Бял списък за гр. Пловдив

  • 2 457 651
  • 11 609
  •   2
Отговори
# 9 315
  • Пловдив
  • Мнения: 110
Здравейте,моля да ми препоръчате добър детски нефролог за Пловдив.От две години се боря с повтаряща се уроинфекция на дъщеря ми.След лечение, 7-8 месеца е добре,след което отново нещата се влошават.Побърках се от пускане на стерилни урини,от ходене по лаборатории и лекари.

# 9 316
  • Мнения: 2 820
И аз исках да се запиша при д-р Христо Георгиев, но на 15-ти не излезе график в superdoc, а пише, че на тази дата се отварят записванията му за следващия месец. Не зная какво става с него и дали да чакам.
Пусна график, но часовете се заеха за минути. Взех предпоследния за ММ.
За д-р Ямаков е по същия начин.

# 9 317
  • Мнения: 4 127
Здравейте,моля да ми препоръчате добър детски нефролог за Пловдив.От две години се боря с повтаряща се уроинфекция на дъщеря ми.След лечение, 7-8 месеца е добре,след което отново нещата се влошават.Побърках се от пускане на стерилни урини,от ходене по лаборатории и лекари.
костадинова в хипократ

# 9 318
  • Мнения: 480
Здравейте,моля да ми препоръчате добър детски нефролог за Пловдив.От две години се боря с повтаряща се уроинфекция на дъщеря ми.След лечение, 7-8 месеца е добре,след което отново нещата се влошават.Побърках се от пускане на стерилни урини,от ходене по лаборатории и лекари.
Пробвайте с д-р Стоян Миленков. Не са актуални отзивите ми за него, но преди няколко години беше най-добрия детски нефролог в Пловдив. Малко е от старата школа, като отношение към възпитанието на децата, но ако не ви пречат непоискани съвети, препоръчвам като специалист

# 9 319
  • Пловдив
  • Мнения: 13 471
Здравейте,моля да ми препоръчате добър детски нефролог за Пловдив.От две години се боря с повтаряща се уроинфекция на дъщеря ми.След лечение, 7-8 месеца е добре,след което отново нещата се влошават.Побърках се от пускане на стерилни урини,от ходене по лаборатории и лекари.
Препоръчвам др Гечев.

# 9 320
  • Мнения: 705
Добър хирург за отстраняване на жлъчен мехур лапароскопски, освен др Белев?

# 9 321
  • Мнения: 2 128
д-р Васил Горанов- Пълмед

# 9 322
  • Мнения: 2 128
Миналата година майка ми се оперира при д-р Горанов.Точно отстраняване на жлъчен мехур- лапароскопски.Много внимателен и отзивчив лекар.След 10 дни майка ми се възтанови напълно и без никакви проблеми( на 64год.е, ако има някакво значение)

# 9 323
  • Мнения: 3 459
Здравейте, някой може ли да изкаже мнение за доктор Боянов от Пълмед?
Разбрах че прилага нов метод наречен ERCP за диагностика.
Само че прочетох доста противоречиви неща за него относно сериозните диагнози, както и грешно поставени такива.

Трябва ми също и вариант на друг гастро за търсене на второ, трето и т.н мнение.

# 9 324
  • Мнения: 2 744
Здравейте, препоръчайте лаборатория, където да си пуснем изследвания за Васерман за сключване на брак.
Трябва ли да нося някакви бланки за вписване на резултатите и колко ориентировъчно да нося парички?

# 9 325
  • Мнения: 285
Здравейте, някой може ли да изкаже мнение за доктор Боянов от Пълмед?
Разбрах че прилага нов метод наречен ERCP за диагностика.
Само че прочетох доста противоречиви неща за него относно сериозните диагнози, както и грешно поставени такива.

Трябва ми също и вариант на друг гастро за търсене на второ, трето и т.н мнение.
Ходихме с баща ми при Боянов за второ мнение. Беше отзивчив и отговори на въпросите ни. Иначе сме доволни от д-р Соколова в Еврохоспитал

# 9 326
  • Пловдив
  • Мнения: 68
Може ли да ми препоръчате добър гинеколог в Пловдив, който да гледа и на ехограф, става въпрос за 50 годишна моя близка

# 9 327
  • Пловдив
  • Мнения: 586
Може ли да ми препоръчате добър гинеколог в Пловдив, който да гледа и на ехограф, става въпрос за 50 годишна моя близка

   Д-р Теодора Досева, Частен кабинет в гр. Пловдив, ул. Кавала №20

# 9 328
  • Пловдив
  • Мнения: 68
Може ли да ми препоръчате добър гинеколог в Пловдив, който да гледа и на ехограф, става въпрос за 50 годишна моя близка

   Д-р Теодора Досева, Частен кабинет в гр. Пловдив, ул. Кавала №20
Благодаря ви

# 9 329
  • Мнения: 285
Здравейте!Търся добър Онко-Дерматолог?
Става въпрос за мъж 63г.Опериран преди седмица брадавица на гръб.След изследвания се оказва Нодуларен меланом IV степен по Кларк
Искат да отидат на второ мнение и адекватно лечение.Ще съм благодарна на всички ,които се отзоват и насочат.

Общи условия

Активация на акаунт