доверието към съпруга ви

  • 3 027
  • 46
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 289

Трябва ли да си даваме обяснения кой с кого е бил преди брака ,какво ти пука какво е било преди, то на човека не му е направило впечатление тази случка и я е забравил явно.

# 16
  • София
  • Мнения: 397
 Според мен зълва ти нарочно иска да те нарани и всичко е планирано и разказано цветно. Явно иска да уреди приятелката си и затова я е яд на теб, но ти не й се давай! За съжаление май успява, поне не й го показвай! По- добре демонстрирай прекрасните отношения с мъжа ти и гледай да ги запазиш такива, не споменавай повече тъпата случка.

# 17
  • София
  • Мнения: 233
Разбирам много добре какво чустваш /все едно откриваш едно напълно ново за тебе лице на най-близкия ти човек и това лице не ти харесва.../
Кога го разбра това нещо?
Ако е преди ден-два, не се безпокой, ще ти мине Simple Smile
Не се впрягай за глупости, нали е било преди да се запознаете?!?!
Човекът е такъв, какъвто го виждаш! Нямаш причина да се чустваш излъгана и обидена. Това е било ПРЕДИ Simple Smile

# 18
  • Мнения: 2 448
Колкото повече чета в този форум толкова повече ме изумяват претенциите на хората по отношение на половинките им, че вече и към миналия им живот от преди връзката.  ooooh!
Изобщо не мога да повярвам, че някой ще иска партньора му да си разкаже житието и битието преди това, особено по отношение на свалки и секс.

# 19
  • Насред хаоса
  • Мнения: 5 464
Миналото затова е минало. Минало и забравено. Настоящето и бъдещето си ти. Какво те притеснява?

# 20
  • Мнения: 846
Tи ще се изнасяш от апартамента само заради това ли?  Shocked

# 21
  • Мнения: 4 068
моми4ета о6те един път сърде4но ви благодаря.

Притесняжа ме факта, 4е винаги когато е ставало дума zа нея и той доста негативно се е иzраzявал, например 4е е много нагла и смърди гадно, и 4е му е неприатно като се zаси4ат цитирам, да не си помислите 4е нападам бив6ата, не е в мой стил. Зна4и и zатова ме е иzлъгал, zа6тото един мъж zа да си легне със една жена, оzна4ажа 4е му е харесала малко или много, това бях пиян и по това време нямах приятелка, е най голямата простотия като оправдание.

Сега ми пла4е вкъ6и и ме моли да ме ходя днес при моята приятелка , но номера няма да мине, трябва да се раzкарам нанякъде zа да осмисля ситуацията. Имах ве4е една дълга връzка, от която много се опарих, със много усилия успях навремето да сложа край на тогава6ната връzа, ужастно е когато оби4а6 да zареже6 някого.


Оттогава много станах самоуверена в себе си и се нау4их да оби4ам и уважавам първо себе си. Нау4их се НИКОГА да не съм zависима от мъж, zа да мога да си тръгна във всеки един момент в който ре6а.
Ех 4е отклоних темата.
Не 4е сега 6те вzема радикално ре6ение  Rolling Eyes
Просто искам време zа раzмисъл.

     bouquet



А защо изобщо му е необходимо оправдание в случая? Та ти не си му била никаква тогава бе жена. Я се осъзнай моля ти се. И аз като Паси се учудвам все повече на претенциите, които някои хора изявяват към партньорите си. Искаш ли да ти кажа честното си мнение-реагираш абсолютно детински и комплексарски. Не знам колко точно си самоуверена, но от цялото ти държание лъха само липса на вяра в собственото ти аз и в това колко точно струваш ти самата. Ако аз съм на мястото на твоя човек хич няма да те прибера обратно ако сега се изнесеш. И един съвет от мен ако позволиш-пести си нервите и усилията за наистина сериозните проблеми, които съпътстват живота на една двойка.

