Бял списък за гр. Пловдив

  • 2 469 389
  • 11 689
  •   7
Отговори
# 9 420
  • Мнения: 2 173
Някой доволен от д-р Мечкарова?

# 9 421
  • Мнения: 290
Ако може да ми кажете добър педиатър за новородено,който да стане личен лекар на детето.В кършияка по възможност...
Здравейте, ние с  моето дете сме записани при д-р Корудова. Кабинетът е на ул. Победа, преди моста на Герджика. Доволна съм, работят две педиатърки в един кабинет и ако има нещо, а смяната е свършила, поема другата, което е добре, защото така има покритие цял ден.

# 9 422
  • Мнения: 302
Здравейте може ли да ми препоръчате добър гастроентерелог да направи гастроскопия?Благодаря ви
Аз съм доволна от д-р Дойков и д-р Станчев, работят в Каспела.

# 9 423
  • Мнения: 54 587
Аз съм доволна от д-р Милена Александрова, Св.Каридад.
Също от д-р Геров,  УМБАЛ.Св.. Георги.

# 9 424
  • Мнения: 471
Здравейте може ли да ми препоръчате добър гастроентерелог да направи гастроскопия?Благодаря ви
Аз съм доволна от д-р Дойков и д-р Станчев, работят в Каспела.
Много ти благодаря bubeto80 те да ли работят по здравна каса и как може да взема час?

# 9 425
  • Мнения: 54 587
Каспела, Пълмед, Медлайн и някои други, са частни и имат такса вход, която е от порядъка на 80 лв.
Да се знае.

# 9 426
  • Пловдив
  • Мнения: 14 081
Миналата седмица лежах в Пълмед. 50 лева еднократно.

# 9 427
  • Мнения: 54 587
Миналата седмица лежах в Пълмед. 50 лева еднократно.

Може да зависи от отделението.
На мен 2018 ми взеха 80.

# 9 428
  • Мнения: 307
Здравейте,бихте ли ме насочили към добър ендокринолог?Става въпрос за репродуктивни несполуки.

# 9 429
  • Пловдив
  • Мнения: 591
Здравейте,бихте ли ме насочили към добър ендокринолог?Става въпрос за репродуктивни несполуки.

Здравейте, насочете се към София по мое мнение. Вижте др Начев или др Яначкова.

# 9 430
  • Мнения: 307
За Пловдив става дума,знам че в София има добри,но не може и в Пловдив да няма.
Здравейте,бихте ли ме насочили към добър ендокринолог?Става въпрос за репродуктивни несполуки.

Здравейте, насочете се към София по мое мнение. Вижте др Начев или др Яначкова.

# 9 431
  • Мнения: 12 187
Дано д-р Корудова да е напреднала в педиатрията. Преди 16 години избягахме със сто км/час от нея, с голямата ми дъщеря. Нямаше състояние, в което тя да използваше друго, различно от АБ. Тогава още съществуваше поликлиника Надежда.

# 9 432
  • Милано
  • Мнения: 954
Здравейте може ли да ми препоръчате добър гастроентерелог да направи гастроскопия?Благодаря ви
Доктор Бахчеванска...много много добра!

# 9 433
  • Мнения: 705
Някой да знае телефонния номер на др. Боян Семов - хематолог?

# 9 434
  • под тепетата
  • Мнения: 9 350
Д-р Бахчеванска вече не прави такива процедури. Миналата година преглеждаше в 4ДКЦ. Тя ме следи от 15 години и мога да кажа само хубави неща за нея.

Общи условия

Активация на акаунт