Бял списък за гр. Пловдив

  • 2 477 238
  • 11 714
  •   1
Отговори
# 9 375
  • Мнения: 672
Дами,търся спешно препоръка за очен лекар за мен.В Пловдив и да е  наистина добър
Д-р Катя Пенева(в Гранд-а) и д-р Марина Гроздева (ул.Знаме 4).

# 9 376
  • Мнения: 54 755
Дами,търся спешно препоръка за очен лекар за мен.В Пловдив и да е  наистина добър

Клиника Луксор.

# 9 377
  • Мнения: 2 826
Здравейте! Налага се да оперирам хемороиди, към кого бихте ме насочили?
Др Тодоров
В коя болница оперира д-р Тодоров?

# 9 378
  • Мнения: 118
Може ли мнения за д-р Иван Дудулов - хирург, от Парк Хоспитал?

Последна редакция: пн, 17 май 2021, 21:00 от сладка загадка

# 9 379
  • Мнения: 680
Дами,търся спешно препоръка за очен лекар за мен.В Пловдив и да е  наистина добър

Клиника Луксор.

Работят ли с направления?

# 9 380
  • Мнения: 471
Здравейте! Налага се да оперирам хемороиди, към кого бихте ме насочили?
Др Тодоров
В коя болница оперира д-р Тодоров?
Това му е номера може да попиташ,аз съм ходил консултация на кабинета му незнам къде оперира.

# 9 381
  • Мнения: 54 755
Дами,търся спешно препоръка за очен лекар за мен.В Пловдив и да е  наистина добър

Клиника Луксор.

Работят ли с направления?

Да.

# 9 382
  • Мнения: 2 130
Моля, препоръчайте и дайте отзив за детски хирург!👐
Благодаря!🤗

# 9 383
  • Точно където трябва
  • Мнения: 4 760
Моля за препоръка за добър детски ендокринолог.

# 9 384
  • Пловдив
  • Мнения: 4 159
Чак сега се сетих на какво ми прилича дикцията на Мария. На чавдарче или пионерче, което рапортува.

# 9 385
  • Мнения: 54 755
Ти май обърка темите?

# 9 386
  • Мнения: 12 236
Моля за препоръка за добър детски ендокринолог.

Дъщеря ми беше пациент на медицински център Палечка. Д-р Мишева. В началото, за да потвърди разнопосочни резултати от Бодимед се наложи да я приеме в Каспела за кратко. Лекува я до навършването на 18.

# 9 387
  • Точно където трябва
  • Мнения: 4 760
Моля за препоръка за добър детски ендокринолог.

Дъщеря ми беше пациент на медицински център Палечка. Д-р Мишева. В началото, за да потвърди разнопосочни резултати от Бодимед се наложи да я приеме в Каспела за кратко. Лекува я до навършването на 18.
Да разбирам, ч сте доволни?
Гугъл нищо не казва за този МЦ. Може ли телефон?

# 9 388
  • Пловдив
  • Мнения: 2 218
Моля за препоръка за добър детски ендокринолог.
В МЦ Палечка сме били и при трите, Мишева, Балабанова и Калева, с най-добри впечатления останах от Мишева, най-адекватно реагира в нашия случай, Калева е с ужасно грубо поведение и само си прибра и двата пъти направленията /при нея само с направление се ходи/ и настояваше детето да постъпи в болница за да се направят изследвания, което се оказа абсолютно излишно. Ако проблема ви е сериозен направете консултация в София.

# 9 389
  • Мнения: 708
Някой знае ли, защо изследване за серумно ниво на Еритропоетин в  synevo струва 80 лв, а в другите лаборатории 25 лв? Не може да се свържа с synevo, за да ги питам

Общи условия

Активация на акаунт