Докога цяла България ще дондурка и носи на ръце софиянци

  • 2 839
  • 72
  •   1
Отговори
# 45
  • Мнения: 14 654
Ела да живееш в София, Борисе, място има за всички  Mr. Green

# 46
  • Мнения: 2 196
Все се чудя аз, на какво викате селянин?

# 47
  • Бургас
  • Мнения: 5 746
Ама от София вече. По две теми на седмица. И във всяка селяни срещу граждани. Не ви ли писна да се дъвчете за глупости. Нормално е да се реши по някакъв начин ситуацията в София и то с приоритет пред други градове. Ми може би 1/3 от българите живеят там.

# 48
  • Мнения: 2 032
Отвращавате ми с вашите деления на селяни и граждани. Явно месторождението е най-важният критерий за стойността на даден човек.  Tired

Защото, мила ми Дона Флор, има комплексирани хора, за които най-голямото постижение в живота им е, че са се пръкнали...в клоаката, наречена София. Това ги кара да се чустват като свързани по права линия поне с английската кралица, и им дава автоматичната претенция за класа, стил, образование, ерудуция, маниери и т.н.

Майтап за страничните наблюдатели де.

# 49
  • Мнения: 227
Не са виновни обитателите,но коментарите им са нагли.Само една потребителка си каза,че се радва.Ами то си е за радост.Кажете си го,а не да се правят на мъченици.
В никакви канчета не надничам-няма нужда.Има ТВ,вестници.

# 50
  • Мнения: X
Интересно...София била пълна със селяни, а в темата само кореняци се изказват.

# 51
  • Мнения: 4 586
Като каниш Борето в София, аз те каня в Разград, заповядай!

Има ли кой да ме дундурка в Разград, Вълк? Може би ще ми се наложи да стана някакъв бюджетен служител, за да компенсирам.  Wink
Няма кой да те дондурка, все ли трябва да сте дондуркани?
Мога да те сложа на коляното си, да те подондуркам.
За бюджетен служител трябват връзки, в ДПС най добре.

# 52
  • Мнения: 4 068
Отвращавате ми с вашите деления на селяни и граждани. Явно месторождението е най-важният критерий за стойността на даден човек.  Tired

Защото, мила ми Дона Флор, има комплексирани хора, за които най-голямото постижение в живота им е, че са се пръкнали...в клоаката, наречена София. Това ги кара да се чустват като свързани по права линия поне с английската кралица, и им дава автоматичната претенция за класа, стил, образование, ерудуция, маниери и т.н.

Майтап за страничните наблюдатели де.

Аз явно съм едно от малкото изключения. Родена съм в София и баща ми си е кореняк софиянец, но аз смятам друго място за роден свой град. София като град ми е толкова гаден и непоносим, че бих живяла там само ако нямам никаква друга перспектива.

# 53
  • Мнения: 1 479
А докога цяла Бьлгария ще ми се преселва в София? Thinking

# 54
  • Мнения: 9 814
Питате на какво викат някой селяни.
Аз пък питам на какво казват софиянец?

# 55
  • Мнения: 227
А докога цяла Бьлгария ще ми се преселва в София? Thinking
Отговора на въпроса ти е в последното изречение на предния пост. Laughing

# 56
  • София
  • Мнения: 62 595
Интересно...София била пълна със селяни, а в темата само кореняци се изказват.

Че аз съм си кореняк... селянка от прованса bowuu

# 57
  • Мнения: 4 586
А докога софетата ще укриват най големи данъци, осигурявайки се на по-ниска заплата?
Защото ако работиш за 300 и те осигуряват на минимална, какво криеш?

# 58
  • София
  • Мнения: 62 595
Да не мислиш, че повечето хора искат да са осигурени на минималната? Просто все още много работодатели така работят и това предлагат. И това не е само в София.

# 59
  • Мнения: 2 196
Питате на какво викат някой селяни.
Аз пък питам на какво казват софиянец?
За мен е човек, живеещ и плащащ данъците си на територията на София. Нищо повече.
Грам не ме вълнува кои къде е роден. Но пък и не приемам някой да бъде нарочван за виновен за всички световни беди, само защото е имал неблагоразумието да живее, да не дава Господ - да се роди в даден град.
 

Общи условия

Активация на акаунт