Бял списък за гр. Пловдив

  • 2 459 516
  • 11 630
  •   5
Отговори
# 4 485
  • Пловдив
  • Мнения: 297
Къде се прави ЕМГ?

# 4 486
  • Луната
  • Мнения: 3 211

Към някой от неврологичните кабинети.
Има в поликлиниката на Военна болница:
http://www.svetivrachi.com/?q=cabinets/nevrolog-emg/overview
В ДКЦ "Св. Георги":
http://dkc-sveti-georgi.blogspot.com/2014/02/blog-post.html

# 4 487
  • Пловдив
  • Мнения: 28
Здравейте, търся добър невролог. С болки в задната част на главата, гадене и заглъхване на ушите съм. Препоръчаха ми  Валентина Спасова и Татяна Димчева, някакви впечатления?

# 4 488
  • Близко съм
  • Мнения: 816
Какво мнение и отзиви имате за  д-р Тодор Желязков дерматолог-венеролог?

# 4 489
  • Близко съм
  • Мнения: 816
Здравейте.Имам проблем с бъбреците и ми препоръчаха да отида в Транспортна болница.Може ли препоръка към кого да се обърна там -имам предвид добър специалист?

Бих ти препоръчала д-р Читалов само че той не е към Транспортна, специално моето семейство са много доволни, мога дори телефон да ти дам

# 4 490
  • Мнения: 129
Моля ви, препоръчайте ми очен лекар за дете на 1 годинка!!!

# 4 491
  • Луната
  • Мнения: 3 211
Моля ви, препоръчайте ми очен лекар за дете на 1 годинка!!!

д-р Петкова
Кабинетът й беше на ул. Филип Македонски срещу Градската градина и до Турското консулство

# 4 492
  • Мнения: 129
Моля ви, препоръчайте ми очен лекар за дете на 1 годинка!!!

д-р Петкова
Кабинетът й беше на ул. Филип Македонски срещу Градската градина и до Турското консулство

А може ли телефон ако имате или поне първото име, за да я намеря в интернет?  Simple Smile

# 4 493
  • Луната
  • Мнения: 3 211
А може ли телефон ако имате или поне първото име, за да я намеря в интернет?  Simple Smile

Това намирам за нея:
д-р Димитрина Петкова, адрес: Пловдив, Филип Македонски 26 и телефон 0899 360 300

# 4 494
  • Мнения: 22
Здравейте,

Моля да ми препопъчате детски кардиолог и ревматолог, по възможност работещ с НЗОК. Ако може и координати, тъй като не сме от Пловдив  Peace

Благодаря   bouquet

# 4 495
  • Мнения: 54 445
Моля ви, препоръчайте ми очен лекар за дете на 1 годинка!!!

д-р Петкова
Кабинетът й беше на ул. Филип Македонски срещу Градската градина и до Турското консулство

Аз бих я сложила в черния списък! Naughty
Никакъв подход с деца.

# 4 496
  • Мнения: 1 230
Подхода го преживях, ама това че искаше да сложи очила на детето, пък то /вече 5 години по-късно/ е с орлово зрение без нужда от очила - това не мога да го преживея  Peace

# 4 497
  • Луната
  • Мнения: 3 211
Аз бих я сложила в черния списък! Naughty
Никакъв подход с деца.

Навремето аз бях много доволна от нея и като преглед и като отношение към дъщеря ми... На няколко приятелки съм я препоръчвала и те бяха доволни.
Озадачават ме последните две мнения, защото до сега не бях срещнала лоши отзиви за нея...

# 4 498
  • Мнения: 54 445
В темата за очните проблеми на децата няма доволни от нея.

# 4 499
  • Мнения: 261
Моето мнение за д-р Петкова е положително. Тя тя направи интервенцията за отпушване на слъзния канал на детето ми (1,6 г.).

Общи условия

Активация на акаунт