Бял списък за гр. Пловдив

  • 2 471 035
  • 11 696
  •   3
Отговори
# 9 390
  • Пловдив
  • Мнения: 5 027
Доволни ли сте от изследванията в СМДЛ Каридат?
А в Кандиларов?
Гледам, че имат доста добри пакетни цени за щитовидната и им се чудя...
Досега съм ги правила в Бодимед.

# 9 391
  • малкия йеросалим
  • Мнения: 850
Здравейте.Има ли някой координати на частния кабинет и телефон на детския кардиолог д-р Иванов.

# 9 392
  • Мнения: 175
Моля, препоръчайте и дайте отзив за детски хирург!👐
Благодаря!🤗




Проф. Стефанова

# 9 393
  • Мнения: 2 835
Здравейте!
Според вас, има ли причина да се съмнявам в резултатите на synevo? Изследвах антитела  igm / igg за корона вирус. При тях цената е 28 лв., а в Медикус Алфа цената на същото изследване е 42 лв.

# 9 394
  • о`майна лунна нощ е
  • Мнения: 5 537
Здравейте!
Според вас, има ли причина да се съмнявам в резултатите на synevo? Изследвах антитела  igm / igg за корона вирус. При тях цената е 28 лв., а в Медикус Алфа цената на същото изследване е 42 лв.

Не, нямаш основание за притеснение.
Още в самото начало, когато вкараха ПСР тестовете, при тях цената беше 87 лева и беше по-ниска  от Каспела, Пълмед и т.н. Правили сме няколко там. Не вярвам да има разлика или притеснения за нереални резултати в тези за антиген или антитела.

# 9 395
  • Мнения: 705
Колко струва лапароскопска операция на жлъчка в Пълмед Пловдив?

# 9 396
  • Мнения: 4 351
Моля да ми препоръчате гинеколожка в Пловдив. Плюс ще е ако работи със здравната каса,  за да мога да ходя и по-нататък. Само ако може да няма космически цени... Благодаря предварително. П.с. Дори и да знаете, че няма часове до средата на Юни, пак ми я препоръчайте. Следващите две седмици и без това няма да излизам от вкъщи....

Последна редакция: пт, 28 май 2021, 22:06 от Vicky_P

# 9 397
  • Мнения: 6 986
Семра Халил.
Аз си търся ендокринолог, който да проследява по време на бременност, да следи всичко,  не само tsh.

# 9 398
# 9 399
  • Мнения: 6 986
В гугъл например. Като напишете имената й, първия резултат.

# 9 400
  • Мнения: 54 623
Някой знае ли какво става с д-р Стоянова, АГ?
Няма я от зимата.

# 9 401
  • Мнения: 2 835
Vicky, д-р. Николова в Медикус Тракия.

# 9 402
  • Мнения: 4 351
Vicky, д-р. Николова в Медикус Тракия.
о, това е Аремаг сградата нали?

# 9 403
# 9 404
  • Мнения: 399
Моля да ми препоръчате гинеколожка в Пловдив. Плюс ще е ако работи със здравната каса,  за да мога да ходя и по-нататък. Само ако може да няма космически цени... Благодаря предварително. П.с. Дори и да знаете, че няма часове до средата на Юни, пак ми я препоръчайте. Следващите две седмици и без това няма да излизам от вкъщи....



ако не държиш да е жена мога да ти препоръчам гинеколог
Д-р Светлозар Стратев аз съм доволна от него работи в торакс и има частен кабинет на бул.Васил Априлов

Общи условия

Активация на акаунт