Обувки за прохождане???

  • 8 181
  • 81
  •   1
Отговори
# 60
  • Мнения: 1 404
Много фенове на Колев...странно Rolling EyesГоялмата ми дъщеря проходи боса,после само Колев съм купувала,защото избор голям тук няма.Бебето обаче иска да пристъпва,а у дома е студено за бос крак,с чорапки се пързаля....отидох днес да търся и навсякъде ми предлагат само буйки на Колев за прохождане,било най-доброто ConfusedМи те са като танкове за детското краче-подметката не се огъва,тежки са,стелката им има не свод,ами бабун,доста грозни на това отгоре SickСлед цял ден обикаляне намерих нещо като бебешки цвички,на Барт са,тип цървулки...за у дома ще свършат работа,по-натам ще търся сандалки на Геокс сигурно.

# 61
  • Мнения: 110
И моя син проходи с буйки с подсилена пета на Колев и Колев.

# 62
  • Мнения: 1 372
Дъщеря ми проходи с буйки на Беко.

# 63
  • Мнения: 23 131
Bili,купи му на детето чорапки с гумени бутонки отдолу.Моя син все още така си ходи у дома.

# 64
  • Бургас
  • Мнения: 529
Моето чадо проходи вкъщи босо (с чорапи де Mr. Green, зима е, все пак), навън - с Денди Rolling Eyes

# 65
  • София
  • Мнения: 779
И на мен темичката ми е много полезна.

Моя бебо проходи бос (по чорапи) вкъщи, все повече искаше да ходи и навън и му взех едни буйки на Колев и Колев с цип и връзки и едни на степи. Бих казала, че са доста некачествени, но поне са мекички. Винаги като му ги събуя, крачетата му са потни. Тъкмо се чудя какви сериозни обувки да взима, гледах на КиК, но те са толкова твърди, аз не мога да ги прегъна с ръце.

Добре ме подсетихте за Geox, ще разгледам какво имат Peace

# 66
  • Мнения: 1 394
Педиатрите специалисти препоръчват бебето да ходи босо при първият етап от прохождането.Когато проходи една седмица го държах с едни меки пантофки,като терлички и после му купих обувчици на Колев-български-много съм доволна от тях.Към тридесетина лева струват.Няма значение каква марка ще са -важното е да са меки,да се деформират в ръцете ви и да не стискат на бебето и не на последно място да са от естествени материяли.

# 67
  • Мнения: 328
И моя син проходи с буйки с подсилена пета на Колев и Колев.
И ние с буйките на К и К Peace

# 68
  • Стара Загора
  • Мнения: 6 391
Проходиха с обувки на К и К/но не буйките/

# 69
  • Tам през Атлантическия океан
  • Мнения: 7 120
Алек проходи босичък  Grinning за навън  К и К  Peace

# 70
  • Мнения: 74
Да се запиша и ние сме в процес на прохождане.За сега сме с едни много меки буйки на Ки К,но обувките ми се струват  с доста твърди и негъвкави подметките  newsm78.

# 71
  • Мнения: 552
Синът ми проходи този Януари,по чорапи вкъщи...навън е с ботушки на Колев и Колев,а скоро му купих и някакви италиански обувки Bama или Bana.

# 72
  • Earth
  • Мнения: 1 952
Босичък в къщи, с Колев  навън  Peace

# 73
  • Мнения: 1 484
Моя  проходи  с  Колев  и  Колев  много  съм  доволна.Малко  са  по  скъпички  ама  си  заслужава.

# 74
  • Мнения: 1 404
Моя  проходи  с  Колев  и  Колев  много  съм  доволна.Малко  са  по  скъпички  ама  си  заслужава.
Моля те,не се заяждам,кажи ми кое точно си заслужава в тези буйки според теб?

Общи условия

Активация на акаунт