Бял списък за гр. Пловдив

  • 2 456 674
  • 11 606
  •   6
Отговори
# 9 630
  • Пловдив
  • Мнения: 1 274
Долче, като беше на село каза, че един в 9 без 15 вечерта стоял на прозореца и нищо не правел и тя като се приближила до прозореца той скочил от терасата, чула "туп" и повече не е идвал. 😑 Единичен случай.Сега са двете с майка и трети лица не са "ходили" (още). 😕
Но сестра й живее 50 години живее в блока до Гранда и онзи ден като я оставих на светофарите да иде да се видят, не е могла да намери входа.😒

# 9 631
  • Мнения: 523
Кажете ми моля, невролог ли и аз не знам, да заведем 78 - годишната ми баба да й изпише нещо, че много, много забравя.Едва ли ще я излекува напълно, но поне малко от малко да забавим нещата.Витамини и Гинко Билоба пие, но не е достатъчно.На предишните й ходения й даваха някакви хапчета, с които ептен не знаеше къде се намира.Не ни е това целта.
Благодаря!
И баба ми е с деменция, знам какво е. Не знам дали има стопиране на процеса, дано откриете.
Влошава се при вдинаге на кръвното налягане. Трябва да се следи. И да не се оставя сама навън.

# 9 632
  • Пловдив
  • Мнения: 1 274
One*, за излекуване не си и мечтая.Но малко да забавим нещата, това ми се иска. 😕
Тя само хапчета за сърцето пие, даже майка държеше да я заведе на лекар и да й ги смени защото чела, че дълги години пиене на тези хапчета, пак влияели на главата.Смени й ги и малко като че ли е по-добре.

# 9 633
  • Мнения: 27 486
Предполагам, че като повечето възрастни
хора, обича да си похапва сладичко? Това също влияе...Близка роднина отначало изглеждаше нормално сред чужди хора- говореше, не си личеше да има проблем. Вкъщи обаче започна да "вижда" несъществуващи хора и насекоми по стените, да и' "говорят"- тя им отговаряше даже...Най-добре е да не се правят коренни промени в обзавеждане и въобще на личните вещи. Като е хубаво и да няма големи и бели стени (бях чела, че това предразполага към халюцинации, но забравих защо). Колкото повече напредваше процесът, толкова повече залиташе към сладките неща. Някои лекарства също могат да дадат като ефект халюцинации. Дано намерите решение за забавяне на процеса!

# 9 634
  • Пловдив
  • Мнения: 586
Здравейте, препоръчайте личен лекар за 6 годишно дете. Съвсем неочаквано ЛЛ прекрати практиката си.

# 9 635
  • Мнения: 2 025
Аз също продължавам да търся ЛЛ/педиатър в района на Тракия и Центъра.
Имате ли впечатления за МЦ Брод? Както и за д-р Делян Хайтов или д-р Дипчиков в Тракия?
Ще съм благодарна и на препоръка за добър частен педиатър за новородено без ограничение на района. Flowers Bouquet

# 9 636
  • Мнения: 392
Аз също продължавам да търся ЛЛ/педиатър в района на Тракия и Центъра.
Имате ли впечатления за МЦ Брод? Както и за д-р Делян Хайтов или д-р Дипчиков в Тракия?
Ще съм благодарна и на препоръка за добър частен педиатър за новородено без ограничение на района. Flowers Bouquet



при Д-р Дипчиков майка ми води дядо ми при него аз също съм го водела,обяснява всичко впечатленията ми са добри изслушва единиствения минус е че винаги има хора при него и се чака. Simple Smile

# 9 637
  • Мнения: 285
Аз също продължавам да търся ЛЛ/педиатър в района на Тракия и Центъра.
Имате ли впечатления за МЦ Брод? Както и за д-р Делян Хайтов или д-р Дипчиков в Тракия?
Ще съм благодарна и на препоръка за добър частен педиатър за новородено без ограничение на района. Flowers Bouquet
Ние сме в МЦ "Брод". Д-р Делчева е педиатър там. Много съм доволна от нея. За другите лекари също не мога да кажа нищо лошо. Изключение прави д-р Анастасова. Не ми допада нейния характер, на моменти доста груб. Затова, когато имам избор, не ходя при нея

# 9 638
  • Пловдив
  • Мнения: 13 470
Препоръчвам др Левена Кирева работи в ДКЦ на шести септември.

# 9 639
  • Мнения: 116
Здравейте! Знаете ли дали д-р Атанас Петров - Неонатолог извършва ТФА?

# 9 640
  • Мнения: 686
Мнение за д-р Захари Гълъбов, кардиолог. За възрастен с високо кръвно

# 9 641
  • Мнения: 5 001
Прегледа е обстоен с много съвременна апаратура,ЕКГ,слушалки, ехограф и друга апаратура,която другаде не съм виждала.Адекватен е с лечението.На частно прегледа беше 115 лева миналата година,работи и с направление,но не знам с направлението дали прави всички тези изследвания.

# 9 642
  • Мнения: 61
Здравейте , търся добър кожен доктор , както и проктолог/хирург в Пловдив ? Имам ужасен сърбеж около аналната област ( не в ануса) . Предпочитам да работят със ЗК , но няма проблем и да не работят . Не съм от Пловдив (от Хасково съм) и добре ще е ако може нещата да се свършат горе-долу в рамките на деня . Иначе горе-долу познавам Пловдив . Ще се ориентирам откъм болниците .

# 9 643
  • Мнения: 680
Колопроктолог/хирург - д-р Антон Тодоров.

# 9 644
  • Мнения: 471
+1 др Тодоров

Общи условия

Активация на акаунт