карате ли колело?

  • 3 063
  • 25
  •   1
Отговори
# 15
  • Бургас
  • Мнения: 1 787
Много обичам да карам колело,сутрин рано особено ,когато няма движение.За съжаление другите ми спортни занимания за сега взеха приоритет. Wink

# 16
  • Мнения: 673
Карам даже повече от мъжете  smile3534
Тази година съм замислила Сопот, Паралелната, Стара Загора, Исперих, евентуално Витоша и Ботев и 24-часовия в Пловдив.
Но да си призная, тази седмица ми беше студено и само на работа ходих с колелото.

# 17
# 18
  • Мнения: 0
Карам даже повече от мъжете  smile3534
Тази година съм замислила Сопот, Паралелната, Стара Загора, Исперих, евентуално Витоша и Ботев и 24-часовия в Пловдив.
Но да си призная, тази седмица ми беше студено и само на работа ходих с колелото.
[img]http://shinymedia.blogs.com/photos/uncategorized/2007/05/25/howies_girls_ride_bikes_too.jpg[img]


тебе те знаем  Laughing ... въпроса е защо няма повече такива ентусиастки
иии с тая програма ... малее ... верно караш повече от нас  Joy

# 19
  • Мнения: 2 069
На последък все по-рядко  Confused
но когато си ходя на село винаги
Там всички карат.
Най-големите разстояния които съм минавала са Самоков-Пасарел и Кв. Слатина -кв. Лозенец - последното не бих го повторила  ooooh! коли, мръсен въздух..... 

Последна редакция: пн, 16 мар 2009, 19:51 от Кalaka

# 20
  • Мнения: 673
В планината е истината  Peace

# 21
  • Мнения: 99
Карам и още как Grinning, само зимата се въздържам, но като са положителни температурите винаги  Peace
Миналата седмица такава суграшица ме валя половин час докато се прибера, направо умрях от студ  Whistling
Лошото е, че никой в БГ не подкрепя колоезденето, няма алеи, шофьорите на коли нямат никаква култура и изобщо....  ooooh!
Надявам се скоро да живея в нормална държава  Praynig

# 22
# 23
  • Мнения: 673
затова положих усилия и научих сина си от 3г да кара колело без помощни, а миналото лято ( вече беше на 4) всеки ден бяхме на колелетата - двамата до неговата градина, а аз оттам продължавам за работа.
...
Мхм, моят син е на 5 и искам да го науча без помощни, но не знам как. Пробвах на старото му колело да го държа, но ме заболява кръста да се навеждам. Новото му е по-голямо и пак ще пробваме, но би ли споделила някоя "хитринка"  Hug

# 24
  • Мнения: 434
Да, редовно но не по планините.Почти всяка привечер, стига мъжът да си е в къщи и да гледа децата.

# 25
  • морето, сините вълни...
  • Мнения: 510
Мхм, моят син е на 5 и искам да го науча без помощни, но не знам как. Пробвах на старото му колело да го държа, но ме заболява кръста да се навеждам. Новото му е по-голямо и пак ще пробваме, но би ли споделила някоя "хитринка"  Hug

ами аз точно така - с държане. Кръста ти се скапва, но нямах друг избор. При все че го учих още на бебешко колело, можеш да си представиш какво навеждане беше. Проблема на моя син му беше ... ориентацията. Караше с кеф с помощни и го бях зарибила да ги махаме и да се учим. При първото падане ми вдигна панаир  Rolling Eyes и си искаше помощните, ама не беше случил на майка  Laughing. Оказа се че като иска да завие, си изкривяваше тялото, т.е тръгваше да мести и накланя дупето за да мине през локвата (това му беше стимула). Затова известо време вървях до него отстрани, подпирайки го с тяло и му държах кормилото докато разбере за какво става въпрос. Но той все пак беше на три... твоя е по голям и трябва да го усети.
Друго което съм чувала е първо да го караш да се бута с крачета - все едно колелото няма педали. Така ще разбере как да пази равновесие.
Аз го оборудвах с каска, налакъктници, наколенки + нещо за дланите и .... така започнахме. Ела да го видиш сега колко е горд.

Общи условия

Активация на акаунт