Рицарки на Бялото кантарче 12.03.2009 - ...

  • 17 397
  • 451
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 684
Добро утро и от мен,
благодаря за кафето.

Мариетка, задължителните допълнителни вноски за пенсия, които се внасят се получават при пенсиониране или се наследяват. Ако си правила доброволни ти или работодателя те могат да се теглят, но се дължи данъка.

Ако не е ясно това обяснение питай пак.

Аз съм режимен за вчера, но само с 2 разходки. Днес ще наваксам въпреки вятъра.

# 16
  • ГОре на черешата...
  • Мнения: 11 511
Начи някой ме е дезориентирал #2gunfire...тююю, викам си, сега забогатях.

# 17
  • Мнения: 1 488
 Hug Обажд.
Още сме болни с малкият звер.Хреми, кашлици, какво да ви разправям,дано и малкия да не направи някой бронхит като мен.
С диетата съм на никъде със спорта също,всичко ме боли,че за капак и цикъл.Просто всичко е прекрасно Tired
Искам да сме здрави и да пия бира.Ади цунки от мен днес е петък.Нещо петъчно да ви покажа  Wink

Последна редакция: пт, 13 мар 2009, 08:44 от Щък

# 18
  • Мнения: 1 369
...Нещо петъчно да ви покажа  Wink
Ам покажи де Wink Бързо оздравяване  Hug

Таблицата е сложена, ако има коментари, моля, по-навреме Wink

Отивам да ям  Mr. Green

Усмихнат да е денят ви   bouquet

# 19
  • Мнения: 4 447
Прекрасен ден, дами!
Литъл,   bouquet

# 20
  • Мнения: 684
Единственото, което можеш да направиш е да смениш пенсионния фонд, естествено срещу определана такса. В момента има много посредници, които агитират смяна на фонд, защото се издържат с това. Ако си мислиш, че фонда, в който си в момента е несигурен, прехвърляш си вноските в друг. А и събралата се сума до момента никак не е голяма, още повече, че като си в болнични и майчинство не се внасят такива вноски, а само здравни.
Много хора, но обикновено с по - сериозни доходи правят доброволно осигуряване, защото има данъчно облекчение, а и се осигуряват за старини, те биха могли да си ги изтеглят, но трябва да си внесат данъка. Някои работодатели също предлагат такива вноски за работниците си, пак поради данъчните облекчения.

# 21
  • ГОре на черешата...
  • Мнения: 11 511
Литълчо, благодаря  bouquet!

Доживяяях, доживяяях да седна на долнЯта пейка Party!

И се смествам, да направя място за още хора Wink.

# 22
  • Мнения: 493
ДОбро утро
Щъки да оздравявате бързо  Hug
При мен нищо ново ..задържам и това си я..
Започнах лимонената диета (2 вариянт) и сега изпих сока на 1 лимон с 200мл вода.....утре 2 лимона и т.н Дано даде резултат Praynig
Временцето май е приятно , може и на разходка с малкото дзвер да излезем Sunglasses

# 23
  • Мнения: 1 934
Добро утро!

Щъки,бързо да се оправяте.Ние направихме и Бронхит та и после Отит,но вече сме добре и се надявам от Понеделник малкия на градина аз на фитнес.Сега играя в къщи Синдито.
Макар и в МЦ днес кантара отчете пак малък минус.
Литълчо едни актуални мерки да дам.
гр.обиколка -89см.талия-68.5см,ханш-94.5см.бедро-59.5см,прасец-35.5см.бицепс-26см.килограмите са далеч от таблицата 59.4

Лек ден от мен за сега.

Последна редакция: пт, 13 мар 2009, 09:39 от bebche05

# 24
  • Мнения: 1 488
Ох дандулинкееееееееей,направо ти се чудя,как с толкова малко калорий имаш сили да бягаш и да се занимаваш с дятито.Аз като знам колко е енергичен моя,направо ми е недопустимо да не ям.
Литълчо  Wink напиши дупе 98 и талия 73 крайната цел,можем да я направим реална и да сложим едни 60 кила

# 25
  • ГОре на черешата...
  • Мнения: 11 511
Дребо стана, та се претеглих и премерих - кила 62,5.
Обаче като се погледнах в огледалото -  Shocked - "любовните дръжки", паласките - ми няма ги - най-сетне ханша си е по-широк от тези гадни придатъци - няма ги сланините Party Party Party!!!

# 26
  • Мнения: 175
mari_eta , сега да вземеш да си накупиш дрехи да се фръцкаш гордо, аз така бих направила, заслужила си го!

Междудругото, днес е петък, 13 ти Embarassed

# 27
  • Мнения: 1 369
...Междудругото, днес е петък, 13 ти Embarassed
Аз обичам петък 13-ти, един СТРАХОТЕН ден    Hug

# 28
  • Мнения: 175
Little, чакайте сега, с вас ще получа шизофрения:))) Имате по 100 ника...ти сега абсолют едишън или квото там беше ли си? и Де вива или нещо подобно не е ли Асса?!

# 29
  • Мнения: 1 369
Little, чакайте сега, с вас ще получа шизофрения:))) Имате по 100 ника...ти сега абсолют едишън или квото там беше ли си? и Де вива или нещо подобно не е ли Асса?!
Joy
Петъчна, точно така  Hug Да не говорим, че имах и още няколко, а и получих поздравления почти за всеки от тях за 30-я си рожден ден няколко пъти, първия от които около година и половина преди събитието   Joy Joy Joy Не се притеснявай, както Кърт Вонегът е написал: "Не е задължително да сте луд, за да работите при нас, но все пак помага"  Laughing

Ай да не съм само спамерка да си кажа закуската - кисело мляко 3,6% 200-250 гр, по лъжица овесени трици и тиквени ядки  bowuu

Общи условия

Активация на акаунт