Бял списък за гр. Пловдив

  • 2 458 889
  • 11 622
  •   2
Отговори
# 9 015
  • Мнения: 286
Мнения за добър детски нефролог, без значение дали е по ЗК или на частно. Благодаря предварително!
Д-р Маркова.

https://superdoc.bg/lekar/d-r-petya-markova-2579

# 9 016
  • Мнения: 688
+1 за д-р Маркова!

# 9 017
  • Мнения: 3 998
Д.р Нина Маркова алерголог има ли частен кабинет ,изобщо някаква информация за нея?, препоръчаха ми я за дете

# 9 018
  • Пловдив
  • Мнения: 14 427
И аз съм при д-р Емил Михайлов, нямам оплаквания.

# 9 019
  • Мнения: 285
Здравейте! Може ли да споделите мнение за д-р Дионисиева (гинеколог и онколог)? Свекърва ми я посещава и ми я препоръча, обаче моя позната  пък не е доволна и се колебая.

# 9 020
  • Мнения: X
Много груба и арогантна. Веднъж се "излъгах", втори път няма да повторя.....Не може лекар да ти крещи, да ти обяснява какво ти има, без да те е изслушал и прегледал и  да крещи по пациента, щото се е опитал да каже нещо. Уточнявам, че прегледа беше в онкологията, може в частен кабинет да е по-мила.......

# 9 021
  • Мнения: 20
Здравейте.
Има ли актуални мнения за д-р Панайотов, гастроентеролог?

# 9 022
  • Мнения: 237
Здравейте, бихте ли ми препоръчали добра дерматологична клиника?

# 9 023
  • Мнения: 1 167
Д.р Нина Маркова алерголог има ли частен кабинет ,изобщо някаква информация за нея?, препоръчаха ми я за дете
https://www.credoweb.bg/profile/24210/d-r-nina-markova, страхотен алерголог е.

# 9 024
  • Мнения: 628
Здравейте!
Имате ли впечатления от д-р Георги Недялков, кардиолог. Кабинетът му е на ул.Рай 10, зад Селена. Не успях да открия коментари за него във Форума, а ако имате препоръки за добър кардиолог, ще съм благодарна да споделите - става въпрос за мъж на средна възраст, с високо кръвно. Вече е ходил при двама кардиолози, правени са куп изследвания, кардиограми - тропонин в норма, сърцето е ОК, кръвното се поддържа с лекарства, но има почти непрекъснато някаква тежест в лявата сърдечна област с изтръпвания към врата и гърба...

# 9 025
  • Пловдив
  • Мнения: 40 779
Здравейте!
Имате ли впечатления от д-р Георги Недялков, кардиолог. Кабинетът му е на ул.Рай 10, зад Селена. Не успях да открия коментари за него във Форума, а ако имате препоръки за добър кардиолог, ще съм благодарна да споделите - става въпрос за мъж на средна възраст, с високо кръвно. Вече е ходил при двама кардиолози, правени са куп изследвания, кардиограми - тропонин в норма, сърцето е ОК, кръвното се поддържа с лекарства, но има почти непрекъснато някаква тежест в лявата сърдечна област с изтръпвания към врата и гърба...
ако е този, който работи и в Пълмед-да, много добри!

# 9 026
  • Мнения: 423
Здравейте!
Имате ли впечатления от д-р Георги Недялков, кардиолог. Кабинетът му е на ул.Рай 10, зад Селена. Не успях да открия коментари за него във Форума, а ако имате препоръки за добър кардиолог, ще съм благодарна да споделите - става въпрос за мъж на средна възраст, с високо кръвно. Вече е ходил при двама кардиолози, правени са куп изследвания, кардиограми - тропонин в норма, сърцето е ОК, кръвното се поддържа с лекарства, но има почти непрекъснато някаква тежест в лявата сърдечна област с изтръпвания към врата и гърба...
ако е този, който работи и в Пълмед-да, много добри!

Той следи и баща ми. Доволен е.

# 9 027
  • Мнения: 248
Здравейте! Весели празници на всички! Живи и здрави! Търся добър невролог! Благодаря Ви предварително !

# 9 028
  • Мнения: 12 129
Здравейте! Весели празници на всички! Живи и здрави! Търся добър невролог! Благодаря Ви предварително !
Д-р Вълчо Найденов. Работи в Каспела и кабинет срещу Военна болница.

# 9 029
  • Мнения: 165
Някой може ли да ми препоръча надеждна ДНК лаборатория в Пловдив?

Общи условия

Активация на акаунт