Бял списък за гр. Пловдив

  • 2 478 531
  • 11 730
  •   4
Отговори
# 3 285
  • Пловдив
  • Мнения: 789
Здравейте , може ли някой да ми каже д-р Георги Крумов дали работи със здравната каса и дали частния му гинекологичен кабинет още се намира на адрес  ул. Леонардо Да Винчи  66
Благодаря предварително:)

Др. Крумов не работи със ЗК. Кабинетът му вече е в сградата на Гранд, където е входа за МЦ Брод, на 4и етаж. Преглежда в понеделник и четвъртък там, понякога се чака повече за час.

Да попитам и аз сега нещо- някой има ли впечатления от педиатър др. Делчева, която работи в  Брод?

# 3 286
  • Мнения: 34
ЗДравейте, търся телефон на доц. Консулов УНГ , ако може да ми  помогнете. Благодаря предварително!

# 3 287
  • Мнения: 959
ЗДравейте, търся телефон на доц. Консулов УНГ , ако може да ми  помогнете. Благодаря предварително!

Преглежда и в http://kozmadamian.com/index.php?option=com_content&view=fro … page&Itemid=1,можеш да запишеш час на дадения телефон.

# 3 288
  • Мнения: 34
ЗДравейте, търся телефон на доц. Консулов УНГ , ако може да ми  помогнете. Благодаря предварително!

Преглежда и в http://kozmadamian.com/index.php?option=com_content&view=fro … page&Itemid=1,можеш да запишеш час на дадения телефон.
Благодаря!   bouquet

# 3 289
  • Мнения: 2 826
Препоръчайте ми кардиолог, който да работи със ЗК.

# 3 290
  • Пловдив
  • Мнения: 235
Д-р Васил Бутев в мед. център" Хипоталамус", много добро отношение.

# 3 291
  • малкия йеросалим
  • Мнения: 850
Здравейте!Обръщам се към вас за малко помощ  PraynigДъщеря ми /7 год/ има проблем с очите.Преди година открихме късогледство.Започнахме лечение  очила и стандартна очна хигиенна.Ходим на частно при д-р Боева.Проблема е ,че диоптъра се вдига драстично.Решила съм да я заведа и на втори лекар.Взех направление.Сега много се колебая между "Луксор" и "Медлайн".Казаха ми и че в Пловдив идвал доцент Митов от очната клиника във Варна.Обаче не разбрах точно къде преглежда.Моля дайте ми мнения за лекарите в споменатите клиники.

# 3 292
  • Мнения: 2 826
Д-р Васил Бутев в мед. център" Хипоталамус", много добро отношение.

Благодаря  Hug Има един д-р Бутев, който преглежда в ДКЦ-то на р-т "Стадиона", дали е същия лекар, защото не му знам първото име?

# 3 293
  • Мнения: 7
Здравейте момичета! Нова съм в форума, наскоро даже се преместихме да живеем в П-в и по този повод бих ви помолила за информация относно детски педиатър в района на Кършиака, тъй като ми предстои раждане. А какво бихте казали за Денонощна детска поликлиника "Вела "? Добри ли са педиатрите там, а самата клиника? Ще ви бъда много благодарна ако споделите мнение!



# 3 294
  • Мнения: X
Здравейте момичета! Нова съм в форума, наскоро даже се преместихме да живеем в П-в и по този повод бих ви помолила за информация относно детски педиатър в района на Кършиака, тъй като ми предстои раждане. А какво бихте казали за Денонощна детска поликлиника "Вела "? Добри ли са педиатрите там, а самата клиника? Ще ви бъда много благодарна ако споделите мнение!

Д-р Кръстева или д-р Сулинаджиева във ВИВА, намира се на територията на медицински център Аврора на Ален Мак 2/4, като лични лекари и педиатри. Колкото до Вела - нямам лично мнение, не ми се е налагало да ползвам услугите им.

# 3 295
  • Мнения: 7
tonynette благодаря ти, че писа но не разбрах те лични лекари ли са или комбинирано л. лекар и педиатър едновремено или пък само педиатър?

# 3 296
  • Мнения: X
Те са лични лекари и работят като такива, но са със специалност педиатрия.

# 3 297
  • Пловдив
  • Мнения: 5 033
.

Последна редакция: ср, 27 мар 2013, 15:10 от *Бенджи*

# 3 298
  • Мнения: X
..и имат страшно много пациенти...и възрастни... Wink
съгласна съм

# 3 299
  • Мнения: 7
Според вас не е ли по добре педиатъра да си е само такъв, представете си отивате с бебе на ръце и чакате с пенсионерите часове!

Общи условия

Активация на акаунт