# 69
  • Мнения: 278
Вмъквам малко разяснение от книгата за тези които питаха за: Какъв ритъм трябва да има редуването?

•   Най-ефикасният и който най-добре съответства на психологическия профил на дебелия човек, е ритъмът 5/5 - пет дни режим на чисти протеини, пет дни смесен режим на протеини и зеленчуци. Не е много лесно да се приложи, но решилият да действа дебел човек най-парадоксално обича трудностите, стига да го водят в желаната посока. Истината е, че този ритъм дава най-добри резултати.
•      Друго решение е ритъмът 1/1 - един ден чисти протеини, един ден протеини плюс зеленчуци. Това редуване е най-подходящо за наднормено тегло, не надвишаващо десет килограма, или за хора, неспособни на по-продължителни усилия. То може да се приложи и след период на ритъм 5/5 за почивка.
•   Има и трето решение за неголямо наднормено тегло - ритъмът 2/7 - два дни чисти протеини, седем дни протеини, съчетани със зеленчуци.
•      Вариант на 2/7 е 2/0, тоест два дни чисти протеини седмично и пет дни нормално хранене, но без прекаляване. Този режим и този ритъм подхождат най-добре на жени с целулит, които често са слаби в горната част на тялото - бюст, лице, и са много закръглени в ханша и бедрата. Ритъмът 2/0 позволява, особено ако съчетан с локални манипулации (мезотерапия), да се улучат най-добри локални резултати, като се щади горната част на тялото.

Дългичко е, но си заслужава четенето.

# 70
  • София :(
  • Мнения: 215
 nartsisa, благодаря  Simple Smile, те са ми стимула да си отворя очите като зазвъни досадника сутрин  Laughing
 Сега ви пожелавам сладки сънища и много минуси докато спите  Hug
                                

# 71
  • Мнения: 103
Да напиша два реда да не ме забравите.Аз съм добре.Масово вече ми казват че съм отслабнала,но има още доста да се желае.Аз съм доволна и на това ,като се има пред-вит двата запоя които направих на рождения си ден и на 8 март..... smile3503, и едно ,две други изключения......Сега съм МЦ ,след някой друг ден ще пиша пак..... newsm53

# 72
  • Мнения: 451
До "ВСИЧКИ" - Здравейте Hug Отчитам се с туку що измерените 86.9 килограма Rolling Eyes

# 73
  • Мнения: 5
  Ха,   Здравейте и от мен

 Аз няма с какво да се похваля защото пак провалих всичко. smile3538 smile3538 smile3538Имах малко проблеми, а когато ми е нервно много се поддавам на изкушения.И този път не направих изключение. Заслужавам много bash bash bash                                                                                                            Тези дни ще започна пак отначало, но този път без гафове(ще се постарая).

 Относно 00 аз много си патя от нередовен стомах, но от няколко месеца му схванах цаката ,  или една активиа вечерта или сутрин на гладно чаша леко затоплена вода. При мен действат безотказно.

 Е това е от мен
 Пожелавам на всички лека нощ.

# 74
  • Мнения: 451
До "krisstis...JI" -  fight

Общи условия

Активация на акаунт