Последна редакция: пт, 13 мар 2009, 09:34 от renci

# 22
  • Мнения: 6 604
Като прочетох темата се стреснах. Все едно имам дежа вю. Нямаше ли преди време подобна тема за мъж,дето спал с жена и после установил ,че не я понася и не й звъннал. Ох,не помня цялата история,но мноооого познато ми звучи newsm78.
П.С. Като започнах да чета в началото ми минаха хиляди предположения за страшната тайна. Ама това Shocked #Crazy

# 23
hihihihi,

na kolko mnogo jeni ne im se obajdat majete na drugia den ako snaesh  Mr. Green
sluchva se mnogo po chesto otkolkoto si mislime, drug e vaprosa kolko ot tiah si prisnavat

 Shocked

# 24
  • някъде в орбита...
  • Мнения: 2 913
Авторката, сама се хвърляш в особено тъп филм, при това без особена логика  newsm78
Мъжа ти спал с някакава, не й се обадил после, и сега - кой знае за какво още те лъже, ще се махаш  Shocked Я се вземи в ръце и стига с тия глупости. Че сестрата на мъжа ти няма грам мозък, няма, ама пък ти какво й се връзваш нем ога да разбера. И сега какво очакваш от мъжа си незнам - да ти се извинява за нещо, което първо, не е лошо; второ, било е преди вашата връзка; и трето, само по себе си не е повод даже аз малко цупене и криви физиономии  ooooh!

# 25
  • Мнения: 2 196
Като прочетох темата се стреснах. Все едно имам дежа вю. Нямаше ли преди време подобна тема за мъж,дето спал с жена и после установил ,че не я понася и не й звъннал. Ох,не помня цялата история,но мноооого познато ми звучи newsm78.

Имаше, имаше. Laughing

# 26
  • Мнения: 3 715
Много лош замисъл, много плоско скроена историйка и за латиносериал не става. Мисля да не си хабя пуканките този път.

# 27
  • Мнения: 131
Сестра му ми се обади ми се обади и каzа 4е била в на6ия град дали може да мине да пие кафе в нас, мъжа ми бе6е в командировка тогава , аz бях сама. Пихме кафе и тя се иzпусна, 4е около един месец преди да се zапоzная със съпруга ми той е преспал със една нейна приятелка, а родителите и са приятелско семейство на свекzрите. Били са zаедно на дискотека, мъжа ми , сестра му, нейния приятел и таzи жена. Сестрата е zнаела, 4е мъжа ми не понася алкохол и доста му е сипвала, а нейната приятелка и е каzала, 4е намира мъжа ми zа доста симпати4ен и много иска да стане не6то поже4е. След това са оти6ли 4етиримата в приятеля на сестрата и наро4но така са направили уж да спат по двойки, и мацката е налетяла на мъжа ми и са преспали, след което той и е бил каzал, 4е било много гадно и си е тръгнал и никога не и се е обадил след това.
Според zължа ми това е много гроzна постъпка от страна на мъжа ми, да прецака така тожа свястно моми4е, тя и е била най добрата приятелка и т.н.
На мен ми стана гадно, със него вси4ко си споделяме, поне от моя страна е така, по4увстжах се предадена.
Когато мъжа ми се прибра го попитах и той приzна вси4ко,
каzа ми 4е не ми е каzал, zа6тото не е било ни6то сериоzно, а и иzживяването е било гадно, то4ните му думи бяха, моля те не ме връ6тай в теси гнусни спомени. Раzбери, 4е жижота ми zапо4на едва когато сре6тнах теб.Аz никога не съм го ревнувала, но сега сяка6 се пре4упи не6то в мен,
много ми е гадно, а неzнам zа6то.

Това в синьо определено не ми се вижда проблем. Но нещата в червено определено биха ме притеснили, и то много... Егати сестрата, егати мъжа... Животът му бил почнал, когато те срещнал... Вие да не сте на по 20?

# 28
  Malinov jiv li si beee

pak se vidiahme

gotina istoria    Hug

# 29
  • Мнения: 259
Сама си създаваш проблем-такъв просто няма.Не си представям как съпругът ти сяда и започва да ти разказва историята.И ако всичко въобще е истина-не разбираш ли целта на сестра му.Уж случайно се изпуснала-ами...

Общи условия

Активация на акаунт