Бял списък за гр. Пловдив

  • 2 434 228
  • 11 542
  •   2
Отговори
# 7 680
  • Мнения: 54 058
Здравейте!
Търся препоръки за детски нефролог.
Благодаря предварително!

д-р Мантаркова, ДКЦ 1.
Педиатър е обаче.

# 7 681
  • Мнения: X
Здравейте! Следващият месец предстои да раждам.Някой може ли да препоръча личен лекар за деца в Кючук Париж и да даде координати?
Живеем до парк Белите брези,т.е. най-близо са МЦ Кючук Париж и ДКЦ7. Благодаря на всички отзовали се.
Най- близо Ви е д-р Дипчикова- на ул. Кичево 64. Там приема във вторник и четвъртък следобед. Има и още два кабинета към практиката- във Захарна фабрика и в Тракия. Тя е и педиатър. Децата ми бяха нейни пациенти, после цялото семейство се преместихме при нея. Няма грешка в диагнозите, не пести направления и  не се прави на специалист, когато не е в нейните компетенции.

# 7 682
  • Мнения: 423
Здравейте!
Търся препоръки за детски нефролог.
Благодаря предварително!

д-р Мантаркова, ДКЦ 1.
Педиатър е обаче.

Д-р Петя Маркова

# 7 683
  • Мнения: 547
Здравейте. Бихте ли ми препоръчали детски кардиолог който работи със здравна каса ..има много малко информация в Интернет. Ще съм благодарна да ми дадете мнение и координати  Simple Smile

# 7 684
  • Мнения: 2 558
Д-р Чочкова препоеъчвам, но не работи със ЗК. Мисля че колегата й във ВМИ се казваше д-р Димитров, той работи със ЗК.

# 7 685
  • Пловдив
  • Мнения: 39
Моля за мнение,за Д-р Игликова ( очна лекарка ) в гр. Пловдив ?

# 7 686
  • Мнения: 547
Д-р Чочкова препоеъчвам, но не работи със ЗК. Мисля че колегата й във ВМИ се казваше д-р Димитров, той работи със ЗК.
А имате ли представа колко струва прегледа при нея?  Simple Smile

# 7 687
  • Пловдив
  • Мнения: 580
А аз да помоля за читав кардиолог за възрастен. Може и да не е по каса.
Благодаря!

# 7 688
  • Мнения: 2 558
Д-р Чочкова препоеъчвам, но не работи със ЗК. Мисля че колегата й във ВМИ се казваше д-р Димитров, той работи със ЗК.
А имате ли представа колко струва прегледа при нея?  Simple Smile

Дано не бъркам, но мисля че беше 50лв. Само имайте предвид, че часове запазва с близо 20-30 дни напред.

# 7 689
  • Мнения: 700
Мисля,че последно като ходихме при д-р Чочкова прегледа беше 60лв,преди месец може би.

# 7 690
  • Мнения: 54 058
А аз да помоля за читав кардиолог за възрастен. Може и да не е по каса.
Благодаря!

Не знам за какъв проблем търсите, но с две ръце препоръчвам моята кардиоложка, Златка Димитрова, ДКЦ Св. Георги.

# 7 691
  • Пловдив
  • Мнения: 327
За кардиолог бих препоръчала др Дончев, мисля, че сега работи в Окръжна болница.

# 7 692
  • Мнения: 2 672
Кардиолог, на когото бих се доверила на сто процента - др.Опинчева,/ВМА/, др.Йовановска /в хирургиите/, др. Рангелова, др. Ганчевска, др. Бозева- в окръжна.

# 7 693
  • Пловдив
  • Мнения: 40 599
Може ли препоръка за Ендокринолог?
С проф. Орбецова как може да се свърже човек? Преглежда ли някъде?

За доц. Нончев син мнения?

# 7 694
  • Близко съм
  • Мнения: 815
Mystic, Аз ходя при Х. Георгиев, доволна съм.

Общи условия

Активация на акаунт