И аз чакам бебе!

  • 2 280
  • 45
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 2 609
Добре дошла при нас welcome
Лека бременност preggo и здраво бебче на финала newsm32

# 16
# 17
  • Мнения: 1 455
Добре дошла и честито за хубавата новина !   bouquet

# 18
  • Мнения: 3 216
Добре дошла и от мен. welcomeПожелавам ти лека бременност и най-сладкото бебче. smile3504

# 19
ДОбре дошла. Лека бременост ти пожелавам, леко раждане и сладко и здраво бебче!

# 20
  • Варна
  • Мнения: 289
Честито и от мен! Добре дошла- тук е наистина чудесно! Grinning

# 21
  • варна
  • Мнения: 1 830
Добре дошла при нас.Пожелавам ти лека и безпроблемна бременност Simple Smile Simple Smile Simple Smile

# 22
  • София
  • Мнения: 676
Честита радост  stork-boy stork-girl и добре дошла! Това е един от най-важните моменти за една жена. Тук ще намериш отговор на въпросите, които те интересуват. Само положителни емоции приемай  baloni, за да е спокойно бебчето. Късмет с износването... preggo
Кога ти е терминът?

# 23
  • Мнения: 396
 newsm10
Дано и двамата (или колкото сте Grinning ) сте живи и здрави! Лека бременност!

# 24
  • София-там нейде в западната част
  • Мнения: 2 050
добре дошла сред нас   bouquet
лека и безпроблемна бременност ти желая   bouquet  bouquet  bouquet

# 25
Zdravejte! Az otskoro sam vav foruma i mnogo mi haresva. Vsi4ko publikuwano v nego mi e stra6no polezno za6toto nqmam otkade drugade da nau4a nqkakwa informaciq. I az 4akam beb4e. O6te e malko - sano na 7 sedmici. No taka kato jiweq v Greece mi e malko trudno tuk po  otno6enie na informaciqta za bebetata. Zatova vi blagodarq 4e wi ima. Mili mam4eta, 6te saqm vi mnogo blagodarna dori i za naj-malkoto par4ence informaciq koeto mojete da mi dadete. RAz4itam na vas i na tova koeto rovejki se namiram iz internet. 4ao ot men i uspeh na vsi4ki koito o4akvat da se poqvi beb4eto na bql swqt - pojelawam wsi4ko da mine normalno. A na tezi koito we4e imat swoite slanca - da sa vse taka grijovni  i vnimatelni kam tqh. Spored men nqma ni6to po hubawo ot tova da si ima6 edno slan4ice v ka6ti, koeto da radwa i vas i tatkovcite. 4ao ot men!Daniela

# 26
Sega trqbva da ne se pritesnqva6 za ni6to. I az v na4aloto bqh malko pritesnena no kogato razbrah 4e tova vredi na bebeto gledam da sam kolkoto moje po spokojna. Vsi4ko 6te mine normalno. Az taka se uspokoqwam. DA ne sme edinstveni kojto 6te stavat majki! Ima tolkova mnogo kojto sa se sprawili, 4e nie li nqma da mojem? Na6iq tatko kazwa taka: "Ptitesneniqta ostavi na men. Ti samo si po4iwaj za da e dobre beb4eto. Za drugoto az 6te se pritesnqwam". Na kolko meseca e beb4eto? Na6eto e samo na 7 sedmici i we4e e 1,2 sm. 4ao ot men i ne se pritesnqwaj. Nadqwam se 4e pone malko sam ti vdyhnala koraj : )

# 27
 Hug 4ESTITO! Simple Smile
Leka bremenost i ot men:)

# 28
  • Мнения: 1 427
Честито и от мен и добре дошли,момичета!Желая ви лека бременност.

# 29
  • Мнения: 8 769
Честито момичета bouquet и добре дошли!  welcome  Лека бременност! Тук има много информация, четете, търсете и ако не намерите отговор-питайте. Пишете на кирилица!

Общи условия

Активация на акаунт