Бял списък за гр. Пловдив

  • 2 454 183
  • 11 600
  •   2
Отговори
# 8 550
  • Пловдив
  • Мнения: 40 699
Ооо, не...навремето изкара сина ми с астма и бързаше да го запише като диспансерен.

# 8 551
  • Мнения: 1 669
А за д-р Мария Печилкова имате ли мнение?
Ако може да помогнете и с добър зъболекар по НЗОК за Кючук Париж?

# 8 552
  • Мнения: 873
А за д-р Мария Печилкова имате ли мнение?
Ако може да помогнете и с добър зъболекар по НЗОК за Кючук Париж?
До преди няколко години беше педиатър на големия ми син. От нея като лекар съм доволна, но организацията в кабинета ме отказа. В случая педпочетох комфорта, защото детето ми не боледуваше много.

# 8 553
  • Мнения: 1 193
Подкрепям горното мнение. Добър лекар е, но приемното и време е крайно недостатъчно за обема пациенти и вследствие си късаш нервите в миниатюрната чакалня.

# 8 554
  • Пловдив
  • Мнения: 97
И аз съм със същото мнение за д-р Печилкова. Освен това имаше необичайната практика да преглежда на отворена врата, така че цялата чакалня може да си обсъжда задружно здравния статус на всеки пациент. Голямо чакане и липса на организация.
За съжаление не мога да съм полезна с препоръка, в друг квартал сме

# 8 555
  • Мнения: 3 597
Здравейте , момичета . Търся координати на Д-Р Арабаджиев , психиатър в МЦ Димет . Благодаря предварително .

# 8 556
  • Мнения: 94
Имате ли мнение за някоя онкоклиника в Пловдив? Интересувам се и за Парк хоспитал и др Канарев.

# 8 557
  • Мнения: 3 597
Здравейте , моля за мнения за добър пулмолог ?

# 8 558
  • Мнения: X
Здравейте , моля за мнения за добър пулмолог ?
За дете или за възрастен?

# 8 559
  • Мнения: 3 597
Здравейте , моля за мнения за добър пулмолог ?
За дете или за възрастен?

За възрастен .

# 8 560
  • Мнения: 201
Добри пулмолози са: Д-р Филип Щерев , д-р  Роман Калинов от УМБАЛ “Св. Георги” и  д-р Станислав Къртев от Каспела.
Успех! 🍀

# 8 561
  • Мнения: 2 781
Момичета, как стои въпроса с поставянето на коронка на зъб в Пловдив? В кабинета където ходя ми предлагат цена от 180лв. за металокерамика. Как ви се струва?

# 8 562
  • Пловдив
  • Мнения: 3 554
Преди година поставих, но за 300 лв.
Така че, на мен добре ми звучи.

# 8 563
  • Мнения: 54 347
Момичета, как стои въпроса с поставянето на коронка на зъб в Пловдив? В кабинета където ходя ми предлагат цена от 180лв. за металокерамика. Как ви се струва?

Даже малко ти искат.
На мен миналата година ми взеха по 180 на зъб, но съм техен пациент от 20 години и ми правят сериозна отстъпка.

# 8 564
  • Мнения: X
От пластмаса са по 120 лв., въобще не се замисляй. Особено ако ти искат 180 за кътник.

Общи условия

Активация на акаунт