Бял списък за гр. Пловдив

  • 2 472 645
  • 11 700
  •   5
Отговори
# 105
  • Пловдив
  • Мнения: 2 163
Може по преценка на АГ да ти се даде направление за друг вид специалист или дадено изследване. Иначе талона включва първичен преглед.

 Peace това имах предвид и аз

# 106
  • Мнения: 82
Да се запиша и аз в тая темичка.

Много съм доволна и искрено благодаря на д-р Михнев от Торакс. Страхотен специалист, много е внимателен и отзивичив.

# 107
  • Мнения: 12
аз сам много доволна от д-р Бабаков,работи в втора градска,и има 4астен кабинет,много е внимателен,спокоен,и си разбира от работата.цялата бременност ми водеше тои,родих и при него,и не сажалявам,и някои ден ако имам второ даи боже,пак ще сам при него bowuu bowuu bowuu

# 108
  • Мнения: 204
Здравейте момичета,някой може ли да ми даде актуален стационарен телефон на д-р Васил Велевски?Става въпрос за кабинета му на Гранда.Благодаря!

# 109
  • Мнения: 2


Стационарния телефон на кабинета на д-р Велевски е :032/ 62 -57- 93.

# 110
# 111
  • Мнения: 2 172
аз сам много доволна от д-р Бабаков,работи в втора градска,и има 4астен кабинет,много е внимателен,спокоен,и си разбира от работата.цялата бременност ми водеше тои,родих и при него,и не сажалявам,и някои ден ако имам второ даи боже,пак ще сам при него bowuu bowuu bowuu

Подкрепям с две ръце  Peace  Peace

Онзи ден на 9-ти май родих и второто си дете при него,нямам какво да кажа,не бих го сменила с никой друг  Peace

# 112
  • Пловдив
  • Мнения: 1 672
Момичета, издирвам педиатър, който да подкрепя лечение с хомеопатия, да е достатъчно компетентен, да не прибързва с АБ, да дава направлвния и да има уважение към пациентите си, а не да идва 1 час след началото на работното му време и то с походка все е дно е на разходка, а пред каинета пълно с хора...

Аз тъкмо се изясних с нашата педиатърка за избора ми да се лекуваме с хомеопатия, смятам, че е добър лекар и за това си ходим редовно да ни следи, но пред кабинета винаги е лудница, а това с неспазването на часовете....  Rolling Eyes Аз горе долу се прежалвам, уж за благото на детето, но наш тати вече сериозно го хвана нервата от това несериозно отношение и...

# 113
  • Пловдив
  • Мнения: 2 163
Момичета, издирвам педиатър, който да подкрепя лечение с хомеопатия, да е достатъчно компетентен, да не прибързва с АБ, да дава направлвния и да има уважение към пациентите си


И аз го търся  Confused и ще следя за отговорите към теб !

# 114
  • Мнения: 1 174
Момичета, издирвам педиатър, който да подкрепя лечение с хомеопатия, да е достатъчно компетентен, да не прибързва с АБ, да дава направлвния и да има уважение към пациентите си


И аз го търся  Confused и ще следя за отговорите към теб !
Бих препоръчала д-р Кръстева,ДКЦ Вива на бул."Дунав" Изписва хомеопатия,много е любезна,не бърза с АБ(дъщеря ми не е пила такъв засега).Вдига си телефона и извън работно време,дори съм водила децата в неделя у тях Peace

# 115
  • Пловдив
  • Мнения: 1 672
Малко ни е далече, но ще я имам предвид  Peace Благодаря!

Иначе как гледа на изписано от хомеопат лечение?

# 116
  • Мнения: 1 174
Малко ни е далече, но ще я имам предвид  Peace Благодаря!

Иначе как гледа на изписано от хомеопат лечение?
Самата тя изписва такива,така,че не вярвам да е против Peace

# 117
  • Пловдив
  • Мнения: 2 163
Момичета, издирвам педиатър, който да подкрепя лечение с хомеопатия, да е достатъчно компетентен, да не прибързва с АБ, да дава направлвния и да има уважение към пациентите си


И аз го търся  Confused и ще следя за отговорите към теб !
Бих препоръчала д-р Кръстева,ДКЦ Вива на бул."Дунав" Изписва хомеопатия,много е любезна,не бърза с АБ(дъщеря ми не е пила такъв засега).Вдига си телефона и извън работно време,дори съм водила децата в неделя у тях Peace

На мен там ми е мнго удобно , тя и педи и джи пи ли е ?Защото сегашната ми педи е и наше GP ако махна дъщеря ми , ще трябва и ние с мъжа ми да си търсим личен лекар та за това те питам ?

# 118
  • Мнения: 1 174
Момичета, издирвам педиатър, който да подкрепя лечение с хомеопатия, да е достатъчно компетентен, да не прибързва с АБ, да дава направлвния и да има уважение към пациентите си


И аз го търся  Confused и ще следя за отговорите към теб !
Бих препоръчала д-р Кръстева,ДКЦ Вива на бул."Дунав" Изписва хомеопатия,много е любезна,не бърза с АБ(дъщеря ми не е пила такъв засега).Вдига си телефона и извън работно време,дори съм водила децата в неделя у тях Peace

На мен там ми е мнго удобно , тя и педи и джи пи ли е ?Защото сегашната ми педи е и наше GP ако махна дъщеря ми , ще трябва и ние с мъжа ми да си търсим личен лекар та за това те питам ?
Даа,освен педиатър е и джи пи Peace

# 119
  • Пловдив
  • Мнения: 2 163
Момичета, издирвам педиатър, който да подкрепя лечение с хомеопатия, да е достатъчно компетентен, да не прибързва с АБ, да дава направлвния и да има уважение към пациентите си


И аз го търся  Confused и ще следя за отговорите към теб !
Бих препоръчала д-р Кръстева,ДКЦ Вива на бул."Дунав" Изписва хомеопатия,много е любезна,не бърза с АБ(дъщеря ми не е пила такъв засега).Вдига си телефона и извън работно време,дори съм водила децата в неделя у тях Peace

На мен там ми е мнго удобно , тя и педи и джи пи ли е ?Защото сегашната ми педи е и наше GP ако махна дъщеря ми , ще трябва и ние с мъжа ми да си търсим личен лекар та за това те питам ?
Даа,освен педиатър е и джи пи Peace


  bouquet благодаря ти много   bouquet

Общи условия

Активация на акаунт