Мъжете отказват ли ви секс?

  • 4 889
  • 93
  •   1
Отговори
# 75
  • Варна
  • Мнения: 3 953
Чуждите не ми отказват, моя се е случвало да ме пропусне  Mr. Green

# 76
  • Мнения: 2 448
От темата разбрах едно със сигурност, Немо отказва на жена си редовно, сега дали е волно или неволно (в смисъл той или малкия "той") не знам.   Thinking

В нашето семейство все още аз съм отказващата, не знам какво е това да си поискам и да ми кажат "не". Да не дърпам дявола за опашката дет се вика  baby_neutral

# 77
  • Мнения: 1 650
Според философията на нашето семейство сексът е вреден! отказали сме го тотално от маса години и сме си добре!

за пореден път не влизам в категорията на ССФ, изобщо кво ли правя в този форум?

 newsm78 newsm78 newsm78
А това дете ? С непорочно зачатие ли се появи? Joy

# 78
  • Мнения: 3 091
Според философията на нашето семейство сексът е вреден! отказали сме го тотално от маса години и сме си добре!

за пореден път не влизам в категорията на ССФ, изобщо кво ли правя в този форум?

 newsm78 newsm78 newsm78
А това дете ? С непорочно зачатие ли се появи? Joy
не, сексихме до като се получи, след като си направихме по една застраховка живот, разбира се

# 79
  • Мнения: 2 478
Ламелинда,спри,моля те!Толкова ССФ сърца ще разбиеш!Сега ще те мислят и съжаляват,дори може и да пуснат тема в ДиС "Горката Ламелинда,а вие можете ли да живеете така?" Joy

# 80
  • Мнения: 5 370
Ламелинда,спри,моля те!Толкова ССФ сърца ще разбиеш!Сега ще те мислят и съжаляват,дори може и да пуснат тема в ДиС "Горката Ламелинда,а вие можете ли да живеете така?" Joy
Мога, и още как. Ма за ко ни е секс, бе, излишни усложнения, моля ти се, че душ, че коломаска, че аромати, че диети, че, че,.....я бЕги ,моля ти се.

Вече син си има моят мъж, така че сме го разредили до няколко пъти годишно-на Великден, на Коледа и после на Трети март. Whistling

# 81
  • Мнения: 2 478
Е Пъзел,ти вече тотално ги довърши!
А и ССФ няма косми и е слаба по презумпция,нея не и трябват специални приготовления.

# 82
  • Мнения: 3 091
 Joy  Joy нещо зле ли изглеждаме? цъфтим и се разпролетяваме! не сме ние в грешка, греши общественото мнение

хахаха! сега, Жозефинс - голямо чудене ще падне - бъзикаме ли ги или си е баш както го пишем

# 83
  • Мнения: 5 370
Слънчице, ма аз не съм ССФ. И нося 48 размер, тъй че.....

Аааа, и торти не правя. Ептен се сепукирах. ooooh!

# 84
  • Мнения: 2 478

Знам,това имах предвид.

# 85
  • Мнения: 5 370
Joy  Joy нещо зле ли изглеждаме? цъфтим и се разпролетяваме! не сме ние в грешка, греши общественото мнение

хахаха! сега, Жозефинс - голямо чудене ще падне - бъзикаме ли ги или си е баш както го пишем
Гледай я, аз ти говоря сериозно! За какво да се хабя да правя секс, като мога, примерно, да се впусна в задушевна дискусия със съфорумки, да речем? Да се изпотя след като съм си взела душ с карамелов душгел? И той после да ми обърне гръб и да захърка?
Яяяя, мола ти се, да се разправят 20 годишните девойки с тея ми ти движения. Stop

# 86
  • Мнения: 2 978
Не съм 4ела предните, направо пиша.

Отказва ми да..то па има един момент, дето не може да 4ака все той да поема инициативата. Embarassed
Ясно е, 4е ще ми откаже, за да се сетя, 4е и той е 4овек.

Аз к'во, все уморена, все детето, все това - онова. Станали сме като вси4ки останали.
Имам 4уството, 4е събота и неделя, целият блок се клати. През седмицата няма време, уморени или на бегом.

Не ме е срам, 4е ми отказва, аз също го правя и то много по- 4есто. Виж, за това ме е срам..ама какво да се прави.

# 87
  • Мнения: 62
ПРИЗНАВАМ СИ СЛУЧВАЛО СЕ Е.НО НЕ МИ Е ОТКАЗВАЛ С ДУМИ.НО ДОКАТО СЕ НАГЛАСЯ ДА СИ ПОИСКАМ И ХОП Е ЗАСПАЛ.НО МИ СЕ Е СЛУЧВАЛО ЕДИН МЪЖ НЕ СЪПРУГЪТ МИ ДА МИ ОТКАЖЕ СЕКС ПОД ПРЕТЕКС ЧЕ СМЕ ПРИЯТЕЛИ,А ВСЪЩНОСТ НЕ МУ СЕ  ПОЛУЧИХА НЕЩАТА С МАЛКИЯ.

# 88
  • София
  • Мнения: 1 541
да не мислите , че са ми отказали като по това време съм тук  Mr. Green?
не са ми отказали , че нямах време да си поискам - той заспа на дивана Laughing
а'ре п'а утре вечер  Peace

# 89
  • Мнения: 46 572
Когато я преял - да Laughing

Общи условия

Активация на акаунт