Бял списък за гр. Пловдив

  • 2 461 265
  • 11 648
  •   1
Отговори
# 6 975
  • Пловдив
  • Мнения: 998
Кой детски гастроентеролог бихте препоръчали?
И аз търся добър за бебе на 3 месеца.

# 6 976
  • Мнения: 1 314
Кой детски гастроентеролог бихте препоръчали?
И аз търся добър за бебе на 3 месеца.
Всъщност не съм съвсем сигурна дали ми трябва да е точно детски специалист( гастроентерологът), защото моето дете е на 9 г., може би ще ми свърши работа и такъв за възрастни...., та бих била благодарна за предложения за добър гастроентеролог( не непременно детски) ....

# 6 977
  • Мнения: X
Кой детски гастроентеролог бихте препоръчали?
И аз търся добър за бебе на 3 месеца.
Всъщност не съм съвсем сигурна дали ми трябва да е точно детски специалист( гастроентерологът), защото моето дете е на 9 г., може би ще ми свърши работа и такъв за възрастни...., та бих била благодарна за предложения за добър гастроентеролог( не непременно детски) ....
Д-р Иван Янков

# 6 978
  • Карлово/ Пловдив
  • Мнения: 937
За майките с гастроентеролога за деца - Д-р Иван Янков - Умбал " Св. Георги " Пловдив - клиника по детски и генетични заболявания. Работи и в частен детски център.
Поздрави

За ортопеда по-горе, като варианти са :

Д-р Димов -
Д-р Георги Кръстев
д-р Арнаудов
поне на първо четене за тях се сещам

# 6 979
  • Карлово/ Пловдив
  • Мнения: 937
Здравейте! Не знам дали въпросът ми става и за тази тема. Питах и в друга тема специална за педиатри, но в тази списват много повече хора. Извинявам се, ако въпросът ми не е за тук.
Бременна съм в 30 г.с. и вече трябва да се ориентирам за педиатър. От ж.к. "Тракия" съм и предпочитам лекаря да е в същия квартал. Имате ли мнения за следните доктори, или да препоръчате някой друг:
- д-р Адриана Чешмеджиева - работи в ДКЦ 5
- д-р Светла Дюлгерова - работи в ДКЦ 5
- д-р Мария Драгиева - работи в ДКЦ 5
- д-р Маргарита Каменичкова - работи в МЦ "Димед"
- д-р Ориета Каменова - работи в МЦ "Козма и Дамян"
Благодаря предварително на всички отзовали се!

Нямам наблюдения върху работата на изброените колеги! Аз лично работя с д-р Пенка Дамянова от МЦ в Рилон център - Пловдив.

# 6 980
  • Мнения: X
Здравейте!
Опитах се да направя проучване за най-добрите ортопеди в Пловдив, за възрастен с проблеми с тазобедрената става. Нещо не успявам да открия особено актуална инфомация специално за лекар, който работи в тази област (тясно специализиран за тазобедрена става). Моля за мнения и отзиви. За сега се спрях на д-р Шидеров (май всички ортопеди в Еврохоспитал са добри) и д-р Чолаков. Дамата, за която правя проучването, има направление, но може и на частно да отиде. Предпочитам да е лекар, който работи с часове, в Еврохоспитал ми казаха, че не е.
Знаете ли дали д-р Арнаудов работа само с деца?
Благодаря на отзовалите се!

# 6 981
  • Мнения: 1 199
Д-р Арнаудов не е хирург-ортопед, за консултации става.
Д-р Шидеров в началото доста го хвалеха, но вече май почна да разчита на вече изграденото име...
Моят съвет е да се насочите към Горна баня.

# 6 982
  • Мнения: X
Горна баня също лежат на стари лаври, но казват, че за консултации са ок. Лошото е, че за София имам някаква идея къде да отиде, но за Пловдив ми е много трудно да намеря по-скорошна информация.  За Аврамов също прочетох по-стари и добри отзиви.

# 6 983
  • Мнения: 48
Здравейте,аз бих ви препоръчала професор Кинов(хирург-ортопед).Работи в ИСУЛ (Царица Йоана)София.Моят съпруг си прави 2 операции при него,много сме доволни.

# 6 984
  • Карлово/ Пловдив
  • Мнения: 937
Д-р Арнаудов не е хирург-ортопед, за консултации става.
Д-р Шидеров в началото доста го хвалеха, но вече май почна да разчита на вече изграденото име...
Моят съвет е да се насочите към Горна баня.

Всеки който има специалност по ортопедия - има право да извършва всички хирургични дейности в специалността. Ортопедията е хирургична специалност и се изучава в продължение на 5 години.
Поздрави!

# 6 985
  • Мнения: 1 199
docsi, не твърдя, че няма право. Доколкото ми е известно д-р Арнаудов е работел в Хирургиите, но се е махнал от там и си е отворил кабинет в Южен полъх, в който извършва само прегледи.

Последна редакция: вт, 09 окт 2018, 11:32 от Сийка*

# 6 986
  • Пловдив
  • Мнения: 238
Здравейте.Някой скоро да е ходил при д-р Динко Мандов на частен преглед,интерисувам се колко е цената на преглада?

# 6 987
  • Пловдив
  • Мнения: 998
За майките с гастроентеролога за деца - Д-р Иван Янков - Умбал " Св. Георги " Пловдив - клиника по детски и генетични заболявания. Работи и в частен детски център.
Поздрави

За ортопеда по-горе, като варианти са :

Д-р Димов -
Д-р Георги Кръстев
д-р Арнаудов
поне на първо четене за тях се сещам

Д-р Иван Янков приема ли без направление?

# 6 988
  • Карлово/ Пловдив
  • Мнения: 937
docsi, не твърдя, че няма право. Доколкото ми е известно д-р Арнаудов е работел в Хирургиите, но се е махнал от там и си е отворил кабинет в Южен полъх, в който извършва само прегледи.

Мерси за информацията, преди време ходеше да оперира, ама щом така е решил, може би за него е по-добре.
Щото преди беше и на кабинет и ходеше по едно време в хирургиите, после в частна болница, ама явно вече е само на кабинет. Още веднъж мерси, за инфото!

# 6 989
  • Карлово/ Пловдив
  • Мнения: 937
За майките с гастроентеролога за деца - Д-р Иван Янков - Умбал " Св. Георги " Пловдив - клиника по детски и генетични заболявания. Работи и в частен детски център.
Поздрави

За ортопеда по-горе, като варианти са :

Д-р Димов -
Д-р Георги Кръстев
д-р Арнаудов
поне на първо четене за тях се сещам

Д-р Иван Янков приема ли без направление?

Да , платен прием.

Общи условия

Активация на акаунт