Докога цяла България ще дондурка и носи на ръце софиянци

  • 2 824
  • 72
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 5 370
Аз предлагам на Борис нешо друго-крайно време е да си направи регистрация в някой типично мъжки форум, примерно, за лов, офроуд или коли. И да пусне подобен тип тема там. Whistling Whistling
Например- "Докога ловците ще трепят вълци, лисици и чакали? Друга работа нямате ли си"

Или във форум за коли "Как си позволявате да поддържате кола в криза, бе? Вие със сигурност крадете".

# 16
  • Ямбол
  • Мнения: 1 092
И безплатно парно да имаше в София, никога не бих се натъпкала в тоя мръсен, луд град.  Mr. Green

# 17
  • с/у ОколоМръсТното
  • Мнения: 19 148
Не ползвам ТЕЦ и съответно не трябва да таиш неприязън и злоба към мен. Мерси  Simple Smile
Що не се заключи тази бобма?

# 18
  • Мнения: 212
Тук съм не съм забегнал, за жалост на някои от вас...
Значи сметката е проста. Цената на парното в София се намалява, газтта все още е на високите си цени от декември, Топлофикация купува скъпа газ а продава евтино парно на цена под себестойността си т.е. работи на загуба. Някой трябва да покрие тази разлика в цените и понеже Топлофикация е вече изцяло държавна разликата в цените се покрива от държавния бюджет. Държавния бюджет пък се формира от нашите данъци. Значи ние с нашите данъци плащаме на шопите по-ниските цени на парното...
Кой не е разбрал още да обяснявам ако трябват... Жозефина нещо да не ти е ясно...

# 19
  • Мнения: 2 196
Аз вече се чувствам много ощетена. Парно не ползвам. Боре, нещо за тока не се чува?
Ще държа лично да ми го плащаш, в замяна можеш да си пуснеш оплаквателна тема. Дори две.  Laughing

# 20
  • Мнения: 4 068
В София не живеят само софиянци.....

И в Пловдив не живеят само пловдивчани, но ти ще ми платиш ли парното за този месец?
Даже и да не живеят само софиянци в София на мен тия дето живеят там не са ми никакви та да им отделям някакви средства за някакви комунални разходи. Не говоря за конкретния случай, а принципно, защото горното изказване е глупаво е необосновано от нищо. Който живее в София да си плаща за парно, боклук и каквото там щете още. Аз живея в Пловдив и ще плащам тук.

# 21
  • Мнения: 2 013
Докато има провинциалисти, които работят, женят се и живеят в този град, а разсъждават като теб, Борисе!

Живеещите в София не са софиянци!

А много от тях не се регистрират даже в София, не плащат никакви данъци в София, хеле пък такса смет...

# 22
  • Мнения: X
Борисе, аз като чистокръвна софиянка съм готова веднага да се разменя с теб - ти ще ползваш евтиното ми парно и камарите с боклук, а аз ще отида на чист въздух нейде в провинцията. Така и ти ще се възползваш от невероятните привилегии, които ползват живеещите в София! Mr. Green
Само недей да идваш в Заарата, въздухът не е никак чист.

# 23
  • Мнения: 212

И в Пловдив не живеят само пловдивчани, но ти ще ми платиш ли парното за този месец?
Даже и да не живеят само софиянци в София на мен тия дето живеят там не са ми никакви та да им отделям някакви средства за някакви комунални разходи.

Няма да ти го плати защото нямаш честта и удоволствието да живееш в град с държавна Топлофикация.
За мен комунизма в София вече се върна. Правителството с нарочен декрет отмени цените на парното без да се съобразява с никакви икономически критерии. Важното е софиянци да са доволни и да знаят за кого да гласуват на следващите избори. А това че някои ще покрива тия загуби на Топлофикация и този някой е целия български народ не е важно...

# 24
  • Мнения: 202
Докато не престанат да идват от село с кошниците и след една година вече да се бият в гърдите ,че са софянци. Приятелю София се пръска по шевовете от пришалци.

# 25
  • Мнения: 817
Хайде почна се. Село, кошници, софиянци.....

Ще му се получат нещата на Борис. Добре му помагате!

# 26
  • София
  • Мнения: 62 595
Eдин път и аз да изкяря от това ,че живея в София! Признавам си най-чистосърдечно, много се радвам, че самалиха цените на парното, че вече бях започнала да сънувам кошмари за сметките. И без това най-много се вдигна цената тук и то в разгара на делата за злоупотребите.
А иначе, София винаги е била дундуркана, още от соц времето. В София винаги всичко имаше, транспортът не закъсняваше, а софиянци се оплакваха, ако трамваят закъснее с 3 минути.
Борис е представителна извадка на мисленето на хората извън София. Неговите думи съм ги слушала стотици пъти докато бях дете и живеех в родния си град.

# 27
  • Мнения: 227
Борисе, аз като чистокръвна софиянка съм готова веднага да се разменя с теб - ти ще ползваш евтиното ми парно и камарите с боклук, а аз ще отида на чист въздух нейде в провинцията. Така и ти ще се възползваш от невероятните привилегии, които ползват живеещите в София! Mr. Green
"Чистият" въздух,ако изобщо има такъв останал,ще ти струва половин заплата или липса на такава.Готова ли си да се пробваш?
Много сте си добре откъм заплащане,така че,само не се правете на мъченици.Боклука та боклука-виновен ви е някой,че общинарите ви не си вършат работата.

# 28
  • София
  • Мнения: 1 732
България дондурка на ръце софиянци?
Коя България?! И откога в София живеят софиянци? Shocked


# 29
  • София
  • Мнения: 3 064
Два пъти тръгнах да пиша нещо... но май е по-добре да замълча, че няма да съм много любезна.

Общи условия

Активация на акаунт