Обувки за прохождане???

  • 8 171
  • 81
  •   1
Отговори
# 15
  • BG
  • Мнения: 1 900
И аз взех от тези на Колев и Колев с ципа.

# 16
  • София
  • Мнения: 1 535
И на малкия му предстои прохождане и искам да допълня въпроса - бяха ли с ортопедични стелки обувчиците, с които прохождаха дечицата?

# 17
  • София
  • Мнения: 44 115
да...то обувки без за съжаление почти не продават...май само маратонки и пантофи има без възглавничка....
но реално е излишна, подсилената петичка дава нужната ортопедичност на обувката.

# 18
  • Мнения: 2 110
Ние проходих ме с Колев и Колев, много сполучливи се оказаха.

# 19
  • Мнения: 958
буйки на КиК, ортопеда даже ме съветваше, максимално боса да ходи.

# 20
  • Разград
  • Мнения: 518
Подариха им Колев и Колев и за сега съм доволна  Peace!
Ето така изглеждат

# 21
  • Мнения: 4 433
Същите като на Зори,на Колев и Колев.

# 22
  • Мнения: 47
И ние сме с Колеви Колев с ципче-мисля, че са удобни на бебка!

# 23
  • София
  • Мнения: 4 588
С буйките на Колев и Колев, които zornica_t е показала.

# 24
  • София
  • Мнения: 1 535
да...то обувки без за съжаление почти не продават...май само маратонки и пантофи има без възглавничка....
но реално е излишна, подсилената петичка дава нужната ортопедичност на обувката.

И аз оставам с такова впечатление - където погледна все я има възглавничката, а ортопеда изрично ми каза никакви ортопедични стелки  Thinking

# 25
  • Мнения: 121
Същите като на Зори,на Колев и Колев.
Peace

# 26
  • Мнения: 1 632
Сина ми проходи с Колев и Колев,много са добри Peace
И двете ми деца, проходиха с такива.

# 27
  • Мнения: 9 814
Дъщеря ми проходи с анатомични сандали, с твърда подметка и висок форт.

# 28
  • София
  • Мнения: 44 115
да...то обувки без за съжаление почти не продават...май само маратонки и пантофи има без възглавничка....
но реално е излишна, подсилената петичка дава нужната ортопедичност на обувката.

И аз оставам с такова впечатление - където погледна все я има възглавничката, а ортопеда изрично ми каза никакви ортопедични стелки  Thinking

ами аз знам, че фатални не са, но и са напълно ненужни тези стелки...т.е. няма да се увреди крачето от няколко часа на ден с такива обувки, но с нищо няма и да помогнат.
Както писах  пантофите ги правят без такива, а хубавите са с твърди петички, т.е. по-голямата част от деня реално детето си прекарва с тях.
Като самото прохождане докато не стане стабилно детето е най-добре босо или по чорапче в къщи....
Другото което сме имали без възглавнички на стелките са ботуши - зимни и гумени и разни гуменки, като при тях има и със и без....

За сега проблем за радост няма....като гледам и свода добре си върви на крачето му.....


Така че и това е някаква крайност, все пак дори хубавите, фирмени обувки са си с такива стелки, така че не е фатално, освен ако няма детето може би някакъв специфичен проблем....тогава  не знам.....

Но не се вманиачавай чак на темата....


На мен лично тази статия много ми беше харесала и беше водеща при избора на обувки на детето....
http://bg-mamma.com/?action=article;id=918

# 29
  • Мнения: 26
аз сащо сам за колев и колев но имам един вапрос  към маиките с опит в къщи на проходилката го оставям с терли4ки защото ме е страх да не изтине по 4орапки  нищо 4е сме на паркет все пак е зима ама ако кажете 4е трябва да е по 4орапки ще се вслушам

Общи условия

Активация на акаунт