Бял списък за гр. Пловдив

  • 2 460 972
  • 11 646
  •   2
Отговори
# 90
  • Мнения: 428
Аз успях да се свържа с д-р Казанджиева от Първа Градска Болница.. Heart Eyes

Страшно човечен и внимателен лекар.  Heart Eyes Направи за нас изключително мил жест,който заслужава ОГРОМЕН ПОКЛОН!
Мисля,че заслужава да е в Белия списък! Peace

Последна редакция: нд, 26 апр 2009, 21:52 от Ardea alba

# 91
  • Мнения: 521
Здравейте насочиха ни към детски хематолог препоръчаха ни др Спасова и др Мумджев някой може ли да ми каже мнението си за тях, ще съм много благодарна, чудя се кой от двамата да избера

# 92
  • Пазарджик
  • Мнения: 372
Искам да изкажа благодарности на Доц.д-р Иван Иванов(ВМИ) и д-р Стоян Миленков(ВМИ) за грижите към сина ми.Благодаря Ви от сърце!  Бъдете живи и здрави и все така всеотдайни!Нашите деца имат нужда от професионалисти като Вас.
                                                 БЛАГОДАРЯ ВИ!
                                   bouquet  bouquet  bouquet

# 93
  • Пловдив
  • Мнения: 2 102
Моля препоръчайте ми добър ревматолог в Пловдив, става въпрос за възрастен човек.
  bouquet

# 94
  • Мнения: 21
Моля кажете мнение и ваши впечатления за д-р Иван Иванов детски невролог.

# 95
  • о`майна лунна нощ е
  • Мнения: 5 537
Споделям прекрасни впечатления от целия екип в Окръжна болница Пловдив - родилно отделение, начело с д-р Михайлова.

# 96
  • Мнения: 1 900
Моля кажете мнение и ваши впечатления за д-р Иван Иванов детски невролог.
Много добър специалист. Peace

# 97
  • Пазарджик
  • Мнения: 372
Да допълна-Доц.д-рИван Иванов-това е светилото в детската неврология.Казвам го от личен опит и заради това ,че съм била свидетел как при него идват хора от цяла страна.  Peace

# 98
  • Мнения: 125
Моля, кажете ми работи ли отново д-р Вили МУратев/до Понеделник пазара/ и какво се случи с този прекрасен лекар. Половин година беше в болнични?

# 99
  • Пловдив
  • Мнения: 2 163
Споделям прекрасни впечатления от целия екип в Окръжна болница Пловдив - родилно отделение, начело с д-р Михайлова.



Подкрепям напълно с две ръце  Peace

# 100
  • Мнения: 11
Моля някой да ми препоръча гинеколог,който работи със здравната каса? Също така искам да питам какви изследвания включва преглед с направление?

# 101
  • Пловдив
  • Мнения: 122
Препоръчайте ми, моля, детски нефролог - да е добър диагностик и да има ехограф, частен прием или по ЗК - няма значение.
Благодаря!

# 102
  • Пловдив
  • Мнения: 2 163
Също така искам да питам какви изследвания включва преглед с направление?

Прегледа с направление включва преглед при съответния специалист.

# 103
  • Пловдив
  • Мнения: 3 711
Също така искам да питам какви изследвания включва преглед с направление?

Прегледа с направление включва преглед при съответния специалист.


Цитонамазката  веднъж годишно също се включва в направлението ,както и изследване на хормони,ако това е необходимо.

Последна редакция: пн, 11 май 2009, 15:32 от Aнели

# 104
  • Мнения: 1 900
Може по преценка на АГ да ти се даде направление за друг вид специалист или дадено изследване. Иначе талона включва първичен преглед. Доколкото разбрах вече направление за мамолог се издава направо от личния, а не е необходимо да се ходи при АГ преди това. newsm78

Общи условия

Активация на акаунт