Бял списък за гр. Пловдив

  • 2 472 581
  • 11 700
  •   3
Отговори
# 6 630
  • Пловдив
  • Мнения: 4 144
Здравейте, бихте ли ми препоръчали кардиолог по ЗК.
Предварително благодаря

# 6 631
  • Мнения: 4 145
доволна съм от д-р атанас петров
има кабинет в тракия , гербера
0876 031644

# 6 632
  • Мнения: 700
Препоръчвам Гастроентерологичното отделение на Медлайн. Има и добри специалисти и добра организация. Не си губете времето в Хирургиите. Пълна анархия е там. Жалко за някои добри лекари..

# 6 633
  • Мнения: 3 459
Трябва ми отоневролог. Препоръчаха ми др Бешкова др Маджарова, но всъщност не е ли само първата отоневролог? Коя от двете ще ми препоръчате?

# 6 634
  • Пловдив
  • Мнения: 586
Трябва ми отоневролог. Препоръчаха ми др Бешкова др Маджарова, но всъщност не е ли само първата отоневролог? Коя от двете ще ми препоръчате?

И двете са лекарки по отоневрология. Ходила съм и при двете, добри са. 

# 6 635
  • Мнения: X
Джей, при теб май се усложниха нещата?

# 6 636
  • Мнения: 660
Този Атанас Петров кардиолога дали е този,който работи в Св.Иван Рилски?

# 6 637
  • Мнения: 4 145
Този Атанас Петров кардиолога дали е този,който работи в Св.Иван Рилски?
Преди работеше
Сега е само в частен кабинет

# 6 638
  • Мнения: 700
Мистик, имаш в предвид Спортния диспансер, нали? Там са професионалистите в тази област.
Моля ви, момичета, кажете как се ходи в Спортния диспансер за рехабилитация/ЛФК за дете с гръбначно изкривяване. Направление ли и какво, ако това е начина?

И аз съм на това мнение. На колежката детето също ходи там.

# 6 639
  • Мнения: 3 459
Джей, при теб май се усложниха нещата?
Ами така се оказа Sad

# 6 640
  • Карлово/ Пловдив
  • Мнения: 937
Трябва ми отоневролог. Препоръчаха ми др Бешкова др Маджарова, но всъщност не е ли само първата отоневролог? Коя от двете ще ми препоръчате?

Добри лекарки са, отоневролози са и работят в хирургиите и в кабинети извън хирургиите. Може да им се довериш. Поздрави!

# 6 641
  • Мнения: X
Здравейте, момичета, моля ви, препоръчайте ми добър нефролог за бъбреци, работещ  със здравна каса.
По възможност още днес да може да ме приеме, защото ми трябва болничен...

# 6 642
  • Мнения: 120
Здравейте,
препоръчайте ми добър невролог в Пловдив, който да работи със здравна каса. Предварително благодаря

# 6 643
  • Мнения: 3 459
Мильотев, не знам дали приема с направления, от Михайлов в Пълмед също съм много доволна. Там може с направление.

# 6 644
  • Мнения: 120
Мильотев, не знам дали приема с направления, от Михайлов в Пълмед също съм много доволна. Там може с направление.

мерси

Общи условия

Активация на акаунт