Къде ги водите през уикенда?

  • 2 637
  • 41
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 411
Ние го водим на село.Плануваме скоро да отидем на пикник
и мислим често да го правим това лято.
Мисля,че е много подходящо за децата да са сред природата! Peace

# 16
  • София
  • Мнения: 1 654
Когато времето позволява на Бистрица или Витоша. Често ходим и в Борисовата градина, иначе в къщи-четем, играем, гледа филмчета.

# 17
  • Мнения: 3 929
Понякога го водим в Банкя, близо е до нас. На Витоша също го водим. Или някъде на хубаво място извън София. Но обикновено това става предиобед. А като стане от следобедния сън, го извеждаме около блока или на разходка из квартала.

# 18
  • Мнения: 1 817
На тази възраст често го водихме на куклен театър или на кино  с детско филмче без субтитри. След това мероприятие задължително на семейна разходка в Морската,  в детския кът, зоопарка.Това при хубаво време.
Семейно сме ходили и на пикник /с топки, игри/ , пак ако времето позволи. Лятото ходим и на вилата, на плаж... Гледаме да не си оставаме в къщи.
Иначе при лошо време при бабите му, на заведение с детски кът.

# 19
  • Мнения: 1 322
Зимата ходим на детски кът или на Макдоналдс.

# 20
  • Мнения: 2 110
Когато времето е лошо ходим на детски центрове, Макдоналдс,гостуват си с приятелчета...
Когато е хубаво -пътуваме на всякъде в страната и по планините !

# 21
  • Мнения: 3 537
Водя го в Южния парк,Борисовата градина, Зоопарка, Природонаучния музей и детската площадка зад блока.  Wink

# 22
  • Мнения: 4 187
Зоопарка, Морската градина, Просто на вън, Детски център, Делфинариум, Куклен театър! Някъде на среща с приятели Grinning.

# 23
  • Sofia
  • Мнения: 8 221
Зимата не ходим почти никъде. дъщеря ми обича събота и недела да се излежава до късни т.к. през седмицата става доста рано. Гледа си детските в леглото това са и любимите неща за деня. Като се затопли времето излизаме по парковете и градинките да играе.

# 24
  • Мнения: 175
На планина, освен ако не е - 20 градуса. Избягвам детските клубове, струват ми се задушни и пренаселени. Макдоналдс също.

# 25
  • Мнения: 447
Ходим на зоопарк или на пикник в гората разбира се при хубаво време  Grinning на детски клуб ,в парка или в краен случай на площадката до блока .

# 26
  • Мнения: 1 437
В морската градина или на село.Важната е да е навън Laughing Чакаме с нетърпение лятото , за да ходим на плаж

# 27
  • Мнения: 3 695
Водим детето в зоопарка, в Борисовата градина, в Южния парк, в кварталната градинка, на гости, в заведения със зала за непушачи.  Peace

Последна редакция: пн, 18 май 2009, 15:42 от tini-mini

# 28
  • Асеновград
  • Мнения: 1 552
Когато е лошо времето, ходим на: Кино, Детски кът, Мак Доналдс,Боулинг, На гости.
Когато е хубаво времето; Любимото ни място е на Питник.
Събираме се няколко семейства с децата и цял ден сме на полянка.

# 29
  • Мнения: 1 155
В парка, на вилата, каним гости в къщи. Рядко ходиме по МОЛОВЕТЕ, като е лошо времето. Не съм привърженик на този тип разходки. Куклените театри са добра идея Peace

Общи условия

Активация на акаунт