Бял списък за гр. Пловдив

  • 2 473 056
  • 11 701
  •   4
Отговори
# 5 535
  • Мнения: X
За детски пулмолог препоръчвам д-р Пердикацева. Малката ми дъщеря направи 5 бронхита за 6 месеца. Тя беше лекарката, която ни измъкна от порочния кръг и да чукам на дърво, след това не сме имали проблем.

# 5 536
  • Стара Загора
  • Мнения: 2 781
За детски пулмолог препоръчвам д-р Пердикацева. Малката ми дъщеря направи 5 бронхита за 6 месеца. Тя беше лекарката, която ни измъкна от порочния кръг и да чукам на дърво, след това не сме имали проблем.
Благодаря.

# 5 537
  • Карлово/ Пловдив
  • Мнения: 937
Кампанията продължава! Тя е постоянна без краен срок! Дано сме полезни на всички ви!

http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=949730

# 5 538
  • Мнения: X
Кои са лекарите в Пловдив, които са тесни специалисти по фетална медицина и са с опит в правенето на  хорионбиопсия и амниоцентеза?

# 5 539
  • Euskal Herria
  • Мнения: 28 876
Питах и в специализираната тема, но да попитам и тук - добър АГ специалист - за преглед, ехограф и цитонамазка.

# 5 540
  • Пловдив
  • Мнения: 586
Питах и в специализираната тема, но да попитам и тук - добър АГ специалист - за преглед, ехограф и цитонамазка.

Д-р Троянчев http://4dbebe.com/index.php?option=com_content&task=view& … =35&Itemid=60

# 5 541
  • Мнения: 733
Много моля да ми препоръчате добър детски стоматолог в Пловдив, по възможност в Кършияка!

# 5 542
  • Мнения: 4
Здравейте, моля препоръчайте ми в Пловдив добър гастроентеролог за колоноскопия. Някой има ли впечатления за доктор Георги Киприн от Еврохоспитал?

# 5 543
  • Мнения: X
Приятелка скоро прави там гастро и колоноскопия, беше много доволна и от отношението.

# 5 544
  • Мнения: 4
Ако може да ми препоръчате името на доктора, при който е правила изследването. Става въпрос за старата болница Еврохоспитал, която е зад Транспортна болница нали?

# 5 545
  • Карлово/ Пловдив
  • Мнения: 937
Здравейте, моля препоръчайте ми в Пловдив добър гастроентеролог за колоноскопия. Някой има ли впечатления за доктор Георги Киприн от Еврохоспитал?

Д-р Александър Петров - Умбал " Св. Георги "
Д-р Джурков - Еврохоспитал
Д-р Станчев - Каспела
Д-р Атанасов - Каспела и Дкц-то в Смирненски.

# 5 546
  • Мнения: X
Аз съм правила при д-р Александър Петров и съм много доволна.

# 5 547
  • Мнения: 2 102
За колоноскопия- д-р Пенков и д-р Ап. Георгиев  Peace

# 5 548
  • Мнения: X
Еврохоспитал е новата болница на Коматевско шосе.

# 5 549
  • Мнения: X
Май пътят още е затворен и се стига до там по околовръстното.
 Всъщност автобусите стигат ли до там?

Общи условия

Активация на акаунт