Започнали са снимките на БГ- размяна на съпруги!

  • 17 945
  • 271
  •   1
Отговори
# 255
  • Мнения: 182
Момичета, здравейте! Искам да ви помоля, ако някоя от вас знае как се гласува в сайта на ТВ2, за тази съпруга, която ми харесва, че нещо не мога да им разбера пресмятането на процентите и рейтинга. Ще ви бъда много благодарна, ако някой ми каже как да гласувам!  bouquet

# 256
  • Мнения: 427
Момичета, здравейте! Искам да ви помоля, ако някоя от вас знае как се гласува в сайта на ТВ2, за тази съпруга, която ми харесва, че нещо не мога да им разбера пресмятането на процентите и рейтинга. Ще ви бъда много благодарна, ако някой ми каже как да гласувам!  bouquet
                                                                                                                                 http://razmiana.tv2.bg/- в дясно има надпис "Обсъди съпруги",по надолу в дясно-има снимки на всички съпруги.Натискаш върху желаната съпруга,под тях има звездички-натискаш върху неоцветената.Можеш да напишеш и мнение.

# 257
  • густо майна Филибето
  • Мнения: 8 539
Какви бяха тия 7 деца не разбрах, като дадоха само 3  Rolling Eyes

# 258
  • Мнения: X
Ами три са при тях/и доколкото разбрах само малкото е общо/-другите 4 са си при предишните съпруги на таткото/онези заличените на татусите..незнам защо ама като обясняваше за тях и си мислех,че може и още няколко да заличи Mr. Green/
Иначе аз след като изгледах епизода със закъснение се зачудих,какво правиха всъщност и двете разменени съпруги-то яхното си беше все едно са на гости....?

# 259
  • София
  • Мнения: 17 317
Ами нищо не правеха, то какво да правят като не ходят на работа.
Хайде, тази на мястото на Диди поне детето гледаше и се пробваше да домакинства първата седмица, ама Диди на мястото на другата май си умря от скука  Laughing
Какво прави това семейство по цял ден, идея си нямам  Whistling

# 260
  • София
  • Мнения: 62 595
По-скоро Диди не са я допуснали до бизнеса и затова й се е наложило да бездейства по цял ден. Другата постоянно говореше за някакви работници, нищо чудно работата й да е да се прави на плашило.

# 261
  • София
  • Мнения: 17 317
Новият епизод - изглежда интересен  Peace

# 262
  • Мнения: 427
        Момичета ,моля ви да ми обясните как точно да отворя или сваля епизода "Диди и Илияна"? Направих си регистрация в арена .бг,но не мога да намеря този епизод.Ако някой го знае къде е,може ли линк?Благодаря ви  bouquet

# 263
  • Мнения: 26
Здравей,Арабски блясък! Влизаш в Арена ! Логваш се, от там отиваш на АренаТВ,в търси торент пишеш :"Razmqna na syprugi",даваш търси и излизат ,мисля че този с Диди и Илияна е първи  bouquet

# 264
# 265
  • Мнения: 427
           Момичета,много благодаря за помощта.Направих всичко както казахте,но ми изписва,че няма такъв торент.Може би са свалили вече епизода,или аз нещо не правя както трябва.Ако някой има желание,или възможност,би ли се логнал в Арената да провери. Да си призная ,за първи път се регистрирвам в такъв сайт,и понеже не зная английски,малко не ми е ясно как става тегленето на филми,епизоди и всичко останало.          Благодаря.  bouquet

# 266
  • Мнения: 26
Всичко си е там

# 267
  • Мнения: 26
опитай пак, ако не не знам как да ти помогна

# 268
  • Мнения: 26
ако има нещо пиши на лични newsm10

# 269
  • Мнения: 427
     Благодарско magika winx-намерих го,но сега друг проблем.Не мога да отворя файла  newsm78.На коя проклета английска думичка да цъкна newsm12.Ако можеш да ми обясниш на ЛС,ще ти бъда много благодарна. Тъй то,аз защо постоянно набивам в главата на мойте,да учат чужди езици,че без тях с ме заникъде.  Rolling Eyes А сега да ходя да уча,ама тц.....пуста му и глава,помни ли вече Mr. Green

Общи условия

Активация на акаунт