Колко преди да родите Ви започнаха болките.

  • 5 895
  • 109
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 9 814
8 часа и половина- от поставянето на таблетката за предизвикване на раждането и първите слаби болки до излизането на бебето.

# 16
  • Мнения: 121
започнаха в 4 сутринта ,а родих в 22ч - значи 18часа  Peace

# 17
  • Мнения: 4 668
Знам, че не е хубаво да се "наплашвам", но като знаеш какво ти предстой, по лесно ще бъдеш подготвен - поне психически да се настроиш (поне при мен е така).
Че иначе се получава като при зъболекаря - "няма да боли, няма - ама боли"
И като се настроиш за голямата болка, някак си е по-лека.
Много си права , точно така е .
Аз отидох да раждам много курназ ... четях си списание в предродилна и т.н.
Боли наистина .
Аз предпочитам да ми бяха казали , че боли много , за да се настроя , вместо обратното - не боли , не са силни болките ... дрън

Реално при мен силните болки започнаха след като ми изтекоха водите / доктора ми ги спука /
, било е към 22 ч. Бебето се роди в 1 часа . Значи 3 часа гърчене .
Най - сериозните болки , които си мислиш , че няма да изтърпиш и даже ти се иска да умреш при мен бяха около час преди самото раждане .

В крайна сметка - забравя се  Hug
Желая ти леко раждане  Hug

# 18
  • Мнения: 251
При мен започнаха в7 сутринта а най силните бяха от11 и в 11и45 родих.

# 19
  • Мнения: 1 322
В 2,30 през ноща бяха първите контракции. После в 4,00. Зачестяваха, в 7,45 ме приеха в предродилна в 12,58 родих.

# 20
  • Мнения: 666
Моите почнаха към 22:00 часа,но много много леки и в 4 часа вече бях родила...почти нищо не усетих защото бях с епидурална

# 21
  • Мнения: 207
Изтекоха ми водите и нямах никакви болки. Дадоха ми хапченце за предизвикване на раждането в 12ч, към 14ч започнаха леки болки, към 15 болеше много, а в 16:30ч родих! Дано и при теб всичко мине бързо и безпроблемно!

# 22
  • Мнения: 6 001
постъпихв 12 ч. след изтичане на водите без болки  и след няколко инжекции и система за около 5 часа родих най-силни болки около половин час преди да родя

# 23
  • Стара Загора
  • Мнения: 2 729
Първо раждане в 6ч ми изтекоха водите в 11:40ч родих, болки след 10: 30ч по - силни, до тогава не болеше.
Второто- в 3 и 30ч се събудих, с леки контракции, чак се чудех дали почва раждане или не, в 4 и 40 на път към болницата по - болезнени контракции, в 5 и 35ч родих - 30 мин  да кажем бяха силни болки.


# 24
  • Мнения: 3 211
Започнаха в 2 часа през нощта, в 7 и половина отидох в болницата и в 10 и 20 родих, като в 9ч. ми сложиха система. По някое време ми спукаха водите, но не помня вече кога беше.
Докато ми сложат системата болките си бяха абсолютно поносими. Сега ще настоявам да няма система. Дано да успея да се преборя.

# 25
  • Мнения: 180
На мен водите ми изтекоха в 2ч през нощта,в 6ч сутринта ми започнаха слаби контракции,в 12ч на обед ми започнаха силните контракции през 5мин,но за мое голямо съжаление родих чак 20ч вечерта...абе общо взето 14ч раждане.......мен ме болеше много,ама като видях дъщеря си и забравих всичката болка Heart Eyes

# 26
  • Монтана
  • Мнения: 1 010
Болките ми започнаха в 9ч и родих в 10ч.

# 27
  • Мнения: 2 131
Влязох в болницата, защото започнаха да ми текат водите. Оказа се, че имам почти 5 см разкритие. Нямах никакви контракции, никъде не ме болеше. Включиха ми система към 10 ч. и тогава ми почнаха болките. Родих в 11.56. Най-силните ми болки да са били някъде около 15-20 минути, не знам точно. И друг път съм писала, че за мен лично си бяха напълно търпими - може би, малко по-силни от болките при цикъл.
Желая ти всичко най-хубаво!   bouquet

# 28
  • Мнения: 168
при мен започнаха към 15 часа но по силните като ми спукаха водите в 18 часа и родих в 22,30 значи 4 часа и половина

# 29
  • от Луната
  • Мнения: 1 752
Започнаха в 4.30 сутринта в събота, а родих в 11.55 на обяд в неделя. Понеже контракциите се усилваха, а разкритието не в 10 в неделя ми сложиха система окситоцин и ми спукаха водите. Тогава започнаха наистина силните болки. След час и половина ме отведоха в родилна, биха ми в системата болкоуспокояващо защото вече имах напъни иначе мисля че го бият мускулно newsm78 и след няколко напъна се роди бебка Hug. Наистина боли, но аз се бях подготвила за много по-силна болка и мислех, че е по-страшно и чак се учудих като свърши. А на мен лично, когато полуих контракциите ми беше по-добре да се  разхождам, отколкото да лежа, но знам че не навсякъде го позволяват

Общи условия

Активация на акаунт