Плачат ли децата ви, когато излезете от стаята?

  • 2 645
  • 78
  •   1
Отговори
# 15
  • след Околовръстното
  • Мнения: 1 812
Доскоро не, но от известно време като и се спи надава вой като ми види гърба.

# 16
  • Мнения: 645
по някой път

# 17
  • Мнения: 1 740
И ние от една седмица сме така , в момента в който излезна от стаята  и започва да плаче дори и в баща си не иска да стои.
А на вън не е така, които и да го вземе  се радва дори не търси къде съм, направо забравя за мен.

# 18
  • Mars Hotel
  • Мнения: 4 868
Да, плаче когато излизам. Но отскоро я слагам за малко в проходилката и тя ме гони из целия апартамент.  Grinning

# 19
  • Мнения: 2 312
Имаше такъв период- точно както го описваш.Минава с времето...

# 20
  • Мнения: 567
И при нас плаче - в момента в който отворя вратата, започва да ме гледа тихо и само да й се скрия от поглед и рев

# 21
  • Мнения: 202
И ние имахме такъв период.Първо плачеше,когато някои непознат искаше да го гушне.После се беше лепнал за мен,като гербова марка.Тогава четох някъде ,че е нормално за деца между една и две години.

# 22
  • Мнения: 250

А на вън не е така, които и да го вземе  се радва дори не търси къде съм, направо забравя за мен.
Криси плаче и от други хора , особено с мъжете трудно свиква Sad

# 23
  • Мнения: 1 080
И моето дете винаги плае като излизам от стаята.
Ако има други хора - не.
Но ако сме дамата само така се дере ако остане сам за малко, че.....................
 ooooh! ooooh! ooooh!

# 24
  • Мнения: 275
Синът ми беше така. Бяхме се превърнали в сиамски близнаци с него. Навсякъде заедно - абсолютно навсякъде. Знам, че е трудно... но отминава. Не можех да свикна с мисълта, че ще плаче и просто никъде не го оставях сам. Имах и друга екстра - не можех да разчитам на помощ на баби и дядовци, мъжът ми е на работа по цял ден... Добрата новина е, че отминава. Simple Smile

# 25
  • Мнения: 422
Да,трябва да е с мен във всяка стая ина4е много се сърди

# 26
  • в Надежда-та
  • Мнения: 4 983
Да плаче не, но определено протестира. Започва да тропа по вратата ако съм във ВС-то и да вика, а ако изляза на терасата да пуша стои на вратата и не се отлепя от стъклото докато не вляза в стаята. В мн рядки случай не ме търси.

# 27
  • Мнения: 2 448
Да, плачеше и за това беше с мен на всякъде до 3 годишната си възраст. Случвало се е в кафето с детския кът в универсалния, когато съм с други хора да се изнижа без да ме види, за да отида в тоалетната и в момента, в който забележи, че ме няма до връщането ми целия магазин научаваше, че аз съм отишла да пишкам. Такъв неописуем рев беше.  ooooh!
А сега вече има периоди , в които ме пъди от стаята си, че "му преча".  Laughing

# 28
  • Мнения: 1 372
Мисля че е само период, които ще отмине! Дъщеря ми също изживя един такъв период. Сега обаче ми се смее като ме види че излизам и ми маха за чао. Далеч съм от мисълта че не може да се върне стария момент. Въпрос на търпение е.

# 29
  • Мнения: 4 406
плачеше до скоро, сега вече явно го надрасна, не драматизира толкова, като ми види гърба

Общи условия

Активация на акаунт