Бял списък за гр. Пловдив

  • 2 485 103
  • 11 744
  •   5
Отговори
# 120
  • Пловдив
  • Мнения: 337
Момичета аз издирвам личен лекар за мен и мъжа ми(педиатър за малката си имаме ) по възмжност в кичука , че нашия в момента разбира от медицина по-малко от мен  doh а нали юни месец може да се сменят  smile3508

# 121
  • Мнения: 793
Моя приятел ходи в Кичука до клуб Мафиозо при Луков и Печилкова. Никога не ги е сменял и винаги са били много отзивчиви,даже аз се замислям дали да се местя там,че моята от време на време ми прави проблеми.

# 122
  • Пловдив
  • Мнения: 337
Точно Печилкова ни е педиаътр и си търсим някое добро  джи-пи

# 123
Искам да добажя д-р Росен Петров които набюдава цялата ми бременност и д-р Пелев които изварши секциото.

# 124
  • Мнения: 793
zinaida доколкото знам от приятеля  ми Печилкова и Луков са съпрузи.Не съм сигурна кой от двамата е джи пи на мъж ми. Но в последно време му се наложи да ходи често при тях за направление не са му правили проблем като няма час. Ако имаш интерес мога да го попитам кой от двамата му се води джи пи.

# 125
  • Plovdiv
  • Мнения: 303
Моля, кажете ми работи ли отново д-р Вили МУратев/до Понеделник пазара/ и какво се случи с този прекрасен лекар. Половин година беше в болнични?

Д-р Муратев има доста тежък здравословен проблем, но нямам идея дали вече е започнал работа. Мога да попитам утре и ще пиша и ако да - ще се опитам да разбера какви са му смените  Peace

# 126
  • Пловдив
  • Мнения: 337
zinaida доколкото знам от приятеля  ми Печилкова и Луков са съпрузи.Не съм сигурна кой от двамата е джи пи на мъж ми. Но в последно време му се наложи да ходи често при тях за направление не са му правили проблем като няма час. Ако имаш интерес мога да го попитам кой от двамата му се води джи пи.

благодаря ти , Луков е джипи но аз искх някой друг по възможност  Laughing

# 127
  • Мнения: 3 453
Моля, кажете ми работи ли отново д-р Вили МУратев/до Понеделник пазара/ и какво се случи с този прекрасен лекар. Половин година беше в болнични?

Д-р Муратев има доста тежък здравословен проблем, но нямам идея дали вече е започнал работа. Мога да попитам утре и ще пиша и ако да - ще се опитам да разбера какви са му смените  Peace

   Да, аз също знам че му се случи нещо много неприятно меко казано.Моля те пиши дали е започнал работа Praynig

# 128
  • Мнения: 1
       Изключително съм доволна, от д-р Снежана Топалова и д-р Георги Георгиев (анестезиолог) Grinning. И двамата работят в АГ клиника"Селена". Раждането ми и следродилния период ( родих секцо) преминаха много добре под непрекъснатите им грижи, а да не говорим, че са много любезни и сърдечни. Grinning
       В един по-късен етап, когато малката се роди посещавахме д-р Хазбун (ортопед) и останахме със страшно добри впечатления от него. Много внимателен, мил към детето и родителите. Обяснява много подробно всичко.
       А изключително доволна съм от д-р Господинов (невролог).  Работи на ул." Данаил Николаев" . Шапка му свалям на този човек, много добър специалист и страхотно отношение към пациента  Grinning
       С добри впечатления останах също от д-р Даскалов(гинеколог). който работи в Медикус Алфа. Много подробни прегледи и добро отношение. Grinning
       Д-р Молева (педиатър) в "Селена", много внимателна, точни диагнози, не се хвърля директно на антибиотично лечение за едно зачервено гърло, както нашата педиатърка прави например- д-р Нешева в Тракия (Поликлиниката).

Последна редакция: пн, 18 май 2009, 15:48 от Trisity

# 129
  • Мнения: 521
и аз като Trisity давам още едно положително мнение за др Топалова,др Георгиев и др Кичуков ,др Кръшков както и за др Хазбун за всички тези специалисти мога да кажа само хубави неща както като специалисти така и като отношение към пациента и човечност Simple Smile

# 130
  • Plovdiv
  • Мнения: 303
Днес питах, но Д-р Муратев все още не е започнал работа и не се знае кога изобщо ще започне да работи отново.
Аз му пожелавам бързо възстановяване  Praynig

# 131
  • Мнения: 521
Един положителен глас от мен за др Димитров детски кардиолог работи в детска клиника в държавна болница,много внимателен човечен и страхотен специалист Simple Smile

# 132
  • до Пловдив
  • Мнения: 278
Един положителен глас от мен за др Димитров детски кардиолог работи в детска клиника в държавна болница,много внимателен човечен и страхотен специалист Simple Smile

още един глас и от нас за д-р Димитров и ние сме много доволни от него  Peace

# 133
  • Мнения: 127
моля,каете ми знаете ли нещо за д-р Петър Стоянов.
Ходя при него на консултации но съм със смесени чувства.
моля,ако някоя мама е ходила при него да сподели   bouquet

# 134
  • Мнения: 3 453
 Добавям в белия списък доктор Стоян Миленков - детски болести Peace

Общи условия

Активация на акаунт