Имате ли си блог?

  • 3 010
  • 53
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 3 634
Имам блог за тризнаците, мога да се похваля с известна популярност.  bowuu

Не знам за какви войни говори авторката, но сега сме на мой хост, а преди бяхме на безплатен. От стария "домакин" получих доста гневно писмо, че съм преместила блог-а без да го попитам и изтри личния ми блог.

Редовно посещавам блогове на английски език, защото намирам много интересни материали по темата с тризнаците. На български откривам само вестникарски заглавия.  Rolling Eyes

Последна редакция: пт, 13 мар 2009, 09:38 от Михалко

# 16
  • Мнения: 686
Имам в подписа ми е.

# 17
  • Мнения: 2 013
Не, защото вече пиша само за пари:-)

# 18
Разликата е, че форумът е по-скоро диалог, докато блогът - монолог.
Приликата е, че и двете са свърталища на луди.  Laughing

ПП Нямам си блог, ама ми стана интересно за войната на поетесите. Я раздуй малко клюки?

Ами тя е между една жена на име Златка (esen.blog.bg) и една друга поетеса - sekirata.blog.bg Но втората беше изтрита до колкото помня. Всъщност и двете са поетеси-любителки - Златка е счетоводител, а Анита ("секирата") е учителка по музика и майка на поп-фолк певицата Полина.  Simple Smile

# 19
  • Мнения: 3 576
Не изпитвам нужда да споделям и да се разкривам във виртуалното пространство, а освен това и писането не ми се отдава никак.
Рядко успявам да се изразя по начина, по който искам в писмен вид....

Предпочитам да си бърборя offline и най-важното - пред хора, които познавам!  Peace

# 20
# 21
  • Мнения: 917
 И коя спечели? И по-важното - как воюваха и за какво?  newsm78

# 22
  • Мнения: 77
И коя спечели? И по-важното - как воюваха и за какво?  newsm78

За чест, за слава, за територия, за мъже, за свобода на словото, за умиращите в Африка, за........  Joy Joy Joy Joy Joy


Иначе сериозно: нямам блог!

# 23
Ами май Есен (жената вляво на снимката) е спечелила, защото другата май вече няма блог или беше изтрита.

# 24
  • Мнения: 19
Имам. Защо да дрънкам глупости само пред близки и познати? Дай да ги разнеса и в блогосферата.
http://smradovrankata.blogspot.com/

# 25
  • Мнения: 25 615
Ами тя е между една жена на име Златка (esen.blog.bg) и една друга поетеса - sekirata.blog.bg Но втората беше изтрита до колкото помня. Всъщност и двете са поетеси-любителки - Златка е счетоводител, а Анита ("секирата") е учителка по музика и майка на поп-фолк певицата Полина.  Simple Smile

Добре де, защо воюваха? Препикаваха си блоговете ли, окачваха си гръбнак от шаран по банерите ли, какво?

# 26
Ами тя е между една жена на име Златка (esen.blog.bg) и една друга поетеса - sekirata.blog.bg Но втората беше изтрита до колкото помня. Всъщност и двете са поетеси-любителки - Златка е счетоводител, а Анита ("секирата") е учителка по музика и майка на поп-фолк певицата Полина.  Simple Smile

Добре де, защо воюваха? Препикаваха си блоговете ли, окачваха си гръбнак от шаран по банерите ли, какво?

Златка плетяля интриги в работата на сина на Анита.

# 27
  • Мнения: 3 634
Ами тя е между една жена на име Златка (esen.blog.bg) и една друга поетеса - sekirata.blog.bg Но втората беше изтрита до колкото помня. Всъщност и двете са поетеси-любителки - Златка е счетоводител, а Анита ("секирата") е учителка по музика и майка на поп-фолк певицата Полина.  Simple Smile

Добре де, защо воюваха? Препикаваха си блоговете ли, окачваха си гръбнак от шаран по банерите ли, какво?

Златка плетяля интриги в работата на сина на Анита.

О-о-о, темата е за ДиС и май няма нищо общо с това кой има блог. Някаква конкретна женска скубня ли ще дискутираме?

# 28
  • Мнения: 826
Имам. В блог.бг. Вярно е това за войната, както е вярно, че няма печеливши страни в една война. Много смешна и жалка история стана вече.
Аз не обръщам внимание, ама `ич! На доста стойностни хора им омръзна и си тръгнаха от там обаче. И аз рядко влизам. Още по-рядко пиша в последно време. БГ-мама повече ме кефи  Grinning На мнение съм, че трябва да имаш да казваш нещо, за да го пишеш. Сега нищо не ми идва на ум... и не пиша. Peace

# 29
  • Мнения: 5 710
Не, нямам. Преди няколко месеца реших, че имам тема, с която да запозная света и дори бях открила акаунт не помня къде, но размишлявайки реших да не се натоварвам, пък и света. Отваряла съм понякога български блогове, но не съм попаднала на нищо интересно.

Общи условия

Активация на акаунт