Бял списък за гр. Пловдив

  • 2 461 317
  • 11 648
  •   3
Отговори
# 6 615
  • Карлово/ Пловдив
  • Мнения: 937
Здравейте, трябва ми нефролог, ама ми трябва добър, за уточняване на диагноза и то доста сериозна.

Д-р Димитър Николов - вътрешни болести и нефрология, началник на отделение по нефрология при Умбал " Св. Георги " Пловдив и нефролог в Медицински център " Хипократ - Н" работи и по здравна каса, приема пациенти в болницата до обяд и от понеделник до петък в часовете между 14 и 19 в Медицинския център.

# 6 616
  • Карлово/ Пловдив
  • Мнения: 937
Здравейте, моля да ми препоръчате добър лекар УНГ за преглед на бебе! Благодаря предварително!

Д-р Христо Петров - кабинет в близост до сточна гара
Д-р Анна Бешкова и д-р Калина Маджарова от Умбал " Св. Георги " клиника по уши нос и гърло.
Д-р Бешкова има и частен кабинет, в пресечка в близост до МУ-Пловдив.

# 6 617
  • Пловдив
  • Мнения: 40 801
Трябва ми рехабилитатор за дете на 12г.заради нач.стадий на гръбначно изкривяване. Пращат ни в мц на гребната база,но ако има и друго място където да го водя...

# 6 618
  • Мнения: X
Мистик, имаш в предвид Спортния диспансер, нали? Там са професионалистите в тази област.

# 6 619
  • Мнения: 54 478
Мистик, имаш в предвид Спортния диспансер, нали? Там са професионалистите в тази област.

И аз съм на това мнение. На колежката детето също ходи там.

# 6 620
  • Мнения: X
И аз като дете към ходила по два пъти седмично на изправителна гимнастика там. Имаше плувен басеин и един път седмично имаше занятия и с плуване за гръбначните изкривявания. През лятната ваканция организираха по соц. време и лагери, на море и на балкан - на Паниците над Калофер. Минало. Но до ден днешен там са специалистите. И лекари и рехабилитатори.

# 6 621
  • Пловдив
  • Мнения: 40 801
Ясно...благодаря!

# 6 622
  • Мнения: 61
Моля да ми препоръчате добър невролог,  който евентуално да извършва и домашни посещения или добър физиотерапевт?  Проблемът ми е дискова херния и че не мога да излезна от вкъщи от болка в десния крак. 

# 6 623
  • Мнения: 54 478
Моля да ми препоръчате добър невролог,  който евентуално да извършва и домашни посещения или добър физиотерапевт?  Проблемът ми е дискова херния и че не мога да излезна от вкъщи от болка в десния крак.  

Виж коментарите на pati, на предната страница.
Невролог няма да ти помогне.

# 6 624
  • Мнения: 625
Здравейте,
Дали някой може да сподели впечатление и мнение за
Д-Р ВЯРА НИКОЛОВА ТАРЕВА-НАНЕВА- ендокринолог.. ще съм благодарна..
И ако може още някой добър ендокринолог да ми препоръчате, който да работи със ЗК, бих искала да направя изследване на полови хормони, които минават по ЗК, де.. че май всички не могат през нея..
На всякаква информация относно тези две неща ще съм благодарна..
Хубава вечер!

# 6 625
  • Мнения: 423
Полови хормони може да ви пусне и гинеколог.

# 6 626
  • Мнения: 2 361
Здравейте,можете ли да ми препоръчате педиатър гастроентеролог за бебе на 2 месеца?Четох добри мнения за д-р Иван Янков,но не успях да намеря информация дали все още работи в Пловдив.Благодаря

# 6 627
  • Мнения: 423
В Пловдив е. Работи във ВМИ- детско интензивно отделение.

# 6 628
  • Пазарджик
  • Мнения: 1 409
Много сме доволни от д-р.Янков.Препоръчвала съм го и на познати и те са доволни.
Кабинет на ул" Радецки " 43 ет 1
Телефон 0889 582 886

# 6 629
  • Мнения: 2 361
Много благодаря! Simple Smile

Общи условия

Активация на акаунт