Бял списък за гр. Пловдив

  • 2 480 193
  • 11 736
  •   5
Отговори
# 585
  • Мнения: X
За ортопед,аз препоръчвам д-р Димитър Генов-приема в същия кабинет в който и Янакиев/в Гранд-а/,по ЗК работи в "Каспела".Освен на мен,се оказа,че и на много мои познати е помогнал и всички са много доволни.

# 586
  • Мнения: 215
Д-р Димитър Генов  Peace

# 587
  • Мнения: 37
Д-р Панчев!В поликлиниката на Събота пазара! Peace

# 588
  • Мнения: 10
Здравейте момичета Simple Smile Търся мнения за раждали във Втора градска болница-Кичука и по-точно при д-р Бабаков.Аз съм негова пациентка от началото на бременността си и съм му много благодарна,защото благодаряние на неговта адекватна намеса запазих бебчето си,защото в третия месец ми се появи кървене,а преди това имам един спонтанен аборт.Както се сещате бях адски изплашена,но той ме успокои и много ми помогна.
Сега вече се ориентирам за раждането и по мои наблюдения ще съм при него,но нямам много инфо за болницата,защото той там практикува.
Затова моля мамите,които имат наблюдения и мнения да ги споделят,може и на лични
Благодаря ви предварително!!!

# 589
  • Мнения: 674
В белия списък за Пловдив заслужава да бъде записано и името на д-р Ренета Тончева от 2 ДКЦ.Тя е джи пи на малката ми дъщеря и съм изключително доволна от нея.Дори и да не успее да вдигне телефона си когато я търся,винаги ми се обажда след това.Много е стрикна във всичко.Беше ми много трудно да се спра на джи пи преди раждането на детето,но сега в никакъв случаи не съжалявам за избора си.

# 590
  • Пловдив
  • Мнения: 410
Пловдив - д-р Евелина Игнатова - педиатър
Работи в ДКЦ Кичук Париж
СТрахотен специалист, за съжаление винаги се чака на опашка.

# 591
  • Мнения: 24
Един положителен глас от мен за др Димитров детски кардиолог работи в детска клиника в държавна болница,много внимателен човечен и страхотен специалист Simple Smile
Здравейте! Утре се налага да водя малчо на преглед при д-р Димитров.Той ми каза само че работи в Държавна болница, не каза подробности.
Моля ви да ме упътите.Държавна болница това на Васил Априлов ли е, там ли му е кабинета?
Благодаря ви много!

# 592
  • до Пловдив
  • Мнения: 278
Един положителен глас от мен за др Димитров детски кардиолог работи в детска клиника в държавна болница,много внимателен човечен и страхотен специалист Simple Smile
Здравейте! Утре се налага да водя малчо на преглед при д-р Димитров.Той ми каза само че работи в Държавна болница, не каза подробности.
Моля ви да ме упътите.Държавна болница това на Васил Априлов ли е, там ли му е кабинета?
Благодаря ви много!
здр да там е детска клиника на васил априлов е на първия етаж му е кабинета

# 593
  • Мнения: 10
На14 януари водих малкатана преглед при д-р Димитров,детския кардиолог,но не на В.Априлов,а в поликлиниката в Кючука,на ул.Г.Кондолов.един глас и от мен за него-много внимателен,много мил и най-вече обясни ми всичко подробно за състянието на детето.

# 594
  • Мнения: 26
Някой знае ли дали Д-р Янчев работи,трябва да е доста възрастен(педиатър) ?

# 595
  • Мнения: 273
Да, той е собственик на ВЕЛА и преглежда там.

# 596
  • Пловдив
  • Мнения: 410
По въпроса за ІІ градска в Пловдив и д-р Бабаков - за самата болница не мога да кажа нищо, защото нямам преки наблюдения. За доктора - категорично против, смятам, че мястото му е в черния списък. Лично патила плюс мнение на още две-три приятелки. Съжалявам.

# 597
  • Мнения: 2 172
По въпроса за ІІ градска в Пловдив и д-р Бабаков - за самата болница не мога да кажа нищо, защото нямам преки наблюдения. За доктора - категорично против, смятам, че мястото му е в черния списък. Лично патила плюс мнение на още две-три приятелки. Съжалявам.

Би ли се обосновала защо?

Аз имам едиствено и само прекрасни впечатления от него и от 2-ра градска болница  Heart Eyes

# 598
  • Пловдив
  • Мнения: 410
Пак казвам - за болницата не мога да кажа нищо - нито лошо,нито хбаво, нямам преки впечатления. Чувала съм смесени отзиви, но нямам лични впечатления.
За доктора - при него лекувах стерилитет извстно време. Твърдеше, че отдавна се занимава с такива проблеми и има голям успех. Сканираше ми обаче само портфейла, ако може всеки ден да ме гледа - нещо, което при никой доктор не ми се е случвало, а съм обиколила десетки. Освен това не ми даваше направления за неща, за които категорично му казвах, че са ми проблемни, че съм изследнана преди време, че там е имало отклонения - не и не, само той пр еценява, аз много съм четяла и много съм знаела, а това не било много хубаво и от сорта. Съжалявам, за мен този човек не е никакъв лекар. А приятелката ми заради него стигна до секцио при 10 см разкритие, но не ми се коментира случай, пна който не съм присъствала.

# 599
  • Мнения: 6 206
При Бабаков да лекуваш стерилитет е доста наивно.
Това е все едно да искаш Веселин Маринов да те научи да пееш рап.

Общи условия

Активация на акаунт