Мигли инцидент

  • 2 130
  • 22
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 595
Извивачката няма да ти навреди!
Не може да ти ги откъсне, нито да ти ги отреже, тя е гумирана отвътре - просто ще ти ги извие леко и след няколко извивания, няма да имаш проблем. Само не се заигравай да го правиш непрекъснато, да не заприличаш на кукла барби в очите. 2 пъти дневно за 2-3 или когато имаш нужда. Това не ти пречи да ги мажеш с малко бадемово масло. Спирала безцветна няма нужда е за мъже и дамската ще ти свърши работа.

# 16
  • София, център
  • Мнения: 3 455
Абе не е опасно с нож, едно време като нямаше извивачки и така се действаше!

# 17
  • Мнения: 18
Не си подрязвай връхчетата сам с ножичка,няма да може да ги отрежеш правилно. Може да влезеш в някое козметично студио или флизьорски салон, според мен всеки ще се справи за 1 минута работа е, даже и пари не вярвам да ти вземат.

# 18
ами не мисля че пак трябва да се мажа понеже пробвах с рициново една ми беше казала и вече няма нужда да разстат още.А доколкото знам бадемовото и палмовото са стимуланти за разстеж.На мен ми трябва нещо за ВДИГАНЕ.
Да добра идея на Танчето   bouquet Може да отскоча набързо в някое такова студио.Не съм се сетил че там правят такива неща.А и ще е най-добре така.Да не взема нещо да прецакам сам.Ами благодаря на всички.Може да заключите темата.  bowuu

# 19
  • Мнения: 1 629
ох пиле сладко  Crazy ще си слага спиралка за първи път Mr. Green

# 20
  • София
  • Мнения: 5 289
Абе не е опасно с нож, едно време като нямаше извивачки и така се действаше!
Все още действам така Blush,извивачката неможе като ножа. Mr. Green smile3540 4470

# 21
  • Мнения: 2 229
Абе момчето си е опърлило миглите, вие нож му предлагате?! Mr. Green Ще вземе да си извади някое око, недейте така!!! Laughing

Спиралата никак, ама никак няма да ти помогне! Безцветните само заздравяват миглите уж, нямат "извиващи" свойства.

Купи си една извивачка, те не са и скъпи, най-обикновените, и пробвай. Peace

# 22
  • Мнения: 4
С извивачка разбира се,аз си ползвам редовно извивачка за мигли и до сега не са ми окапали,не всеки мит е верен.

Общи условия

Активация на акаунт