1001 нощи - сърцето ти си отвори и в приказка се потопи - част 38

  • 28 770
  • 447
  •   1
Отговори
# 375
  • София
  • Мнения: 2 079
А на мен пък ми прилича на Десислава Добрева.  Embarassed

   

Последна редакция: пн, 16 мар 2009, 01:54 от инка62

# 376
  • София
  • Мнения: 547
да, има нещо - особено на снимката със синята рокля, където си обува обувката.. Thinking

# 377
  • Балчик
  • Мнения: 753
да имат известна прилика с Деси, но нашето си е по-хубаво.  Hug

# 378
  • Мнения: 0
Незнам как се качват снимки във форума,но ще помоля който може да качи в един пост на Берг,Джейда и Джанан,не може да стсва и дума за сравнение,само като й видя погледа и ме втриса,не случайно си играе толкова добре ролята #Cussing out Joy

# 379
 
Добро утро момичета и от мен,още не съм си отворила очите и засядам в форума да ви чета atwork Заповядайте от мен едно кафе с мнoгoоо любов защото вие го заслужавате,нещата които пишете и намирате за актьорите за уникални newsm51

# 380
  • Мнения: 1
Добро утро момичета!Как мина уикенда без любимия сериал.Виждам че тук живота тече с пълна пара.Сутринта гледах повторението на последната серия.Ядосах се много на Онур.Като че ли някой го кара да лъже отново и отново.А пък и този кой вятър го довя да си взима Нелюфер,след като я остави вече.Сега ще стане страшно.Не ми се мисли.Днес ще чакам с нетърпение вашите коментари за развитието на нещата.

# 381
  • Мнения: 1 142
Добро утро и от мен.Аз писах ,момичетата да живеят при майка си.

# 382
  • В тъмната гора.
  • Мнения: 2 343
Момичета имам една молба към вас.
Така, помолих за превод няколко момичета, но засега готова серия няма. Знам, че е трудно, но пък не  и невъзможно. По принцип и по една част да се превежда на денонощие, за 7-8 дни се приключва. надявам се ентусиазмът им да не ги е напуснал.

Сега по въпроса. Захванах се сериозно да свалям части от ютуб, да ги прехвърлям във ви бокса и да им слагам субтитри. Видях работата на момичето, което е сложило субтитрите на 1-ва серия. може да се каже, че е на професионално ниво. Досрамя ме и реших и аз да опитам да направя нещо добро. От два дни се занимавам с това, подробния превод, реплика по реплика на 67 епизод първа част е готов. Свалена е и частта в моя акуант във ви бокс, остава да се сложат субтитрите. само, че тази сутрин от преумора ми стана лошо и разбрах, че не мога да се справя сама. през седмицата нямам толкова време, а и уикендите ми не могат да бъдат посветени само на превеждането на сериала. Търся си другарче, вещо в техниката по слагане на субтитри и поне елементарни познания по турски, за да може да ги слага където трябва. Ще дам името на акуанта си и паролата във вибокса, за да ги ползва. Те са създадени именно с цел превода на епизодите след 67.
Ако някой се навие да ми пише. Няма да е лесно и ако смятате, че няма да се справите няма да се сърдя. Просто искам да разчитам на някого, защото физически не мога да издържа покрай всичките си задължения.
Благодаря, че ме изчетохте.

Последна редакция: пн, 16 мар 2009, 09:01 от Mishel_

# 383
  • Хасково
  • Мнения: 180
да имат известна прилика с Деси, но нашето си е по-хубаво.  Hug
Peace

# 384
  • Мнения: 2
Здравейте,момичета!Отсъствах два дни и много ми липсвахте?А какво ще стане с нашата агитка след 24.03.?
Мишел
не се притеснявай от това дали твоите субс са професионални или не!Всички оценяваме труда,който полагате!Като гледам май ще се справите по-рано от Нова тв!Поздрави и безккрайни благодарности!
Всички поеми и поетеси-страхотни сте!Сирен-благодаря за увековечаването в поемата ти!
С нетърпение чакам 13ч.,въпреки,че усещам задаващият се тайфун"Шахразад".
Има ли някъде-по точно в блога събрани всички поеми и стихчета на Редеми,Ренате,Сирен,на Шмети на едно място?Или да си ги извадя от последнити 2 теми?

# 385
  • Мнения: 84
добро утро момичета как сте Hug моят палавник лудува Hug Laughingчака с нетърпение филма и той го гледа Joy

# 386
  • Варна
  • Мнения: 2 942
http://chicago.shadimovies.com/page1.php?channel=72
ей, тук подкарах нова он-лайн, засега има
Парола не иска

# 387
  • Мнения: 312
Добро утро на всички. Вижте какво намерих, довечера от 20.30 започват да дават 1001 нощи по М САТ.

http://www.dnevnik.bg/tv/index.php?channels%5B%5D=133&den=16 … mp;kfor_name=def1

# 388
  • Мнения: 132
Здравейте къзларки!
Струва ми се, че в сайта на Канал Д гласуването е вече прекратено.Не е обявено обаче какви са резултатите. newsm78
Ако някой от турскоговорящите прочете нещо по този въпрос, нека каже.

# 389
  • София-в сърцата на моите деца
  • Мнения: 1 729
А дано! Hug

Общи условия

Активация на акаунт