как се прави дроб сърма

  • 12 330
  • 19
  •   1
Отговори
# 15
  • София
  • Мнения: 12 554
Joy Пропуснала съм да го напиша.А заливката как се прави, че досега никога не съм правила? newsm78

Аз я правя с брашно, кисело мляко и яйца, сол и малко черен пипер.

# 16
  • Мнения: 27 524
В агнешкият комплект обикновенно слагат бял,черен дроб,чревца и шарденчета,було,,,
Аз обаче хич не харесвам друго освен дроба....Гнус ме е просто,а и не ми се занимава с обръщане и миене на червата...Та когато ще правя дробсърма,ползвам само дроба и булото.А понякога слагам пилешки дробчета....

Тук в кланиците комплектът е бял и черен дроб, сърце и бъбреци. Белият е гаден - или го хвърлям, или мъжът ми сам си яде агнешка чорба с него.  Sick Другите са ми ок.  Blush
О, чревца ям в Окото запечени с масло на плитка, нещо невероянто са. Инче ме е гнус  Sick

# 17
  • Мнения: 5 001

О, чревца ям в Окото запечени с масло на плитка, нещо невероянто са. Инче ме е гнус  Sick
И аз ям,ама друг да ги чисти Mr. Green Mr. Green Mr. Green Mr. Green Mr. Green Mr. Green Mr. Green
ГОЛЯМА играчка ми е...Пфуууу....А от "аромата" докато ги изчиста ми се отяжда  Mr. Green Mr. Green Mr. Green Mr. Green


П.П. Много ти е сладък подписа  Hug Hug Hug Hug

# 18
  • Мнения: 2 803
Ия да се запиша в темата, че не съм правила никога до сега.  chef

# 19
  • София
  • Мнения: 4 141
Аз да благодаря на всички за рецептите и обясненията. Тази година за първи път ми се налага да правя и се надявам да се справя благодарение на вас   bouquet

Общи условия

Активация на акаунт