Бял списък за гр. Пловдив

  • 2 460 919
  • 11 646
  •   4
Отговори
# 1 245
  • о`майна лунна нощ е
  • Мнения: 5 537
newsm61 - ето заради такива номера ме е страх да отида без да ангажирам лекар, ще ме накарат ако нямам усложнения да обикалям пред вратите на отделението докато напредне разкритието!  

е, ти нали това искаш - да си обикаляш докато имаш разкритието, хем не искаш окситоцин, хем да не обикаляш... кво ще правиш тогава?
като гледам ти е второ раждане и ако си без усложнения, не би трябвало да имаш проблем - ще се забавиш малко, ще се помоткаш и то готова работата.

... и като мен направо от вратата ще наденеш нощницата, на прибежки до родилна зала и докато се усетят, ще родиш. На мен нищо не успяха да ми направят втория път. Нито тоалети, нито клизми, игла не успяха да ми забодат .... Кръв ми взеха след раждането, документите също ги попълвахме, докато докторката ме шиеше. Но най-разочаровани бяха стажантите. Горките, докато притърчат до родилна зала, да видят как ще протече, бебето беше излезнало.

ПП - за Бачуров само добри отзиви съм чувала. Персоналът /сестри, акушерки .../ също много го уважават. Поне от разговорите ми с тях останах с такова впечатление. А това е важно.

# 1 246
  • Мнения: 1 230
Няокой посещава ли ендокринолога проф. Павлов в ВМИ? Интересувам се от впечатления, изследвания /къде и как правите/, записване и преглед /казаха ми че не дават часове.../ - може и на лични - мерси   bouquet

# 1 247
  • Пловдив
  • Мнения: 720
Моля за малко информация. Др. Янакиев-ортопед, който работи в Медлайн, там с направление ли е прегледа при него? Става въпрос за преглед за беб, за луксацията!
Благодаря предварително!   bouquet


Моя приятелка бяха при него миналя месец и бяха с направление.Преди година, когато трябваше да водя дъщеря ми не работеше с ЗК.
Д-р Янакиев работи със ЗК поне от 3 год - тогава водих голямата си дъщеря при него, но моя съвет е , ако държите на него да го извикате вкъщи и да му платите или ако не искате да плащате -  да си изберете друг лекар.
Нас с направлението ни претупа - прегледа траеше около 8 секунди /не преувеличавам!!! - само разтвори крачетата настрани и ми каза да я обличам  / и ни обясни на няколко пъти, че каса не поема ехографски преглед! И ако искам да ми прегледа детето ще трябва да си платя! А обясненията какви упражнения се правят, как се носи и респективно как не трябва да се носи/държи детето, предполагам, че и тях прегледа с направление " не ги покрива"! Държа се хладно и троснато, с намеци за това какво бих получила, ако беше дошъл вкъщи - сто пъти съжалих, че съм отишла с направление и се чувствах унижена, сякаш пестя от здравето на детето си!
Това е моето мнение. От тогава съм водила още веднъж голямата си дъщеря, а сега и малката, но не при него! Плащам си и не знам как е при другите ортопеди, които работят със ЗК, но Янакиев със сигурност е един от най-печалбарски настроените лекари , с които съм имала "вземане-даване".

# 1 248
  • Мнения: 4 700
Drozi АЗ съм пациентка на проф. Павлов и съм много доволна. АЗ никога не съм вzемала час, отивам на регистратурата, плаЩам си (не съм осигурена в БГ) и с бележката се качвам горе и си чакам реда. За иzследвания ме праЩаШе в Бодимед, намира се среЩу болницата. От лабораторията съЩо съм с добри впечатление, не са обарквали ниЩо при мен. Много ми помогна и се погрижи zа мен. И съм убедена, че не го направи zаЩото си плаЩам. ПлаЩах си всичко на регистратурата, освен това няколко пъти му се обаждах от чужбина и ми помагаШе. Терапията му беШе доста нестандартна, но покаzа ефекта си.

# 1 249
  • Мнения: 1 277
Д-р Янакиев работи със ЗК поне от 3 год - тогава водих голямата си дъщеря при него, но моя съвет е , ако държите на него да го извикате вкъщи и да му платите или ако не искате да плащате -  да си изберете друг лекар.
Нас с направлението ни претупа - прегледа траеше около 8 секунди /не преувеличавам!!! - само разтвори крачетата настрани и ми каза да я обличам  / и ни обясни на няколко пъти, че каса не поема ехографски преглед! И ако искам да ми прегледа детето ще трябва да си платя! А обясненията какви упражнения се правят, как се носи и респективно как не трябва да се носи/държи детето, предполагам, че и тях прегледа с направление " не ги покрива"! Държа се хладно и троснато, с намеци за това какво бих получила, ако беше дошъл вкъщи - сто пъти съжалих, че съм отишла с направление и се чувствах унижена, сякаш пестя от здравето на детето си!
Това е моето мнение. От тогава съм водила още веднъж голямата си дъщеря, а сега и малката, но не при него! Плащам си и не знам как е при другите ортопеди, които работят със ЗК, но Янакиев със сигурност е един от най-печалбарски настроените лекари , с които съм имала "вземане-даване".
Преди година д-р Янакиев дойде в нас и си платихме. Прегледа детето за 1 мин. с ехографа и каза, че всичко е ок. Не е бил груб, но наистина не обяснява нищо, ако не питаш.

