възможна бременност?

  • 2 573
  • 51
  •   1
Отговори
# 30
  • Мнения: 306
наистина, наистина много ви благодаря, мамчета! толкова се страхувам, че снощи даже сънувах как правя тест и виждам двете чертички. и се замислих как всичко е въпрос на гледна точка. преди да забремения с малката сигурно съм направила сто теста и като видех, че са отрицателни направо ми се дореваваше. толкова много исках бебенце. кажете сега, че животът не си прави шегички с нас... а на лекар съм чак в 19.15. като гледам как минава времето направо...и се чудя как ли ще реагирам...на "каквото и да ми каже"... ако дай боже няма нищо още тази седмица ще ида да ми сложат една спирала. поне малко от малко да съм по- спокойна. ще пиша междувременно.

# 31
  • Мнения: 368
Mari, спирала можеш да си сложиш не по-рано от 6 месеца след раждане или две редовни менструации.
Стискаме ти палци

# 32
  • Мнения: 306
според лекаря няма такива ограничения. дори на прегледа след 40-я ден на бебка ми предложи в близките дни да сложим. много ме учудва твоето мнение  Thinking ...

# 33
  • София
  • Мнения: 44 225
Ами аз подкрепям горното мнение, и моят лекар така ми каза....
да не би да има  значение дали си раждала нормално или секцио и дали имаш разни вътрешни разкъсвания и т.н.....
Mari, спирала можеш да си сложиш не по-рано от 6 месеца след раждане или две редовни менструации.
Стискаме ти палци



освен това спиралата крие доста рискове и хич не съмй фен....

# 34
  • Мнения: 306
абе съгласна съм за рисковете, но хайде предложете ми алтернатива. кърмя- следователно хапчетата са изключени; имам алергия към латекса- край и с презервативите...и така...

# 35
  • София
  • Мнения: 44 225
аз до колкото знам с така наречените мини хапчета, можеш и по време на кърмене да се пазиш......
може да разпитеш гинеколога ти....то и спиралата излъчва разни хормони все пак.....

http://ladypill.com/advice.php?cat_id=137

Последна редакция: пн, 16 мар 2009, 12:45 от Angel_Dust

# 36
  • Мнения: 1 428
Стискам палци всичко да е наред.

# 37
  • Мнения: 1 394
Е,аз малко закъснях,прегледа трябва да е минал и според мен всичко трябва да си е наред-поне това,което изчетох досега....Е,как мина прегледа?

# 38
  • Стара Загора
  • Мнения: 6 391
Какво стана на прегледа?

# 39
  • Мнения: 306
ами за моя радост няма бременност. има леко удебеление на лигавицата, което по принцип може да означава две неща; предстоящ цикъл или бременност в съвсем начална фаза. при мен най-вероятно е второто, защото ми се драйфа от около две седмици и вероятността това да е от бременност, която не се отчита още е съвсееем минимална. така че ще дишам спокойно вече. явно е от преумора и напрежение. ако нещата не се успокоят в близите няколко дни ще взема да си направя едни кръвни изследвания, да видим от какво се чувствам така. но...мишата явно няма да има скоро братче  Wink . на всички- едно голямо  smile3525 

# 40
  • Мнения: 9 776
... има леко удебеление на лигавицата, което по принцип може да означава две неща; предстоящ цикъл или бременност в съвсем начална фаза. при мен най-вероятно е второто, защото ми се драйфа от около две седмици...
... и вероятността това да е от бременност, която не се отчита още е съвсееем минимална. така че ще дишам спокойно вече. явно е от преумора и напрежение. ако нещата не се успокоят в близите няколко дни ще взема да си направя едни кръвни изследвания, да видим от какво се чувствам така.... 

Аз ли нещо не разбрах? Пишеш две възможни причини, при теб най-вероятно е втората, а това е бременност. В същото време пишеш, че дишаш спокойно, а пък доколкото разбрах ти не искаш второ бебе сега. Може би не ти е точен изказа.

# 41
  • Мнения: 1 558
Има ли нещо друго,което те кара да мислиш,че може да си бременна освен гаденето?

# 42
  • Мнения: 943
И аз нещо хич не разбрах  newsm78. Може ли все пак да ни обясниш. Кое по-точно не те притеснява,като мислиш ,че е бременност все пак  newsm78

# 43
  • Мнения: 306
 smile3532 еми да. съвсем спокойно можете да ми дадете титлата "най-разсеяна" . съвсем не съм се изразила точно. е, първата причина е вероятна при мен. така де- няма бременност и аз дишам спокойно. посмейте ми се малко, ама ще нерви изхабих тия дни, просто...малко отклонение от нормите ми е позволено  Mr. Green

# 44
  • София
  • Мнения: 44 225
Simple Smile))  мда аз го прочетох по тази причина около 10 пъти докато включа, че просто има малко странен словоред и лееко  обърквациоSimple Smile

Както и да е -  радвам се, че  си се поуспокойла Simple Smile

Общи условия

Активация на акаунт