Бял списък за гр. Пловдив

  • 2 473 114
  • 11 701
  •   3
Отговори
# 8 760
  • Пловдив
  • Мнения: 5 156
Само имайте предвид, че не може да тече специализация в оптика. Специализантът трябва да е на трудов договор към лечебно заведение и да работи с пациенти. Специалузацията не е като следването, те си работят реално като лекари, а не да ходят на някакви там обучения, пък да си изкават някой лев по оптики. Т.е. те могат откъдето искат да си изкарват някой лев допълнително, но основната им работа задължително е в лечебно заведение.

# 8 761
  • където си пожелая...даааа...
  • Мнения: 575
Другата млада дама май е специализант, представянето й е доста загадъчно. Имаше преди време спор в темата. Да, и младите лекари трябва да имат възможност да се учат и такава е предвидена. Но това трябва да бъде ясно упоменато, на видно място и за пациента да няма съмнение кой го преглежда. Иначе не е лошо, знам, че доста специализанти трупат опит в оптики, а и припечелват някой лев.
Младата лекарка е също Д-р Лесинска (а иначе е нейна снаха, от там и фамилията). Но освен нея, в кабинета има и друга възрастна офталмоложка. Записвамето и за трите става на един и същи номер. И трите говорят перфектно български (някой беше писал, че има акцент - не, нямат). Възрастната Лесинска е Матушка Лесинска, на младичката ѝ забравих малкото име.

# 8 762
  • Мнения: 4 016
А за Луксор кой лекар бихте препоръчали за дете

# 8 763
  • Мнения: 882
А за Луксор кой лекар бихте препоръчали за дете
Д-р Томова

# 8 764
  • Мнения: 660
Аз млада не съм видяла,беше възрастна,но докато ни пишеше секретарката амбулаторните листове,разбрахем ,че не ни е прегледала Лесинска старша,в същото време тя излезна от друга стая и каза всичко наред ли е,тогава разбрахме какво става.И пак казвам по телефона записахме за Лесинска,то и какво друго да кажем,като си нямахме идея какво става там и как работят.ТО ако беше за друг офталмолог,аз си имам много доверена ,при която ходим семейно,но въпросът беше да е детски офталмолог.

# 8 765
  • Пловдив
  • Мнения: 4 151
Някакво дежа вю ли получавам? Това вече не е ли коментирано? Снимки на д-р Лесинска има в нета. Както и на всеки лекар. Да, не очакваш да те прегледа друг, но малко предварителна информация не е излишна. Аз съм много слаб физиономист и дори няма да разбера. Но вие, констатирате несъответствие след прегледа, не реагирате, но пишете по форумите. На място решавате проблема, като питате за кого плащате. Това с детски офталмолози, гинеколози, ушиносгърлози и всякакви други -ози......, не ми е понятно. Има ли наистина такива специалности.

# 8 766
  • Мнения: 54 656
А за Луксор кой лекар бихте препоръчали за дете

Аз водех дъщеря ми при Шишкова. А майка ми е пациент на Томова. И от двете сме доволни.

# 8 767
  • Мнения: 882
Това с детски офталмолози, гинеколози, ушиносгърлози и всякакви други -ози......, не ми е понятно. Има ли наистина такива специалности.
Не. С някои изключения, като детски невролози:) Има хора с богат опит в работата с деца и затова им се разнася славата на "детски -ози". Мисля, че в подобни случаи (прегледани от незнайно кого) пациентите са подведени и вината не е тяхна, но оплакването следва да бъде на друго място, най-малкото не е за белия списък.

# 8 768
  • Мнения: 660
Нещо не сте ме разбрали.Аз не подлагам на съмнение д-р Лесинска като лекар,именно за това сме записали час при нея.Страхотни отзиви има за нея.И защо трябва да ровя в нета как изглежда с предварителната презумция,че ще ни препратят при друг.Практиката се води с нейно име.А и въпросът ми беше към съфорумката как си записва час за нея и ги преглежда тя!Защото и нашите часове бяха за нея.

# 8 769
  • Мнения: 882
Права си, така е. Но във форумите често става от дума на дума да се отклони темата. При всички положения, пациентът не трябва да бъде подвеждан. Работила съм на регистратура и знам как можеш ясно да обясниш или пък напротив, да "пробуташ" някой лекар, особено при еднакви или близкозвучащи фамилии.

# 8 770
  • Мнения: 307
Може ли да ми препоръчате добър лекар за гастро и колоноскопия? Бях на преглед при сочения за много добър специалист д-р Боянов, прегледа ме точно за 3 минути и излезе от кабинета (не очаквах такова отношение, предвид на суперлативите, които четох за него), имах няколко въпроса, които така и не успях да му задам!Нищо не ми препоръча като лечение, само каза да си избера дата за гастро и колоноскопия и да се обадя!

Последна редакция: чт, 09 юли 2020, 15:38 от bubeto80

# 8 771
  • Пловдив
  • Мнения: 14 088
Д-р Георги Попов - Света Каридад.

# 8 772
  • Пловдив
  • Мнения: 1 570
Др Попов е в отпуск до края на месеца, за съжаление. Заради това и аз днес бях при др Боянов и уви, всичко е точно както при дамата от горния пост.

# 8 773
  • Мнения: 2 015
Може ли да ми препоръчате добър лекар за гастро и колоноскория? Бях на преглед при сочения за много добър специалист д-р Боянов, прегледа ме точно за 3 минути и излезе от кабинета (не очаквах такова отношение, предвид на суперлативите, които четох за него), имах няколко въпроса, които така и не успях да му задам!Нищо не ми препоръча като лечение, само каза да си избера дата за гастро и колоноскория и да се обадя!

Не зная как стоят нещата към днешна дата, но преди три години бях при д-р Дойков в Каспела.
Първият път се случи на случаен принцип за колоноскопия, защото изобщо не го познавах. Втори път за гастроскопия направо се записах при него.
Предвид, че е млад лекар бях с известно съмнение,  но пък ми хареса отношението.
След процедурата идва в стаята и обяснява подробно всичко.
В интерес на истината, оттогава не съм имала и проблеми с храносмилателния тракт.

# 8 774
  • Мнения: 54 656
Аз съм много доволна от Гастро-то на Хирургиите.
Вярно, условията не са привлекателни, но лекарите са компететни и внимателни.
Ние с майка ми бяхме при д-р Александрова, но някъде четох, че май вече е в Каридад. Млада, много красива лекарка, изключително мила и внимателна. И не искат пари като частните болници.

Общи условия

Активация на акаунт