# 1 250
  • Мнения: 1 230
Миле   bouquet

# 1 251
  • Мнения: 37
Ами аз затова не отидох при Янакиев на преглед,въпреки,че всички ми го препоръчваха!Заведох малката,когато беше вече на навършени 4 месеца при Панчев,той е от старата генерация лекари,но е много добър,всичко ми обясни за носенето на детето и за упражненията!Един лев не съм дала и не съжалявам,понеже имахме лек проблем,който благодарение на неговите напътствия беше решен за 10 дена!Нищо против Янакиев!

# 1 252
  • Карлово/ Пловдив
  • Мнения: 937
Няокой посещава ли ендокринолога проф. Павлов в ВМИ? Интересувам се от впечатления, изследвания /къде и как правите/, записване и преглед /казаха ми че не дават часове.../ - може и на лични - мерси   bouquet
Проф.Кръстьо Павлов е много добър специалист по вътрешни болести и ендокринология.Макар и на преклонна възраст той продължава да приема пациенти и да ги лекува.Професора приема в кабинет 33 етаж 2 на Дкц "Св.Георги " Пловдив бивша консултативна поликлиника на медицинския университет.
Тук е работния график на професора:
http://www.unimedpl.artcomputerbg.com/sveti-georgi/prof-krsto-pavlov
Има и телефон на който може да го намериш.
Той работи с договор с Нзок и платен прием - часове мисля,че при него няма - отиваш си и си чакаш и когато ти дойде реда ще те приеме.Избора на проф.Павлов е много добър и точен!Желая ви успех!

# 1 253
  • Мнения: 1 230
Мерси docsi   bouquet
Вторият ми избор беше д-р Георгиев, но след тези мнения нямам съмнение къде да отида  Peace

# 1 254
  • в пустинята
  • Мнения: 195
моля някоя майка,ако знае нещо за доктор ДИШЛИЙСКИ от пловдив акушер гинеколог,нека ми пиши на лични съобщения

# 1 255
  • Пловдив
  • Мнения: 2 163
Моля за малко информация. Др. Янакиев-ортопед, който работи в Медлайн, там с направление ли е прегледа при него? Става въпрос за преглед за беб, за луксацията!
Благодаря предварително!   bouquet


Моя приятелка бяха при него миналя месец и бяха с направление.Преди година, когато трябваше да водя дъщеря ми не работеше с ЗК.
Д-р Янакиев работи със ЗК поне от 3 год - тогава водих голямата си дъщеря при него, но моя съвет е , ако държите на него да го извикате вкъщи и да му платите или ако не искате да плащате -  да си изберете друг лекар.
Нас с направлението ни претупа - прегледа траеше около 8 секунди /не преувеличавам!!! - само разтвори крачетата настрани и ми каза да я обличам  / и ни обясни на няколко пъти, че каса не поема ехографски преглед! И ако искам да ми прегледа детето ще трябва да си платя! А обясненията какви упражнения се правят, как се носи и респективно как не трябва да се носи/държи детето, предполагам, че и тях прегледа с направление " не ги покрива"! Държа се хладно и троснато, с намеци за това какво бих получила, ако беше дошъл вкъщи - сто пъти съжалих, че съм отишла с направление и се чувствах унижена, сякаш пестя от здравето на детето си!
Това е моето мнение. От тогава съм водила още веднъж голямата си дъщеря, а сега и малката, но не при него! Плащам си и не знам как е при другите ортопеди, които работят със ЗК, но Янакиев със сигурност е един от най-печалбарски настроените лекари , с които съм имала "вземане-даване".

Не зная от колко години работи със ЗК , но Януари 2009 година в два разговора по телеона с него ме увери, че НЕ работи със ЗК.. ...не по тази причина не прегледа той дъщеря ми , а Д-р Чолаков от Надежда в Гагарин , при който бяхме и на първия преглед и съм доволна... Peace

# 1 256
  • Мнения: 2 212
Искам да включа в този списък и Д-р Елмония Арнаудова - специалист УНГ, в момента работи в МЦ "Аврора", който е на ул. "Ален Мак" 2.
Много добър лекар, много добър, усмихнат, успокояващ човек. Наистина съм изключително доволна. Ходила съм при други, хем си плащаш, хем те претупват за 5 минути, нито обясняват, нито разпитват, нито пък се постарават да ти покажат внимание. Това е лекарката за мен оттук насетне.

# 1 257
  • Мнения: 37
Д-р Елмония Арнаудова е и нашето УНГ!Много сме доволни,включително и за оперативни работи(извади сливиците на съпруга ми)!Наистина много позитивен човек!Преди работеше в ДКЦ-то на Събота пазара!

# 1 258
  • Пловдив
  • Мнения: 231
моля някоя майка,ако знае нещо за доктор ДИШЛИЙСКИ от пловдив акушер гинеколог,нека ми пиши на лични съобщения
Moя приятелка ходи при него на женска консултация и е доволна. Peace

# 1 259
  • Мнения: 1 102
И аз подкрепям мненията за Янакиев, извикахме го 2 пъти в къщи, платихме си 30-те лева и толкоз, преди около месец секърва ми имаше проблем, запазихме си час при него в Медлайн Клиник, преди прегледа се обадих да го питам може ли да закъснеем с 30мин. и той много нелюбезно ме отряза да съм си търсила друг лекар.  Close
Мисля че мястото му е в черния списък вече.  Peace

Общи условия

Активация на акаунт