Мъжете отказват ли ви секс?

  • 4 857
  • 93
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 301
Те това ще е истински шок за мен  Shocked - да ми откаже секс.
Ще повторя Erica, но причината да не съм получавала отказ е по-скоро, защото не мога да се доредя да поема аз инициативата от него.
Една смешна случка се сещам по повода - свекър ми ни е дошъл изненадващо на гости за една нощ. Мъжа ми се прибира (неподозиращ, че баща му се е разположил в хола) и с подобаващ патос (след целувка за здрасти, прибрах се) ми обявява - Скапан съм. Главата ме цепи. Таковам и заспиваме. Имаш 3 секунди да се настоиш, хaпче мое за глава.  hahaha Та сега прякора ми според свекър ми е - "хапче за глава". Наш'то си е винаги по-добро от аналгина.  hahaha  Embarassed

# 16
  • Мнения: 2 448
Никой не ми е отказвал, явно се усещам от кого и кога мога да си поискам.  Laughing

# 17
  • Мнения: 17 546
...причината да не съм получавала отказ е по-скоро, защото не мога да се доредя да поема аз инициативата от него.
Peace К'во да правя сега, като съм неинициативна, защото така ми харесва повече. Crazy Гарантирано отказ не получавам!

# 18
  • Мнения: 2 401
Келеш, защо питаш като знаеш отговорите?
Аз обаче много искам да знам мъжете въобще дали отказват някога? Ти отказвал ли си например някога на някоя?

# 19
  • Мнения: 2 070
аз като си искам секс ,се застраховам предварително.
давам му ,нурофен,и нищо не го боли

# 20
  • Мнения: 606
Ти отказвал ли си например някога на някоя?
О, да. Даже една се опита да ме изнасили.
Още ми е гадно.

# 21
  • Мнения: 2 448

Аз обаче много искам да знам мъжете въобще дали отказват някога?

Моля ти се,  дори една беше пуснала тема в ДиС  "Помощ, отказаха ми секс".  Laughing

# 22
  • Мнения: 220
Отказват ми постоянно,но аз не се отчайвам  Whistling Crazy

# 23
  • Мнения: 0

Аз обаче много искам да знам мъжете въобще дали отказват някога?

Моля ти се,  дори една беше пуснала тема в ДиС  "Помощ, отказаха ми секс".  Laughing

Отказваме разбира се ! Извинявайте ама има жени дето #Crazy ....  Sick .... няма толкова алкохол на земята...

# 24
  • Мнения: 606
Отказват ми постоянно,но аз не се отчайвам  Whistling Crazy
Котанов, не се прави на женско!  Laughing

# 25
  • Мнения: 1 986
за щастие, ако мен не ме боли главата,не ме пропускат.

# 26
  • на брега на морето
  • Мнения: 6 237

Ще повторя Erica, но причината да не съм получавала отказ е по-скоро, защото не мога да се доредя да поема аз инициативата от него.


 Joy Joy Joy

# 27
  • Мнения: 4 785
Ами за сега не ми е отказвал - но като си взема пръстена от чекмеджето и ме върже - може и да започне  Mr. Green Аз за това не го взимам - за всеки случай  Laughing

Последна редакция: пт, 13 мар 2009, 12:58 от •ºt®eisyº•™

# 28
  • Мнения: 2 716
Не директно, но постоянно.
От мен го е научил.

# 29
  • Мнения: 830
Абе аз сега се сетих да питам, за секса в къщи ли говорим или за извън?     Mr. Green

Общи условия

Активация на акаунт